Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Po prostu jest mi niedobrze, może to wina upałów... Dziś od rana były chmury, wprawdzie powietrze rozgrzane, ale nie paliło wszystkiego i mogłyśmy bawić się na placu zabaw - Martynka bawiła się z zdziećmi a ja sobie siedziałam na ławeczce i patrzyłam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klima - działa ;) tylko na jeden pokój starcza no i cholernie kupe prądu ciągnie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabcia usnęła :D z butlą w ręku (czwaty raz napełnianą z rzędu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, a u mnie kilka minut temu skończyła się przerwa... Dziecko odsiusiane i gotowe do dalszych podbojów świata... Buzaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja musiałam odebrac bardzo pilny telefon, który... wniósł trochę spokoju do mojego zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki chciałam sie tylko z wami pożegnać. W poniedziałek muszę się zgłosić do szpitala. Jak bedziecie ciekawe co u mnie to dziewczyny z topiku RODZIMY W SIERPNIU 2006 bedą miały aktualne info :) papa 🖐️ trzymajcie się 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - trzymaj się !!! ❤️ A czemuż to one mają takie przywileje ,że będą lepiej wiedziały :( kolejna zdrada ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałam kolejne fotki na mojej stronce z kolczykami ;) dla zainteresowanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli kochana, nie potrafię Ci opisać o co mi chodzi, a zdjęcie tamtych pierwszych \"Piasków pustyni\" mam w kompie w pracy. A nie masz zdjęcia tamtych kolczyków? A jeśli chodzi o nowości, to są coraz piękniejsze. Loli, stajesz się Mistrzynią! Karolina - mnie właściwie przedpołudnie bardziej odpowiada :) Odezwę się. Aniu - trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli zadna zdrada po prostu mamy swoje nr komórek i w ten sposób bedziemy się kontaktować, ale jak chcesz to ci za chwilę na maila wyslę mój nr :D dobra papa-dzis dosłownie na chwilke zajrzałam i lecę teraz na ostatnie zakupy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ninko - czekam na telefon :) Aniu - dzień zero zbliża sie wielkimi krokami :) Życzę Ci dużo siły i miłości ❤️ Jonko - przypominam, że miałaś mi napisać o tej korekcie wzroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - a czy Ty masz na imie Nina? Bo właśnie się zorientowałam, że jak zadzwonisz i sie przdstawisz np. Basia to ja nie będe wiedziała o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - rzeczywiście, skoro rurki są w całości, to oczywiście lepiej, ale te kuleczki na górze, to, jak na mój minimalizm, zbyt dużo ;) Słowem - tak, ale bez tych małych na górze. Może tak być? Karolina - nic się nie martw, jak zadzwonię, to nie będziesz miała wątpliwości, że to ja. Jestem już duża i umiem się przedstawić ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano przyszła niania, a my pojechaliśmy na tzw. łono przyrody. Na cały dzień. Wracając wstąpiliśmy do CH \"Kaszuby\" w Wejherowie ;) A jak wróciliśmy do domu, to okazało się, że ogromnie stęskniliśmy się za tym naszym \"upierdliwym\" szkrabem. :) A ona za nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - super jest czasme móc sie oderwac od codzienności, bo potem docenia się to co się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Śpiochy i śpioszki !!! Ninko - cieszę się ,że wypad się udał ;) - kolczyki gotowe , jutro poślę fotki ;) do zaakceptowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam w Sopocie, też tak upalnie, jak we Wocku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Sopocie przede wszsytkim duszno 😭 Nie ma za wiele słoneczka ale i tak z człowieka pot sie leje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to tak jak u nas... Chmury pięknie zakrywają upiorne słońce, ale i tak jest gorąco :O KIEDY TO SĘ SKOŃCZY! ZIMO WRÓĆ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×