Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

hehehehe a Marek w niedzielę o 8.00 zrobił pobudkę sąsiadom kosiarką spalinową, wczoraj byli się u mnie skarżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - bo z Marka pracuś :D Ninko - a od czego jest wyobraźnia ;) Beatek - ja jakby juz czuję te fluidy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam właśnie stronkę Mrzezyna - tam byłam w zeszłym roku. I zastanawiam sie, czy nie pojechać teraz, na przełom czerwca i lipca - ma być najładniejsza pogoda :) No i nie jest to jeszcze \"wysoki sezon\" więc ceny są niższe, znalazłam np kwaterę, w której pokój 2-osobowy kosztuje 56 zł. Jeszcze tam nie dzwoniłam, więc nie wiem, jak z pobytem dziecka... A Mrzeżyno jest tu : http://www.mrzezyno.pl I już mam lepszy humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek 🖐️ He, u nas to norma. Sąsiad co sobotę i niedzielę ok 6.05 zaczyna kosić, pukać, stukać, wyciąga wielkę piłę tarczową i jedzie do nocy piłyując ogromniaste bale drewna na szczapy do kominka. Jak nie ma hałasu, to albo go nie ma, albo umarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - obyś nie wykrakała z tym sąsiadem Jonko - zaraz zajrzę na tą stronę Mrzeżyna. A jedziesz zmężem czy sama z Martynką? Beatek - 👄 dla Patrycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - nie dostałam 😭 tylko w samochodzie, na plazy przy jakimś ogrodzeniu gdzie ma super minkę :D, no i zdjęcie siostrzeńca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - a, specjalnie o Tobie myślałam na tym molo. A ta minka stąd, że sypała piasek pod wiatr :D Jonka - czego mnie kusisz? Ja i tak już tu ledwo wyrabiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, Jonko, fajnie. Tylko mi chyba bardziej zależy na jeziorze. Morze mam cały rok pod nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszło, ale akurat wtedy myślałam o tym, żeby Marcie wiatr tej zabawki nie porwał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezioro jest 2 km dalej, nazywa się Resko Przymorskie :) A chcę pojechać głównie z Martynką bo pewnie Mariusz nie będzie chciał na długo pojechać...może da się namówić na 10 dni... Za oknem taka wstrętna, malaryczna wręcz pogoda, myśl o wyjeździe na słoneczne plaże, w sosnowych lasach trzyma mnie w pionie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - Marta ma świetną fryzurę :D A nie ściąga gumek? A w tych okularach to bym Cie w życiu nie poznała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Ninko dzięki za zdjęcia wogóle dziewczyny dzięki za maile ale przyznam że nie miałam nawet kiedy obejrzeć, ale się poprawię w wolnej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - aleś mi smaku narobiła.... :) tymi zdjeciami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - a u mnie za oknem świeci słońce, tylko ciekawe jak długo bo wiatr wiej i pewnie zaraz przywieje jakieś okropne chmury :O 2 km jak dla mnie to chyba za duzo :O Chciałabym mieszkac przy samej plazy, a najlpeij wychodzic prosto do cieplutkiej wody ;) Mam do Ciebie pytanie. Ile dziecko powinno przebywac na słońcu żeby wytworzył mu sie odpowiedni poziom wit. D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Kiedyś ściągała te gumki, teraz dotyka ich i mówi \"adne\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - :D A wiecie co mi własnie przyszło do głowy? że może postaram się jechać z Maksem do sanatorium. Jonko, znasz sie na tym? Jak to załatwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - minumum godzinę dziennie na tym słońcu... Muszę spadać, mama juz poszła a Martynka szaleje. Jedna pociecha, ze może wieczorem wcześniej uśnie... Będę Was informować na bieżąco, co z wakacjami. Przesyłam Kazdej z Was ciepłe promyczki słońca, które nieśmiało przebija się właśnie przez chmury. A dla Dzieci - buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - żeby dostać skierowanie do sanatorium trzeba złożyć wniosek wypełniony przez lekarza rodzinnego - on powinien udzielić wszystkich informacji. Ale sanatoria to dają zwykle poza sezonem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też przesyłam wszystkim urwiskom buziaczki Martynka 😘 Martusia😘 Maks😘 Wioletka😘 Patrysia😘 Leonek😘 Antoś 😘 mam nadzieję, ze nikogo nie pominełam wracam do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - no ale dla mnie to nie ma znaczenie czy w sezonie czy po. Najwyzej w sezonie sobie gdzieś pojadę a potem dodatkowo do sanatorium. Tylko czy ta moja \"chora\" lekarka da się na to namówić? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu dzis takie pustki? Nawet Ninka nie wpadła z rana powiedzieć dzień dobry? 😭 Podejrzana sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×