Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Myslę, że to poprostu były kolczyki zrobione dla mnie (mam taką nadzieję). Konkretnie takie chciałam mieć i Loli je wyczarowała. A teraz pytanie - chcecie zdjęcie kolczyków, czy wolicie poczekać i otrzymać zdjęcie kolczyków na Nince? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - ja tez bym chciała miec choć troszkę układów i załatwić sobie taką opcję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja te układy wyrobiłam sobie na Waszych oczach :D Posłałam zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 10 przyszła do mnie koleżanka, która zdaje też w sobotę, mieszka blisko mnie i ma 7-mio miesięcznego synka. Porobiłyśmy testy, w między czasie mój tato (czyli \"gaga\" :) ) zabrał Martynkę na huśtawkę, wrócił, Martynka zasnęła, przespała 1,15 h i wtedy Gosia poszła do swojego Mikołajka. A ja - obiadek dla Małej, posadzić na tronie i dopiero mogłam poczytać, o czym rozmawiacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko :) zdjęcie jest trochę rozmazane jak się pomniejszy to wtedy jest wyrażniejsze. Wysłałam je tylko Nince ... A na tym zdjęciu w sukni to moja młodsza siostra ,nie ja ;) Ja tylko pożyczam tę spódnicę :) od niej . A na zdjęciu na tle pól to Ja i ADI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - a Martynka daje posiedzieć przy komputerze? Ostatnio pisałaś, że nie bardzo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jak siedzi na nocniku to nie ma możlwości manewru ;) Chyba, że zacznie sama wstawać z nocnika, na co na razie nie wpadła ;) Ale będę musiała ją zaraz stamtąd zabrać, bo już woła. Nauczyła się mówić \"ś\" na końcu wyrazów i teraz jest\" Tatuś Mamuś (mamusiaaaa) Kikuś - kiciuś Dzidziuś - wiadomo Gaguś - dziadziuś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, żałuję bardzo, ale na dziś muszę się z Wami pożegnać 🖐️ Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - piękne te kolczyki :D Różowe landrynki the best :) A buciki mi się bardzo podobają, te z HM bardziej, bo nie lubię wydłużonych nosków. Karolina - dzięki za info o tej kiecce dla Martynki w HM - jak już będę mieć więcej czasu to podjadę i zobaczę :) Ninko - dzięki za fotki Martusi :) Jak zwykle śliczna i wygląda na taką grzeczniutką :D Jak Ty jej wiążesz ozdoby we włosach??? U nas jest to niemożliwe :( Martyna ściągnie z głowy wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( wszystkie jesteście ,a ja teraz nie mogę 😭 Wiola rozrabia na całego ,ale w wolnej chwili zajrzę :) Ninko rezerwacja dla Ciebie :) Dziś poślę maila co i jak ;) Aniu rezerwacja dla Ciebie też jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznego Karolinko :D Ja też spadam, ładnie jest na dworzu to pójdę na spacerek :D Z dzieckiem, lalą dziecka i wózkiem lali dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz się zastanawiam czy Beatka też coś chciała czy to Ania była ? Ania napewno ... Beatek odezwij się ! ;) aHA BŁĘKITNA LAGUNA I ZIELONE ZAKRĘCONE też są zarezerwowane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Loli czekam co jeszcze ta moja koleżanka wybierze, ale ona dopiero wieczorem może zerknąć, aha i też jest taka minimalistka jak Ninka, ale z małymi wyjątkami Ja teraz siedzę i szukam żłobka dla Maćka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, pogubiłam się na chwile w tych zamówieniach ;) Myślałam ,że to koleżanka Beaty :) a to Twoja koleżanka! Dobra dziewczyny będę czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ,a gdzie obiecane fotki w kolczykach ? :) Czekamy bo dziewczyny zabroniły mi sprzedawać kolejnych zanim Nam się nie pokażesz w tych wcześniejszych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz spróbuję ale zrobiłam na razie w zakręconych perełkach, niestety chyba słabo widać na tych zdjęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola właśnie cofnęłam stronkę i wnioskuję ,że chodziło o kolczyki;) Dziewczyny wszystkie jestęście dla mnie tak samo ważne i staram się bardzo Wam dogadzać :) w kwestii kolczyków więc Karola z prawdziwą przyjemności zrobię Coś specjalnie dla Ciebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) chętnie obejrzę kolczyki i modelkę :) Bo przyznam ,że jak widzę zrobione kolczyki u kogoś to wydają mi się ciekawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×