Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Karolina - :D Maks zrobił kupkę do wanny? :D Marta jak ma kupke w pieluszce, to podchodzi do mnie, klepie się po nerkach i ściąga brwi w grymasie wurażającym cierpenie cielesne małego brzdąca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie zobaczył pierwszy raz ? ;) Ja zawsze pokazuję i mówię jej ,że to jest - eee i ma wołać jak będzie chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - tak, do wanny. Był przerażony tym co zrobił 😭 Loli - ja na to nie wpadlam, a to pwnie dlatego, że chcę się jak najprędzej pozbyc zawartości pieluszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - większość małych chłopczyków, jakich znam, właśnie tak się zachowuje w tym temacie. Te znajome urwisy są \"czyścioszkami\" jak Maks, więc zabrudzona pielucha jest po prostu dramatem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wanny to raczej by nie zrobiła bo nigdy spokojnie tego nie przechodzi ;) ma zatwardzenia ... Ale przypomniało mi się opowiadanie kolegi .... Moim zdaniem świńskie ;) Nie był taki mały wtedy , kąpał się i nagle woła przerażliwie mamę : ,, mamo, mamo patrz co tam pływa,, :P Mama mało go nie utopiła , za to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - :D ja się śmieję, ale dla Maksia to trauma :O Podobnie jak Loli, zawsze ściągając brudną pieluszkę mówię, że to jest \"ble\" i trzeba mówić \"mama, siusiu\" albo \"mama, kupka\" Ale czy ona to rozumie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - jak zwykle troszke mnie uspokoiłaś A wiecie, że z tym mówieniem to jest jakis pomysł, bo ja to nie mam żadnego żeby przekonać Maksa do nocnika :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam to na szczęście przyszło dość naturalnie :) Martynka do 3-go miesiąca życia robi kupkę w dośc przewidywalnych porach - kiedyś robiła rano, zaraz po zdjęciu pieluchy, na przewijak. Około 9-go miesiąca kupiłam na próbę nocnik, i bez żadnych wcześniejszych przygotowań, posadziłam ją, od razu ze skutkiem, co oczywiście nie było świadomym aktem, tylko wybrałam dobrą porę. Od tamtego czasu kilka razy zdarzyła się niespodzianka w pieluszce, na którą Martynka absolutnie nie zwraca uwagi ;) No i od kilku miesięcy, jak chce kupkę to raczej woła i idzie do łazienki :) Ale to czyszczenie nocnika, jest błeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - rozumieją ;) Moim zdaniem Wiola rozumie wszystko co do niej mówię , ale nie wie,że powinna słuchać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - no wlasnie, nie wiem czy wolę czścić Maksowi dupkę czy ten nocnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko u Nas przeważnie przypadało to Adrianowi ;) Ja oporządzałam dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta jest cwana, bo nawet jak ją posadzę o \"zwykłej\" porze, to może nic nie zrobić. Po chwili zakładam czysta pieluszkę i za moment mam piękny prezencik dla mamusi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - moja teoria jest troszkę inna. Dzici rozumieją wszystko, no może prawie wszytsko tylko nie CHCĄ słuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna raz zrobiła kupe do wanny :D Ale była jazda, Mariusz się tym strasznie przejął ;) \"Asiu, co robić???\" To było jakiś rok temu i Martynka była po dwóch dniach zaparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Karola kupka to nie dramat to trzeba sprzątać i to ;) Net zwalnia ... Powoli kończę ,mama zaraz kończy i miała wpaść do Nas ;) Muszę wkońcu przymierzyć sukienkę , bo jeszcze okaże się za ciasna :-0 🖐️ dziewczynki , kolejny weekend przed Wami :D oby był miły 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - Maks też najbardziej lubi czystą pieluszkę :O Loli - a Ty narzekasz na Adriana! Czy u Was tez tak powoli chodzi net?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli 🖐️ i no baw się wyśmienicie!!! Może niech Wiola złapie welon? ;) U mnie też wolniutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, strasznie żaluję, świetnie się gada i temat wspaniały :) Ale muszę spadać :( Miłego weekendu dla Was i dużo zdrówka dla Urwisków. Loli - jakbym juz nie zajrzała - miłej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh ja to mam przerąbane akurat największy ruch jak wy jesteście w komplecie :( jeszcze taki głupi klient mi przyszedł po jeden worek kleju do styropianu a chciałby być obsługiwany jak hrabia i jeszcze upustu 100% najlepiej wrrrrrr normalnie zagotowało mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - kobiety w ciąży nie mogą się denerwować!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - my, dziewczyny północy jestesmy jak zawsze jednomyślne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dziewczyny jesteście the best a ten dziad jeszcze mi narzekał, że obsługa u nas niemiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania-nie przejmuj się zupełnie. Faceci są po to żeby podnosić nam cisnie, Im wczesniej t zrozumiesz tym łatwiej będzie ci się zyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×