Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

no już mam podzielone na porcje i schowane w zamrażarce a te urządzenie do sałatki też mam ale nie lubię tak siedzieć i dziubac, poza tym siedzę cały czas w pracy, więc w domu muszę się poruszać, bo inaczej korzonki mi nawalają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam to siteczko za wynalazek nr 1 :D Ale faktycznie jak masz takie problemy to kłopot tak siedzieć i ciąć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, kiedyś to mi nie przeszkadzało tak siedzieć i kroić nawet to lubiłam, ale odkąd te korzonki mi dają to wolę inną pracę niż siedzącą jeja zasnę za chwilę znów ciśnienie spada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uch 😠 Zdjęcia porobiłam Wzięłam od mamy kabelki do komputera A ten głupi aparat się rozładował 😠 Puszczę zdjęcia po 20, jak pójdę do mamy i go podłączymy :O Na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - jest po 20 i zdjęć nie ma. A specjalnie zajrzałam. A co z moją ofertą kupienia czapeczki dla Martynki? Karolina - też posiadam wynalazek nr 1. Nawet w dwóch rozmiarach oceki i powiem Ci, że ja warzywko wciskam kawałek i skręcam. Tym sposobem nie muszę zupełnie niczego kroić. :D Jak robię większe ilości, a zdarza się to zawsze, to potem mnie trochę nadgarstek boli, od tego obkręcania, ale jaki efekt!!! :) Aniu - zupełnie nie miałabym pojęcia gdzie zamrozić taki \"kawałek\" mięcha. ;) Do jutra! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - ja bym nie woadła na to żeby obracać ale będe miała sposobność jutro wypróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff Posłałam do Ninki i Karoliny, bo tylko te adresy pamietam :O Ale posłałam też do siebie (siedze u mamy) i jak wroce do domu to wyślę Wam wszystkim. Ale na laptopie sie głupio pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do czapeczki - bardzo Ci dziekuję 🌻 ale na razie nie skorzystam, Mariusz mnie skrytykował, że Martyna ma za dużo czapek i muszę sie wstrzymać z zakupami ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Karolina - Martyna spała w domu z tatusiem :) Zdjęcia posłałam już Wszystkim :D Miłego dnia, odezwę sie później, teraz Martyna siedzi na nocniku i woła \"mamusia oć\" 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane, dla Was, dla naszych słodkich urwisków i innych \"przyległości\" - miłych, podognych, spokojnych świąt, bogatego zajączka i solidnego dynsusa. 👄 Może jeszcze zajrzę jutro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Posłałam Wam karteczki mam nadzieję że dojdą bezproblemowo:) Dodatkowo życzę Wam wszystkiego najlepszego ,zdrówka dla maleństw i rodziców , wesołych posiadówek przy stole oraz mokrego lania na spacerku , wszystkiego naj , naj ......... Do usłyszenia po świętach , papa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuu, a co tu tak pusto dziś? I nikt nie napisał, jaki śliczny kapelusik ma Martynka :( Beatko - na razie karteczka nie doszła, ale jestem cierpliwa :) Zrobiłam zakupy - na szczęście w odpowiedniej chwili zjawiła się moja mama, która zerwała się z pracy i wzięła Martynkę na huśtawki, dzięki czemu moje biedne dziecko nie było skazane na spacer po stoiskach w hali :O Odezwę się potem, jak juz wcześniej pisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🌻 Pogoda u Nas byłaby znośna gdyby nie wietrzysko :( Czekają mnie jeszcze porządki ;) Więc zajrzę póżniej. Jonko ,kapelusik Martynki jest bardzo ładny ,ale na Martynce wygląda prześlicznie:) Pasuje idealnie ,jakby szyty na nią ! :) Ja też kupiłam Wioli czapkę ,ale nie chce jej za nic ubrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś na chwilkę bo urywam się z pracy zeby popichcić. Dziękuję za zdjęcia pociech, wszystkie śliczne 😘 Loli jesteś the best kolczyki niesamowite, dzięki :D papa do wtorku 😘 ale ja będę miała gości chyba się nie wykończę?? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz żałuję, że nie mam aparatu w domu :( Wysłałabym Wam zdjęcie aktualnego widoku z okna A tak to mogę tylko opisać: Dość nisko nad ziemią leci chmura z deszczem, ten deszcz widać jako takie \"warkocze\" A po obu stronach chmury - słońce! Coś niesamowitego :D Dla tego widoku jestem gotowa dlej przeżywać niedogodności związane z mieszkaniem w bloku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - ja ze swoich okien widzę mur, parking i las, a z drugiej stroby, rząd drzew, a raczej ich pni i krzaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uspokoiło się coś u niego więc jest nadzieja, że uśnie :) A AMrtynce do twrzy w kapeluszu :) i wcale nie uważam, żeby jego kolor gryzł się z kolorem płaszczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko jedna stronę ;) A widać z okien: jak się wychylę - inne bloki, parking - po prostu osiedle. I blok mojej Mamy :) Za osiedlem są ogródki działkowe, płynie rzeczka, jeżdżą pociągi. Za torami są pola, zwykle sieją rzepak :) Potem jest osiedle niskiech bloków i domków. Oraz lotnisko - widać jak samoloty lądują i startują :) A potem jest już koniec Wrocławia, pola, łąki... Wioski za Wrocławiem Na horyzoncie widać góry :D Na pierwszym planie Ślężę - a jak jest przejrzyście to nawet widać jak się odbija słońce w dachach Sobótki - miejscowości u stóp góry. Na dalszym plani widać wszystkie inne góry od Izerskich aż po Wzniesienia Paczkowskie Słowem - dla samego widoku warto tu mieszkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dzięki za miłe słowa :) Martynie też się sukienka spodobała - tzn nie protestowała jak jej zakładałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×