Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Rozumiem, że ninka pracuje, a Jonce córeczka się obudziła ;) Ninko - nie widziałam jeszcze zdjęć bo mam je ściągnięte u siebie a teraz jestem u mamy więc z komplementami muszę się wstrzymać ;) Ale wogóle to ostatnio miałam się pytać czy siostra nie urodziła juz przypadkiem :) Pogratuluj jej od nas 🌻 A jak już będzie znane imie to nas oświeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - dzięki 🖐️ przekażę siostrze Wasze gratulacje jak tylko będzie miała chociaż jedno oko przytomniejsze. Na razie jest otumaniona szczęściem z posiadania drugiego potomka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Ninko - takie szczeście może mocno otumanić :D A Karolina ma rację - mój potworek się obudził :( Doprowadza mnie to do łez, bo coraz krócej śpi, teraz około 11 godzin na dobę, a jeszcze niedawno normą było 12.5 - 13... Potrzymam jeszcze włączony komputer, ale nie gwarantuję, że coś będę pisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Marta już od 11 miesiąca życia nie śpi w dzień. Zdarzyło się to tylko raz jak była chora. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jeszcze kilka miesięcy i się przyzwyczaję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - nie wyobrażam sobie tego :O Jak kładę Maksa spać to mam czas tylko dla siebie, mogę wtedy coś zrobić tylko koło siebie, to mój czas relaksu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - braciszek ponoć (nie było mnie przy tym), ucieszył się, oglądał, uśmiechał itp. A potem natychmiast musiał zająć się jakąś grą nintendo czy coś takiego ;) Wiadomo - nie dość, że chłopak, to jeszcze ma zaledwie 6 lat. Mnie bardziej ciekawi jak to będzie wyglądało już w domu, jak opadną pierwsze emocje i zauroczenia. Mam nadzieję, że będzie wszystko OK, bo Michałek jest takiem rozsądnym i spokojnym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, z tym czasem tylko dla siebie mam rzeczywiście problem. Mogę z niego korzystać wyłącznie wieczorem jak Marta śpi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - Maks w sumie w ciągu doby spi 12-13 godzin :D więc chyba należy do spiochów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że Maks będzie spał w dzień jak najdłużej. tylko jetem ciekawa, o której zaśnie dziś wieczorem skoro popołudniu poszedł spać dopiero 0 13.30 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta zasypia ok. 20.00-20.30 i śpi do ok. 8.00. Chyba wysypia swoją normę. No i nie należy do śpiochów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się nie zorientuje jak Go położysz o tej samej porze, co zwykle? Muszę się już pożegnać, usłyszałam przed chwilą \"mamusiu, kumpkumek nie! Kuski daj!\" Więc idę załadować pusty brzuszek ;) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w sumie Maks wcale dużo nie śpi :O On zasypia ok 21 i śpi do ok. 7.30 w dzień śpi przeciętnie 2-3 godziny kupiłam mu dziś samochód śmieciarkę Nie mogłam się oprzeć pomimo tego, że on ma ich juz sporo i nie mam gdzie ich wszystkich ustawiać :O ale tak się cieszył, że przeboleję jakoś ten zakup ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - :D no nie mogę, podeślij mi tu Martynkę to może i Maks zrobi się taki rezolutny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - a jak sprawa nocniczka? Maksiu korzysta jeszcze z pieluch, czy już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - niestety nadal korzystamy z pieluszek bo na dworzu jest za zimno zeby go puszczać bez :O Zresztą nie wiem jak to zrobić bo nie chciałabym go uczyć siusiania pod krzaczek (dla mnie jest obrzydliwe) a przeciez taki maluch nie zawsze da radę wstymać aż do powrotu do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że bez siusiania pod krzaczek się nie obejdzie. Przypomniało mi się - w ubiegłym roku, latem, poszłam z Martą na plac zabaw. Przyszło moja koleżanka ze swoją 3-letnią córką. Nagle tej małej zachciało się siusiu. Zdjęła majtki, usiadła (!) na trawie między pisakownicą i zjeżdżalnią i zrobiła kałużę. :O Widząc to wszyscy dookoła nagle stwierdzili, że czas do domu i na placu zabaw zrobiło się pusto ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - o ile moge jeszcze znieść małe dziecko siusiające za krzaczkiem na placu zabaw, to dorosły mężczyzna w środku miasta, na jednej z głównych ulic to juz dla mnie o wiele za dużo :O A taki właśnie widok widziałam z okna dosłownie 5 minut temu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jak jestem u rodziców to jestem taka senna, że nawet kawa mi nie pomaga :O a powinnam iść mastawić ziemniaczka dla Maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale przecież siusianie teraz pod krzaczek nie oznacza, że Maksiu będzie siusiał tam jak będzie dorosły. Ja zabiorę się za temat nocniczka i chodzenia bez pieluch jak tylko pojdę na urlop i będzie względnie ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym względnie ciepło może byc różnie ;) a urlop masz juz zaplanowany? Przypomniałaś mi, że ostatnio widziałam ofertę wakacji na, jak się nazywały te Twoje wymarzone wyspy? - maladiwy, Malediwy? Miałam nawet to odłożyć ale zapomniałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - oczywiście ,że robię :D ale rzadziej - przyznaję ... Mam jeszcze nie sprzedanych 2o par więc wstrzymałam produkcję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - ale zdjęć kolczyków (Wioli zresztą też)nie przysyłasz, więc to tak jakbyś ich nie robiła :O Karolina - uparta nie jestem wystarczy te 20 stopni. Tak, Malediwy. A drogie były te wakacje z oferty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - no właśnie nie pamiętam :O miałam sie temu przyjrzeć później (zawsze tak robię jak mam czemuś poswięcić dłużej niż 20 sek. mojejgo cennego czasu ;) ) ale zapomniałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie i tak mnie na tę wycieczkę nie stać, więc moze to i lepiej, że nie wiem. Lecę zaraz do domku. Do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×