Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Po prostu - pojadę tam może jeszcze ze dwa razy tego lata i to będzie na tyle ;) Ale gorąco!!!!!!! Czy Ty może masz jakieś pocieszające informacje, kiedy ta jatka ma się skończyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja mam nadzieję,że ochłodzi się 25 lipca ;) I już tak zostanie... A swoją drogą - jakbym tylko dorwała tego mądralę, który upierał się, ze lato będzie zimne!!!!!😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie :O Dziś dyskutowałam na ten temat w poczekalni przychodni z ledwo zipiącymi babciami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam cały czas przed oczami zgrabny wykresik z jakiejśc gazety, wedłu którego \"najlepsza\" pogoda miała być na przełomie czerwca i lipca, a potem miało być coraz chłodniej i bardziej deszczowo... Napisałam w cudzysłowiu, bo co to znaczy ładna pogoda? Dla mnie ładna pogoda jest wtedy, jak jest 20 stopni i lekkie zachmurzenie. I szlag mnie jasny trafia, jak słyszę prezenterów pogody, mówiących, że \"jutro na całym obszarze Polski piekna słoneczna pogoda, temperatura na Dolnym Śląsku 35 stopni\" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy podobne upodobania pogodowe :) Dla mnie maksymalna temeratura to 25 stopni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedyś tak lubiłam lato!!! Jak było normalne, właśnie do 25 stopni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kiedyś marzyłam o podróży do Brazylii ale chyba odpuszczę sobie ten pomysł. Chociaż... mam juz połowę potrzebnej sumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciepłych krajach są lepiej przygotowani do upałów :) Może nie było by tak źle ;) jak byłam w Turcji w 2001 roku, było bardzo gorąco i wilgotne powietrze, ale w pokoju w hotelu i w innych pomieszczeniach i środkach lokomocji była sprawnie działająca klima :D Kocham klimatyzację, ale chwilowo mnie nie stać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola z trudem usnęła w tą pogodę ... Ostatnio póżno chodzi spać , czasem ok 23.00 ciężko ją uspać . W dzień jak uśnie ok 13-14-stej to śpi 3h !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że czasme trzeba pobyś na świeżym powietrzu :O a tam nawet kilma nie pomaga :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - klima to fajna rzecz ,ale oszczędniej wychodzi się na wentylatorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, Karolina - przeczytałam dziś w jakimś artykule, że rozwój gospodarczy południa USA był możliwy tylko dzięki kilmatyzatorom. I jakby tak się przyjrzeć - z klimatyzowanego domu do klimatyzowanego biura klimatyzowanym samochodem, po południu do domu, po drodze zakupy w klimatyzowanym sklepie i obiad w klimatyzowanej restauracji... Ja bym tak mogła... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie chce mi się sprzątać ,a w mieszkaniu przydałobysię podłogi wytrzeć :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - moje mieszkanie nie widziało szmaty ni odkurzacza od chyba 2 czy trzech tygodni ;) Raz starłam kurze, bo już Martynka rysowała paluszkami ZApewniam Cię, że można i tak :) Posprzątam, jak temperatura w domu spadnie poniżej 25 stopni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - to nie jest takie zdrowe ;) Po pierwsze wszyscy szybko straciliby słuch , no i takie skoki temp. też powodują przeziębienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poprostu mam takiego lenia ,że nic tylko bym spała i spała przy lekkim powiewie wentylatora lub klimy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem , jak wy ale przez tą pogodę jstem taka rozdrażniona :( wszystko mnie denerwuje 😠 a najczęściej ,jak Wiola o wszystko marudzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam lenia :D Niestety - wstał właśnie mój impuls do życia :) Buziaki dla Was!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to zakochał? Przeciez jeszcze się nie spotkał z Martą ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - bo tak długo zwlekałayśmy z przedstawienie ich sobie, że sam znalazł sobie wybrankę ;) Dziś nawet dał jej buziaka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - witaj w klubie, ja też jakoś przetrwałam Blok przedpołudniowy :D Byłyśmy na dworze od 9 rano, mało dzieci było, więc Martynka się nudziła... Ale ładnie zasnęła a ja zdązyłam porobić co-nieco koło obiadu i nawet sama zjeść :D Kupiłam sobie mrożone pyzy z mięsem :D mniam, polałam jogurtem nat. pyyyychaaaa :D Ciekawe czy Ninka chodzi z Martusią na plażę? :) U nas dziś jakby nieco chłodniej - wieje wiaterek i nie jest tak nieznośnie wilgotno. A pani w wiadomościach powiedziała to, co chciałam usłyszeć - że od sierpnia ma być chłodniej!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×