Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Cześć :) Martyna sama chciała iść spać, to dziecko jest nieprzewidywalne... Jakby co to jestem, przeglądam nadal oferty kwater nad morzem, ciężko się zdecydować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - Ja już nigdzie nie zaglądam bo chyba pieniądze z wakacji będe musiała przeznaczyć na nową pralkę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, a jednak się popsuła :( A może uda się ją jednak zreanimować??? Trzymam kciuki, żeby się udało... Ja też okazuje się nie mam za co jechać, chyba, że mi ktoś pożyczy :( Chciałam zlikwidować ubezpieczenie, ale pieniądze będą najwcześniej za miesiąc, a jedziemy jednak teraz, na przełomie czerwca i lipca, bo MAriusz później nie ma szans na urlop :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pralce padł programator a wymiana czy naprawa kosztują tyle, ze podłozeniu 100-200 zł bedę maiła nową pralkę więc wiadomo co wybiorę :O A mi nawet jeśli ktos by pozyczył to nawet nie mam jak oddać 😭 Zresztą powinnam jeszcze zrobic nową zabudowę na balkonie i to koniecznie w tym roku :O Wszystko się sprzysięgło przeciwko mnie!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakoś sama do siebie nie lubię gadać. Tu ostatnio bardzo pustawo jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - jak to pustawo? Ja nawijam w południe i wieczorkiem ale nie codziennie bo jak Was nie ma to przecież nie będę na marne strzepiła języka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tych posiewów i jakis innych skórnych Na pierwszym teście wyszło tylko, że nie ma grzybicy i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jestem ciekawa co wyjdzie, bo polecany przeze mnie dermatolog wytłumaczył mi, że skoro coś wyskoczyło, to tam musi coś być. Zawsze. Tylko pozostaje pytanie \"co?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta moja dermatolog podejrzewa, że to drożdżaki, które z grzybica nie mają nic wspólnego. Nie znam się więc jej wierzę i mam nadzieję, że diagnoza była trafna. Chociaż sama juz nie wiem, bo może te drożdżaki to cos złego? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - pojęcie nie mam co gorsze. Najważniejsze, że będzie zdiagnozowane i włączone leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze pewnie okaze się, że wszystkie pootrzebne leki mam w domu albo odwrotnie wszystko co mam bede musiała wyrzucic i kupic nowych maści za 100 lub 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i nie można ale skąd je brać? No ale skończmy z tymi smutami byliśmy dziś na spacerze i jak powiedziałam Maksowi, że pewnie spotkamy Amelke i Sabinkę to on zaraz poleciał kwiatki zerwać. A potem jak juz długo szliśmy i nikogo nie spotkalismy to wyrzucił je do smieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhh Znalazłam ofertę, nawet zadzwoniłam... Pokój dwuosobowy, za osobę babka chce 25 złotych, za Martynkę nic... Niestety, łazienkę dzielilibyśmy z innym dwuosobowym pokojem... Nie wiem co robić Mariusz \"umywa ręce\" - mówi, że to moja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - to chyba żadna tragedia ta łazienka. Chociaż z drugiej strony może to być problem. Byłam kiedyś na takiej kwaterze i miałysmy kłopot z dogadaniem się ze współlokatorami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślę, że to żadna tragedia, ale Mariusz pietrzy trudności... Jak jeździliśmy do Zakopanego to też przecież była jedna łazienka na piętrze i nikomu to nie przeszkadzało... Podoba mi się cena. A ciągle nie jestem przekonana, co do tego NIechorza. Bo chciałam zalesione miejsce z mikroklimatem, a nie kurort nadmorski ze spalinami i hałasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja tez nie mam dobrych doświadczeń co do dzielenia łazienki. Okupowali ją wieczorem przez 2 godziny i wychlapywali całą ciepłą wodę z bojlera. Ale za tę cene to chyba trudno będzie znaleźć pokój z łazienką na wyłączność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - wiecej problemu z tymi akacjami niż to warte :O Człwoeik się naszuka, naoglada a potem na miejscu i tak jest onaczj niz miało być :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - a to ma być pokój w domu jednorodzinnym czy w pensjonacie? Ja bym chyba wolała domek kampingowy. Wczoraj widziałam w tej ofercie z Mrzeżyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - a gdzie te Twoje zdjęcia poszły? ;) Ja nie dostałam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Na tym pierwszym zdjęciu Maksiu chyba się skwasił? Marta ucieka od kwaśnych owoców jak przysłowiowy diabełek ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×