Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Karolina - no na ubranka to nie bardzo ;) A spirytusem jednak chyba bardziej szczypie. Ale mam wrażenie, że spirytus konkretniej \"wypala\" brudek z ranki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki to ja też robię wam papa 🖐️ o 15.30 mam być na ćwiczeniach z Mackiem, a jeszcze siostra chce ze mną pogadć bo pisała wczoraj i dziś egzamin końcowy z gimnazjum do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle napisałam, a mały rozbójnik mi skasował, nawet nie wiem jak 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - spirytus i woda utleniona maja podobną \"moc\" Woda utleniona, wchodząc w reakcję z enzymem tkankowym peroksydazą rozpada się na wodę (H2O) i wolny rodnik tlenowy (O) który jest bardzo niebezpieczny dla drobnoustrojów tak jak i spirytus Dlatego ja wolę wodę utl bo jako dziecko mnie nie szczypała :) Martynka na razie nie musiała mieć żadnej dezynfekcji, ale podejrzewam, że to kwestia czasu. ;) Wstała w złym humorze, płacze i domaga się mojej obecności, więc spadam... Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją radość przyćmiewa reakcja Adriana o kolejnym przelewie :-0 Dziś jest w delegacji ;) więc muszę coś do jutra wymyśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - a ja Marta reaguje na to wypalanie? Niewierzę własnym oczom. Mój syn pije herbatkę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszty aż 6,50 😠 muszę napisać do tej Eweliny i się spytać czy nie idzie taniej tego przesłać ... Nie wiem zresztą ile te ubranka mogą ważyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - niestety taki jest koszt paczki na Poczcie Polskiej :O No chyba, że dziwczyna wysle Ci jako list polecony. Zaproponuj jej to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - no na razie sa to takie raczej drobniutkie ranki i nie skarżyła się. Ale może przekonam się do wody utlenionej :) Loli - no nawet za te 22 zł czy ile to tam wyjdzie to i tak niewiele za dżinsowa spódniczkę i bluzeczkę. Czekam na zdjęcia Wioletki w tym zestawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Poranny Skoczku ;) Widać, że to juz weekend za progiem, nawet to Twoje \"hops\" brzmi jakoś światecznie :D Idę zaraz załatwiać sobie tę specjalizację, do Martynki przyjdzie babcia. Jestem skonana, mała zasypia coraz później, usypianie trwa i godzinę... A budzi sie już od szóstej.. :O W dodatku przyplatał sie do mnie jakiś kaszel, nie wiem, ki diabeł, ani gorączki, ani innych objawów tylko te dusznośći :O No dobra, ponarzekałam i juz mi lepiej. Zaraz się napiję pysznej kawy i się obudzę, będzie można wyłączyć autopilota ;) Miłego dnia, do zobaczenia na dużej przerwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek 🖐️ Chyba najbardziej mi się podobają te pomarańczowe sandałki. Ale .... Przypomniała mi się historia pewnej zamożnej rodziny, która swojej rocznej córeczce zakupiła czadowe (trendy, wyczochrane i dżezi) sandałki firmy Addidas. No i dziecko potem przez 6 tygodni miało nóżkę w gipsie, bo ją sobie złamało :( Ortopeda orzekł, że to właśnie \"dzięki\" wym sandałkom 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ninko też mi się wydaje że mają przywysokie te podeszwy jak na tak małego człowieczka , ale ładne są to trzeba im przyznać :) Ja dzisiaj mam troszkę luzu , ale reszta chyba mocno zajęta jest :( Ninko wyjeżdżasz gdzieś na długi weekend ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie wyjeżdżam tak z noclegiem. Ale w niedzielę odwiedzam siostrę, w jeden dzień pojedziemy chyba do znajomych na wieś, w inny na działkę i tak nam pewnie zleci ten dłuuuuuuuuuuuuugi łikend. Szkoda, że nie udało mi się wziąć jeszcze czwartku i piątku wolnego, bo wtedy to już byłyby małe wakacje. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my siedzimy w domu i robimy różne robótki ogrodniczo budowlane , ale może do lasu wyskoczymy tyle że te .. kleszcze:( Najchętniej to pojechałabym do teściowej na Mazury bo to dla mnie raj , przeżywam swego rodzaju traumę jak tam pojadę tak jest mi dobrze i oczywiście nie ze względu ta kochaną teściową ale na niczym nieskalaną naturę , bez turystów tylko miejscowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złozyłam wniosek na medycyne rodzinną, choć mam dalej zgryza, bo na naonatologie złożyło do tej pory tylko jedna osoba, a miejsca sa dwa... Wczoraj bardzo intensywnie o tym wszystkim myslałam i jednak zdecydowałam jak wyżej, a co los dalej przyniesie to się zobaczy :) Ninko, Beatko - my też nie wyjeżdżamy na długi weekend. Po pierwsze finanse, a po drugie, nie mogliśmy dojść do porozumienia, gdzie chcielibyśmy jechać, ja chciałam morze albo ostatecznie jakiś camping nad jeziorkami, a Mariusz woli góry, najlepiej Tatry... Oczywiście ja bardziej patrzyłam pod kątem Martynki, w góry to z nią sie raczej nie pódzie, a nad morzem miałaby taaaka wielka piaskownicę :) A poza tym - Mariusz złożył podanie o urlop na 2, 4 i 5 -go maja, ale szef dał mu tylko 4 i 5-go :( Więc pewnie będziemy siedzieć w domu z tą różnicą, że będzie tatuś z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - oj, jak ja bym chciała, żeby mój mąz zabrał się za takie roboty ogrodowo-budowlane :O Tylko on nie bardzo ma chęć :( Jonka - nad morze? Tu jest zero słońca, deszcz i do tego max. 10 stopni. :O Niestety, nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko te roboty będą polegać na tym że to ja tam coś będę sadzić i pielić , Marek zupełne zero w tym temacie , nawet grabienie liści to dla niego niemęskie zajęcie :D On będzie miał zajęcie u mojej mamy typu malowanie , układanie płyt i wykładziny , to takie męskie nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×