Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Gratulacje dla Maksa :) Może to właśnie odpowiedni moment był na rozpoczęcie edukacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, po domu lata bez pieluchy Ale niewiele tego jest bo teraz dużą część dnia spędzamy na dworze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - szczęście takie, że to też był antybiotyk dla dziecka. A nie dla dorosłej osoby. Kiedyś w aptece zamiast syropu dla mojej małej wówczas siostry, pani wydała płyn przeciw wszom. Na szczęście tata nie podał siostrze tego syropku od razu, a pani z pateki zadzwoniła do domu jakieś 20 minut po przyjściu taty. Wierzę, że Patysia szybciutko wróci do zdrowia. 👄 👄 👄 Karolina - i 👄 dla Maksia. Zoabcz jaki mądry chłopczyk. 3 dni i już wie o co chodzi. A jak zrobi coś do majteczek, to pokazuje, że mu mokro i niedobrze, czy lata z mokrymi? Jonka - szczerze Ci powiem, że nigdy jeszcze nie jechałam z Martą autobusem, bo boję się właśnie takiego zachowania (nudzę się, musze sobie pochodzić, nie dotykaj mnie itp.). Na samą myśl się spociłam ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - mam tak skopane nogi :O Wierzga tymi racicami jak małe koźlątko :) Już mi przeszła złość ;) Dziś po południu mamy się wybrać z małżonkiem na większe zakupy i zostawimy Martynkę u babci (teściowej) Już za nią tęsknię!!! Zabralibyśmy ją, ale zakupy wtedy byłyby koszmarem, zwłaszcza w jej dzisiejszym humorku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nas czeka wyprawa do sklepów po sandałki dla Martusi i klapeczki dla mamusi :D No, ale zabieramy tatusia, który łagodzi dziecięce obyczje. Czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam, że Maks też bedzie sie źle zachowywał w autobusie a on jest wtedy bardzo grzeczy. patrzy sobie przez okno lub przez drzwi ;) Ninko - Maks zaraz pokazuje, że ma mokro i chce zeby go przebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała jest spokojna przez pierwsze piętnaście minut. Potem zaczyna szaleć, marudzić, popłakiwać, wyrywać się... Ach, te cudowne czasy, kiedy leżała w foteliku - kołysce i z zainteresowaniem wodziła oczkami po lampach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja żadko zabiram Maksa do hipermarketu ale to z powodu mojej fobii \"chorobowej\" :O A na zakupy \"odzieżowe\" nie biore go wogóle bo nic bym nie mogła przymierzyć :O No chyba, że musze kupic cos dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - mam zamiar zastosować tę samą metodę, ale obiawiam się, że Marcie mokre majtusie nie będą przeszkadzać. :O O, przypomniało mi się, że jak Marcie rękawki od bluzeczki podjada do góry, to ona bardzo się denerwuje i zaraz je ściąga. A jak jej założę bluzeczkę z krótkimi rękawkami, to też na siłę próbuje je ściągnąć aż do nadgarstka. Musze jej wtedy wyjasnić, że to sa krótkie rękawki, a nie podwinięte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo, jak wczoraj wsadziłam ją do wanny, żeby zrobić tylko prysznic. Więc musiała stać, w wannie nie było wody, a ona cały czas siadała, patrzała, że wody nie ma i wstawała. I znowu siadała i wstawała. To był taki \"prysznic siadany\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czasami, jak mi się nie chce Marty kąpać, to wkładam ja do wanny i robię prysznic. Tylko wczoraj coś nie bardzo rozumiała o co chodzi. Tylko kłopot jest jak chce jej umyć głowę, bo na stojąco, to nie umie tak się odchylić do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie (troszkę) zirytował jakiś pajac na innym topiku ;) Nie lubię, jak ludzie mi piszą, żebym sie \"zastanowiła\" zanim coś napiszę, a potem uzywają jkaichś kretyńskich określeń i piszą nie na temat. Ocho - \"mamusiu\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - który to? Przypuścimy atak zmasowany na niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie myscie głowy pod prysznicem nie wchodzi w rachubę. Maks nie pozwala sobie umyć włosów dopóki nie widzi, że są dwie osoby i że jedna będzie mu osłaniała oczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - a nie próbowałaś mu kupić takich okularków do pływania? Zakładasz na oczka i nie ma prawa mu woda nalecieć. I jeszcze wygląda jak prawdziwy pływak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna - Martynka kontynuuje zachowanie sprzed drzemki - przed chwilą beczała, bo nie dałam jej dotknac klawiatury. :O Muszę się zająć dzieckiem ;) Ninko - pajac zniknął albo zmienił nick, zresztą mam inne problemy, żeby zastanawiać się nad pajacami ;) Do jutra 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Ci kiedyś o tych okularkach pisałam. Mozna jeszcze kąbinować z maską do nurkowania, ale to może być jeszcze za duże na Maksia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - no własnie tak mi sie wydawało, że już gdzieś o tym czytałam ;) A maska byłaby dobrym pomysłem nad Morzem Śródziemnomorkim a nie w wannie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Wiecie co mój syn dziś odstawił?? Chciałam go po przebudzeniu posadzić na nocnik ale darł się więc założylam mu same slipy-po 5 minutach nasikał na podłogę a żabę (maskotkę ) posadził na nocniku, zdążyłąm przebrać mu suche slipy i znów się zlał :( Pani Ania później przyszła i latał w tych slipach-na chwile wpadłąm do domu i widzę że Maciek już w pampersie, a pani Ania powiedziałą że schował się w koncie i kupę na podłogę zrobił :( i jak ja mam tego dzieciaka nauczyć nocnika jak on nawet nie daje się na nim posadzić, próbowałam też z muszlą \"jak tata\" i też porażka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Ty Maksiowi myjesz buzię? Przecież wtedy też woda nalatuje do oczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli 🖐️ Co u Ciebie? jak ranka po ugryzieniu? Jakies nowe kolekcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Aniu - Wiola ostatnio też wali kupkę na podłogę :D Całe szczęście ,że na twardo :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz musze spadać bo Maks juz sie obudził :) Na razie nie kojarzy za wiele bo jest jeszcze półprzytomny ale za chwilę się to zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×