Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Heheh. Sami mieliśmy do grudnia kota. POtem przez 5 miesięcy się nie pokazywał. Byłam pewna, że opuścił ten nasz ziemski padół, a tu nagle 2 tygodnie temu pokazał się w ogrodzie. jest w prawdzie zupełnie zdziczały, ale żyje! No i teraz co wieczór i noc toczy boje o swoje dawne terytiroum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś nie przepadam za zwierzętami latego strasznie drażnią mnie takie odgłosy, zwłaszcza, że przypominaja płacz mojego kochanego syneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie ten apetyt wrócił Patrycji i jestem przeszczęśliwa bo je nawet więcej niż przed anginą :D Przed chwilą miałam olbrzymi stres bo jestem sama w pracy i wyszłam na moment a klient został w biurze i myślałam że mi podwędził 1000 zł ale posprawdzałam wszystko i jest ok uff:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany! Beatek! Podnosisz mi ciśnienie tymi rewalacjami! A czy Wasze dzieciaczki maja juz sowje ulubine potrawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - w życiu nie zostawiłabym obcego człowieka samego w biurze. Wyprosiłabym na korytarz. Karolina - wiem dokładnie o jakim odgłosie mówisz. Ostatnio właśnie co wieczór podsłuchuję czy to Marta czy nie Marta ;) A wiecie, że dzięki Teletubisiom odkryłam dla Marty nową przekąskową potrawę - gotowany makaron świderki, na to trochę masełka i kukurydza (niestety, z puszki). Ona to zajada z wielkim smakiem.... i ja razem z nią 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrz, Karolina, uprzedziłam Twoje pytanie pisząc o tym makaronie. No prawdziwa telepatia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja uwielbia rosół , krupnik, pasztet domowej roboty , palcuszki z sera i z jabłkami , \"grzybek\" z dżemem , morele HIPP, mango z twarożkiem HIPP, kiwi, truskawki , młodą duszoną kapustkę , schaboszczaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tam pokazywali jakieś dzieci, które coś jadły z miseczek i zauważyłam tam głównie makaron. Wsuwały równo. I pomyślałam sobie, że skoro Marta lubi kukurydzę i masełko, to można to fajnie połączyć z makaronem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - krócej będzie jak napiszesz, czego Pati nie lubi ;) Marta nie lubi ......... nie wiem. Chyba malin bo w ubiegłym roku wypluła. Ale może już jej się zmieniło? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze rzodkiewiki , chleb z masłem i pomidorem , ostatnio gumę MAmbę , a także paluszki , makaron różne postacie . Ninko ale teoretycznie to on nie był sam bo w kuchni było dwóch kolegów ,a za przeszklonymi drzwiami ja i kolega ale wiesz jak to jest ze złodziejami mają nadprzyrodzone zdolności dlatego tak się wystraszyłam bo zdawało mi się że czegoś brakuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, no właśnie. Kiedyś do koleżanki do pokoju wszedł facet sprzedający książki. Wyszedł po 10 sekundach i zwinął jej .... herbatę ekspresową Lipton :P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - a co to za złodziej co kradnie herbatę? Spragniony chyba? Beatek - Maks nie jadł jeszcz połowy rzeczy które wymieniłaś:O A lubi tylko kotlety, buraczki z chrzanem, owoce, herbatniki i paluszki. Mało no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie naprawdę nie mogę narzekać na jedzenie Patrycji , ale jest drobnej kości i wygląda chudo wg mnie ale teraz przyjemnie się zaokrągliła :) jak będę mieć świeże zdjęcia ti Wam pośle, bo coś ostatnio nie pstrykaliśmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz tyle nie robię zdjęć. Bo ile można dziecku robić zdjęć w domu, czy w ogrodzie. Mam tylko nadzieję, że teraz będziemy więcej się z dzidzią ruszać i będzie więcej okazji do robienia \"innych\" zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi nie przeszkadza, że zdjęcia sa w sumie takie same. Chciałabym miec uwieczniona każdą chilę z życia Maksa, ale tak sie nie da. Łapię sie na tym, że jak Luiza mnie o cos pyta to nie pamiętam jak to było, a przecież Maks jest starszy od Karolka tylko o 1,5 roku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnio obejrzałam sobie filmik który Wam posyłałam jak Patr je parówę , film z marca a w tym czasie Patrycja zrobiła olbrzymie postępy w mowie i rozumku:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko, ja nie neguję sensu robienia masy zdjęć nawet w tym samym miejscu. Sama jej pstrykam zdjęcia na tej samej kanapie, przy tym samym drzewku. Tyle, że nie w takich dużych ilościach jak kiedyś. Sama chciałabym wszystko utrwalić, ale potem jak przeglądam zdjęcia, to wszystkie wydają mi się jednakowe i je kasuję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że Maks nie robi takich postepów w mowie 😭 Dziś lekarka zapytała: \"I co, nadal nic nie mówi?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - a ja nie skasowałam żadnego zdjęcia na którym jest Maks. o chyba, że jest to tylko jedno oko, lub kawałek ramienia ;) Ważne są dla mnie wszytskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trochę pokasowałam. Bo miałam np. dwa prawie identyczne, z czego jedno było nieostre (mój mąż uwielbia robić zdjęcia BEZ FLESZA :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zostawiam nawet te prawie czarne :D Wychodze z założenie, że skasoać zawsze zdążę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dla mnie ważne jest zrobienie tzw. \"kopii zapasowej\", żeby nie wcięło tych zdjęć, jak coś strzeli w kompie. Łoj, by sie działo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, to co ostatnio u mnie :O Ale jakos nie moge sie zabrać za nagranie tych zdjęć :O Jestem lekkomyslna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My je jednak archiwizujemy. Szkoda byłoby tyle stracić. Mój mąż tego pilnuje.... jak mu przypomnę :) Beatek - to jak? Dostanę ten filmik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko spróbuję wysłać wieczorkiem :D Szukam na Allegro Pajacyka do spania dla Patrycji bo ostatnio wyszedł duży palec z jednej nogawki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - też powinnam usiąść do tego, ale zawsze mam coś pilniejszego do roboty. Ale zrobie to w tym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Martusia od stycznia śpi już tylko w piżamkach. Wyrosła już z pajacyka, który był niby na 104 :O Nowego już nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×