Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Loli - Maks tez uwielbia buty i też się do nich tuli Ninko - ale Martusia nie wydaje sie byc szczęsliwa z powodu czapeczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - wsuwali takie watki, czy gąbczaste okrągłe rzeczy pomiędzy siatkę i ucho, żeby ten gorący powiew z suszarki nie poparzył w uszy :P :D No więc mogłabyś takie kółka Maksiowi zakładać pod tę czapkę ;) Przynajmniej uszka bys mu orchoniła przed wiatrem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - właśnie o taką czapeczkę chodzi :) Martusia ślicznie w niej wygląda, właśnie jak dziewczynka :) A czemu płakała przy fotografowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - to był ewidentny konflikt interesów, ja chciałam zrobić zdjęcie, a Marta chciała je oberzjeć (jeszcze przed zrobieniem) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Pamiętajcie, że ja mam bujną wyobraźnię :D A czapeczkę kupiłam na Świętojańskiej za całe 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - skoncentrowałam się na dalszej części Twojej wypowiedzi - o fatałaszkach :) I przełknęłam gładko komplementy :) Dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - ja widziałam ale Maks ma wielka głowę bo nieraz rozmiar 52 jest dla niego za mały a w SzipSzopie, z tego co pamietam, nie ma chyba tak duzych czapek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgielk nocy porannej
zeby pojawil sie mrok na ktorym mucha usiadzie po wydaniu na swiat rozciagnieta pochwa swoich kociat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to prawda, Marta ma równo 50 cm i te, co mi się podobaja sa za małe, a te co są dobre, to mi się nie podobają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety musze kończyc bo Maks wyrywa mi myszkę :O Ale jestem wsciekła na tych przebierańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też spadam, MArtyna się wyspała, co oznajmiła przeciągłym ziewnięciem :D Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Jonko :) Właśnie kończę, zamykam pracownię ;) i idę się myć i 😴 Nareszcie :) Posłałam Wam już fotki mailem ,ale jakość nie zadobra tych zdjęć :( papa Ninko ,starałam się stworzyć coś podobnego do kolczyków ,które mi posłałaś, tylko nie wiem czy mi wyszło na tyle by Ci się spodobały ;) Beatek dla Ciebie też coś stworzyłam na wzór kolczyków Ninki ;) I coś do wybory dla Ani :) No zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli kochana moja, nic nie doszło do mnie :( A przecież to mogą być kolejne kolczymi moich snów i marzeń!!! Proszę, wyślij jeszcze raz. Skrzynka jest zupełnie pusta, więc powinno dojść. A tak w ogóle - dzień dobry wszystkim 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko :) posłałam jeszcze raz ,mam nadzieje ,że dojdą tym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne! Ale akurat te \"a\'la Ninka\" i \"Cukierkowe\" nie otwierają mi się. Mogę je zobaczyć tylko na podglądzie w miniaturce. Jesteś coraz bliżej mojego ideału. POnieważ wiem, że cierpliwość popłaca, to będę czekać dalej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Miłego dnia Ninko ,niestety muszę posprzątać i nakarmić Wiolę więc nie posiedzę teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) A my dziś posapalismy do 9.15 :D Ciekawa jestem, o ktorej teraz Maks pójdzie spać i do której będzie siedział w nocy? :O Zaraz zmykam na spacerek, tylko zmienie smrola i lecimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu dostałaś maila ? Zawieruszył mi się Twój adres :( a wychodzę za pół godzinki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, dziewczyny, nie przesadzajcie z tymi porządkami, bo urwiski i tak nabałaganią. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×