Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Uch, diabelne słońce wyszło 😠 A ja bym chciała, żeby tak padało, padało, padało... Dziś do południa pojechałam do centrum, pozałatwiać kilka spraw, a mała była z moją teściową. I znowu się zaczyna to, co było, gdy pracowałam - mała nie chce babci wypuścić... :O Ciekawe, że jak ja wychodziłam, to pogodnie mi pomachała i chyba zapomniała o mnie od razu jak wyszłam... :( A teściowa nie rozumie, że jak wychodzi, to musi to zrobić zdecydowanie i nie zwracać uwagi na histerie - pożegnać się i wyjść, a nie - jeszcze raz piłeczkę odbiję, jeszcze przytulić, jeszcze coś tam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za długo to nie pogadamy :( Mała zasnęła o 13, po długich bojach, ale już słyszę, że się budzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z kolei jest odwrotne sytuacja :O Ak wychodze to Maks nie chce żebym szła, a ja zdecydowanie wychodzę Tylko, że nikt tego nie rozumie :O i chyba myslą, ż ejestem bez serca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda :( ale dobre i te kilka zdań :D Maks usnął o 12.30 ale on ostatnio sypia po 3 godziny więc mam chyba jeszcze troche czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie którzy nie mają dzieci, albo mieli je dość dawno, już nie pamiętają jak to było ;) A moja teściowa \"nie może znieść płaczu Martynki\" :P I nie daje się przekonać, że mała kończy płacz, jak tylko babcia wyjdzie, bo zainteresuje ją coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może warto by to było nagrać? Moja mama też nie pamieta wielu rzeczy, ale wcale sie jej nie dziwię Maks ma dopiero dwa latka a ja nie pamiętam wielu rzeczy z początków jego życia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to już po przerwie, mała juz \"odsiusiana\" i teraz będzie jadła. O babci ani słowa :D Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ 🌻 Karola - Kubuś też ładnie :D Co do chrztu Oliwiera to będzie w Niemczech - tak przynajmniej ustalono ;) Niestety po wszystkich przeliczeniach ,,koszta,, naszego przyjazdu do Niemiec były baardzo wysokie:( więc nie pojedziemy... Ale chrzestną podobno będę ;) ale na oległość - skoro tak tam można, to czemu nie ? Będę chrzestną ale do chrztu będzie go trzymała jakaś osoba zastępcza - dziwne ale podobno sam ksiądz tak zaproponował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - Pierwszy raz słysze o takim rozwiązaniu, ale skoro istanieje to warto z niego skorzystać :) Kiedyś tylko uczestniczyłam w chrzcie tłumaczonym i to wszystko. A ta osoba zastępcza też będzie miała jakieś zobowązania z tytułu trzymania ,ałego Oliwiera w czasie chrztu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem dokładnie ,jak to będzie wyglądało ... Ale ta osoba raczej nie , ona tylko ma nas zastąpić podczas mszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniedługo muszę wychodzić - dostałam wezwanie do U.P mają dla mnie jakąś ofertę pracy ;) ciekawe co to? Potem czekam do 18.00 na kuriera u mamy - z Orange .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - ja też zaraz wychodzę, ale na spacerek ;) Dzis mamy w planie zbieranie kamyków i wrzucanie ich do stawu :D Pogoda ładna więc warto wykorzystać bo popołudniu musimy jechać do sklepu na zakupy porzed urodzinowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Martyna wreszcie śpi. Jakieś \"złe\" wstąpiło w to dziecko :O Odmówiła spania w dzień (po półgodzinnym usypianiu) Teraz usypiałam ją godzinę... O co chodzi?????????????? A w nocy spała niecałe 10 godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz dziś zasugerował mi, że Martyna może mieć jakieś problemy emocjonalne... Faktycznie, jakoś nie zauważałam wcześniej, ale ona dziwnie się zachowuje... To, że bije wszystkich i wszystko - to już normalka... :( Wyżywa się na zabawkach... Im większy hałas zrobi, tym lepiej... Pocieszcie mnie, że tak się dzieci zachowują :( Ale jest jedna fajna rzecz - dziś, jak już leżała w łóżeczku a ja się nad nią nachyliłam, żeby poprawić kocyk, ona uśmiechnęła się i powiedziała - mamusia śićna :D Karolina - jak tam zakupy i przygotowania??? A prezent kupiłaś jakiś? Ninko - te same pytania do Ciebie, w końcu to już zaraz!!! :) Niesamowite, jak te dzieci się szybko starzeja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada22
ja tez teraz usypialam synka ponad 40 min a w dzien nie chcial wcale spac raz zasnal po pol godzinnym bujaniu na 6minut...Boze cierpliwosci plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada - a ile liczy sobie Twój synek? Usypianie to koszmar i taka strata czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada22
13miesiecy koszmar to malo powiedziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada22
a sam nie zasypia wcale raz sie tylko tak zdazylo i wstaje co 2godz na jedzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to faktycznie możesz mieć dosyć... Moja ma 21 miesięcy i do czerwca zasypiała sama, około 20.00 Może Twój synek cierpi z powodu ząbków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - a może Martyna jest poprostu taka żywiołowa? Przecież ona zawsze miała mnóstwo energii? Mada - witaj Maks w wieku Twojego syna tez do usnięcia potrzebował mniej wiecje godziny ale przesypiał całe noce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za zdjęcia :) Bardzo fajne :) Co Maks ma na główce i dlaczego? ;) Widzę, że znalazłaś fajne miejce na spacery - Martyna dziś rano bawiła się w kałuży :O z braku jeziorek w okolicy... :( I jedno pytanie - czy Twój wózek też się tak rozklekotał jak mój?? Kółka chodzą na wszystkie strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×