Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Gość czyyyyyy
czy ma ktos z Was dac na imie dziecku Witold?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyyyyy - nie rozumiem pytania. Jeśli chodzi Ci o to czy któreś z \"naszych\" dzieci ma na imię Witold to odpowiedź brzmi - nie. A jesli pytasz o to czy któraś dałaby na imie dziecku Witold to odpowiedź brzmi - ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyyyyy
czemu? nie podoba Ci sie zdrobinienie np. Wituś, Wito...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) Wituś jako imię generalnie może być, ale ja bym nie dała, bo koleżanka mojej mamy ma synka Witusia i każdemu już obrzydło słuchanie \"Wituś to, Wituś tamto... \" Martyna niestety z każdym się wita, podaje rączkę, mówi cześć i w ogóle jast bardzo przyjacielska :O A w piaskownicy staram się zawsze mieć zabawki, choć z reguły kończy się to zamianami. No i na razie jedyną reakcją Martynki jak ktoś jej zabiera coś - jest płacz... A potrafi tak rozpaczliwie zapłakać, że każdemu rozdziera serce ;) Natomiast jak tylko dostanie to, czego chciała, łezki wysychają ekspresowo ;) Mała Manipulantka ;) No i niestety problem jest, jak któraś z niań, babć albo mamuś wyciąga dla swojego podopiecznego coś do jedzenia i próbuje go namówić. Zgadnijcie, kto pierwszy podbiega i mówi \"am daj!!!\" Oczywiście moje wiecznie głodne dziecko, któremu wredna matka nic nie chce dawać między posiłkami ;) Nie wiem, czy pisałam - mam nowego ucznia na korkach :) To chłopiec i przychodzi do mnie do domu :) Oszczędzam mnóstwo czasu na dojazdach :D Dziś była druga lekacja - on jest zdesperowany bo grozi mu pała z anglika i brak promocji do nast.klasy. I co za tym idzie, jak pytam kiedy chce mieć następną lekcję, on odpowiada \"jak najszybciej \" :) Posiedzę jeszcze chwilkę, podyżuruję i kropnę się spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko niestety nie mam czasu i tylko prześlę buziaki 👄 dla Martynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 👄 Czeka mnie wieczorne prasowanko ;) Adi dopiero wyjechał od dziadków 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ładne fotki ale nie wiem co się porobiło z moją pocztą, że ładuje mi fotki jako plik tekstowy :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Jonka - z tymi łezkami u Marty jest tak samo. Ona potrafi się tak żałośnie popłakać jak kończy się jakaś bajka (Miś Uszatek, Teletubisie itp). Ryk jest w domu okropny. Ale Marta sobie wyciera te łezki :) Już dawno temu miałam Was zapytać skąd macie tyle siły, żeby o 22.00 czy 23.00 jeszcze nie spać i do netu zaglądać? Za wyjątkiem wtorków (Magda M) i czasami soboty, idę spać o 22.00. A i tak często mam problem ze wstaniem rano. Gdybym poszła spać o 24.00, to nie ma mowy żebym rano była w miarę przytomna. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Patrycja ma anginę ropną :( Dopiero przyszłam do pracy byłam z nią od rana , wymiotowała i żle się czuje ale najgorsze to spotkało nas wczoraj .Byłyśmy u lekarza , dał antybiotyk Marek pojechał go kupić i 019 go podałam . o godz. 21 przyjechał do mnie aptekarz i mówi mi żę źle wydał lek skończę za chwilkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazało się dal inny antybiotyk też dla dzieci ale ja go podałam 4x tyle co powinnam , ugięły się nogi pode mną , mam nadzieję żę Patrycji nic się nie stanie bo nie daruję sobie że nie sprawdziłam nazwy z rozpiski lekarza z tym co podałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Matko Beatko ja bym chyba też umierała ze strachu, kurde co za nieostrozny aptekarz przecież to odpowiedzialność-można zabic człowieka przez taką nieuwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja ogólnie to zachowuję zimną krew w takich różnych sytuacjach ale ta mnie wyprowadziła z