Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Karolina - jak znam swoje dziecko to i tak nie byłabym w stanie wciskać się w taki kostium :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no, tak czytając z boku można pomyśleć, że jesteśmy stadem słoni morskich ;) A tu takie piękne i zgrabne dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mam naprawde okropne kompleksy z teo powodu :O 17 kilo nadwagi to sporo, jak zrzucę 14 to będzie dobrze. 5 już mi znikło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję :D To te najtrudniejsze 5! Teraz już z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie wiem ile jeszcze wytrzymam 😭 powoli zaczynam juz podjadac ciasta od mamy :O Łudzę się tylko, że wzmorzony ruch spali te dodatkowe kalorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwię się :( Mam katar od wczoraj wieczora i boję się, że Martynka się zarazi 😭 Śpi już o kwadrans za długo, nie pasuje to do niej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka, a za te wywczasy, to ile byśmy musiały wyskrobiac, żeby się z Tobą załapać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, Ninko, jeszcze nie kontaktowałam się z tymi znajomymi. Ale podejrzewam, że jakieś 30 za nocleg to sobie policzą :O Spadam, bo Martynka jednak zdecydowała się wstać. Zupka, nocnik i na dwór :) Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam, że za mamę, bo dziecko z nią i tak w jednym łóżku by spało. Przynajmniej moje dziecko. A gdyby tak nasze dzieci razem sobie spały? Hehehe h Maksiu pomiędzy koleżankami. :D Jonka - miłego popołudnia i pomyśl o tych wakacjach z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, to jest normalne zdzierstwo Własnie zjarzałam na swoje konto i naliczyli mi 0,22 zł odsetek ale zaraz potrącili 0,99 zł za kartę :O Znacie może jakiś internetowy bank gdzie nie pobieraja prowizji? Ninko - nie wiem czy ja byłabym szczęsliwa po nocy spędzonej z Maksem w jednym łóżku :O ale przeciez zawsze można rozstawić łóżeczko turystyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Karolina, nie pomogę Ci, bo jestem z tego zielona, ale czy jest jakis bank, który zakłada konto internetowe zdalnie? Żebym nie musiała iść do tego banku? Bardzo bym chciała mieć takie konto internetowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w Inteligo i nie spotkałam sie jeszcze z problemami. Mój brat ma w MBanku i też nie narzeka. Trudno mi powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sobie założyc takie konto, bo przelewy internetowe są ogromnym ułatwieniem. A nie zawsze mogę męża poprosić o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja np. za wszystko płacę nie wychodząc z domu, bez kolejek, bez taszczenia wózka po schodach do spódzielni czy gazowni. Naprawdę super sprawa. W tej chwili własnie załozyłam lokatę i nie musiałam stać w kolejce ani wypełniać żadnych druczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, to jest normalny bank i normalne kont. Możesz wziąść debet i kredyt, założyc lokatę, kupić obligacje itp. Musze leciec bo Maks woła mamę ale nie chce wyjśc z łóżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi ma konto internetowe ,ale nie orientuję się zabardzo bo nie moje ;) tylko moja kasa na nie wpływa wtedy się interesuję :) Ninko kaska już doszła :) szybko naprawdę ,jak na pocztę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde znów nerwy, miałąm wizytę Straży Miejskiej, dowalili mi 100 zł mandatu za to, że za magazynem trawa się tliła-kurna a ja nawet nic nie podpalałam-powiedzieli, że był donos-ktoś musi nas bardzo nie lubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy u Was też zrobiło się tak zimno? Strasznie zmarźlismy na popołudniowym spacerze A do tego Maks wpadł w kałużę Całe szczęscie, że mamy blisko do domu bo by się zaziębił :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas słoneczko ale chłodny wiatr wieje, wczoraj było podobnie. kto pożyczy zapałki 💤, bo mi się oczy zamykają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko - u nas to samo, tyle, że już słoneczka nie widać. :( Gdyby nie ta kawa, to tez bym już pewnie spała 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, a możesz? Czasami wypicie dodatkowej herbatki np. z dzikiej róży też nieco podnosi ciśnienie. Przyznam, że w ciąży nie umiałam zrezygnować tylko z kawy. Musiałam wypić codziennie jedną, małą. Może dlatego Martusia jest taka żywiołowa i niestrudzona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Aniu ,a jakie nowe emotikony są dostępne ? U Nas też wieje chłodem od wczoraj ,ale z prognozy pogody ocieplić ma się przez weekend... dopiero . Ninko kolczyki wysłałam wczoraj, oby szybko doszły:) Na poczcie babka kazała mi powyciągać spinacze więc koperta trochę podziurkowana ;) -to miało być zabezpieczenie tylko ,że nie wolno ,a Ja nie wiedziałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×