równowagi ryczałam wieczorem jak bóbr i pół nocy czuwałam nad Patrycją czy nic się nie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko jak się czuje Patrycja? Biedactwo , czy wszystko wporządku po tym antybiotyku? Jejku , mnie się kiedyś też zdarzyło dać za dużą dawkę ,ale to były czopki ...Zamiast połowy dałam cały :-0 Ale wszystko skończyło się dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek ,a co ten aptekarz na to ,że się pomylił ? Powiedziałaś mu ,że dałaś za dużo przez niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wychodziłam czuła się już dobrze zjadła nawet rosołku z kluseczkami :) Wiecie ja nie wiedziałam co to znaczy chore dziecko teraz dopiero wiem :( A jak pech to pech mama jak byłam w pracy wczoraj podała jej czopek tyle tylko żę nie na gorączkę tylko na ząbki i dzieciak męczył się z gorączką pół dnia 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aptekarz był zdenerwowany cały wieczór nas szukał telefonicznie a że zmieniłam nr to nie mieli dobrego w przychodni , więc przyjechał dopiero po zamnknięciu apteki ,przepraszał itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek uściskaj od Nas Patrycję ❤️ Życzymy jej DUUUUŻOOO zdrówka 🌻 Wiem ,jak kłopoty z gardłem i wysoka gorączka są męczące dla dziecka :( Wiola ma już to za sobą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko ❤️ Trzymaj się, w końcu wyzdrowieje, choć to okropne, jak Dzidziuś choruje. Ode mnie też 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - w odpowiedzi na Twoje pytanie, o siedzenie w nocy na necie: Ja też staram się iść spać około 22-giej, ale to zwykle jest ideał nie do wykonania ;) Czasem Mariusz idzie do łazienki i siedzi tam strasznie długo, a ja nie zdążę wcześniej dokonać niezbędnych zabiegów higienicznych, więc muszę czekać. Telewizji nadal nie ma więc co mi pozostaje ;) Dziś Martynka była po prostu nieznośna, rośnie mi mała terrorystka, chyba ją rozpuściłam :( NAjpierw rano zażyczyła sobie bułkę z masłem. Początkowo jadła ją ładnie, ale potem \"złe\" w nią wstąpiło i zaczęła sobie rozmazywać wszystko po buzi i włoskach (wczoraj mytych :O ) Jak ją \"okrzyczałam\" to ze złości cisnęła tą bułką w kąt 😠 Musiałam z nią pojechać do oddziału NFZ zamówić sobie recepty. W związku z tym nie było dziś piaskownicy i zjeżdżalni. W autobusie też była nidobra - zamiast jak zwykle ładnie siedzieć mi na kolanach i zaczepiać ludzi - wyrywała się i kopała mnie :( Miałam jej już tak dość, że zaraz po powrocie położyłam spać i mam nadzieję, że długo pośpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Beatek - buziaki 👄 dla Patrycji Okropne to co zrobił ten aptekarz. Według mnie szybciej powinien przyjechać. Przeciez to chodziło o zdrowie, a może i życie Waszej córki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - a może cos jej dokucza? Maks jest taki nieznośny jak mu rosną ząbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, ciagle te nieszczęsne piątki... Co ciekawego dziś robiliście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - ja sie nie kładę wcześniej niż ok. 0.30 wcześniej poprostu nie usnę. Ale ja też nie wstaje tak wcześnie. Najwcześniej to 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze się pochwlić bo Maks dziś zrobił siku i kupke do nocnika! I sam zawołał, że chce! A to dopiero 3 dzień nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas dziś od rana jeździły jakieś karetki na sygnale, może to zresztą były jakieś inne \"pojazdy uprzywilejowane\" Obudzili mnie o 5-tej i od tamtej pory nie mogłam zasnąć. O 6.30 pociąg zawył i skończyło się też spanie Martynki. A teraz ktoś na 12-tym wymienia okna a ktoś inny, chyba nad nami, korzystając z hałasu wali młotem 😡 😭 Ja się chyba wyprowadzę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×