Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Pamietam, czytałam tę dyskusję ;) Martynkę też ciągnie do kosmetyków ;) Kilka dni temu cichcem zamknęła się w łazience (zostawiłam zapalone światło przypadkiem) Jakoś spokojnie było, więc zajrzałam. A Martynka z łapą zanurzona w słoiczku Sudokremu :O I wszystko dookoła białe, z jej noskiem na czele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamykam :) Zresztą - sama sobie potrafi otworzyć :) Wtedy po prostu zostawiłam ją w łazience, bo najpierw siedziałyśmy tam razem. Potem usłyszałam, jak drzwi się zatrzaskują... :D Chowam przed nią chusteczki higieniczne i mokre do pupy... Bardzo lubi się bawić wyciagając chusteczki z pudełeczek i wyciera nimi podłogę, a potem sobie np język :O Chowam też niektóre książki... Sprzęt RTV stoi otworem, na szczęście, po przejściowym okresie fascynacji, nie zwraca nadmiernej uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Maks jedną nawilżaną chusteczka \"myje\" sobie między paluszkami od stóp i buzię od wewnątrz. A sprzęt taki podstawowy czyli telewizor i komputer też stoi na wierzchu, ale już aparat albo kamera muszą być schowane. No i baterie też, bo lubi sobie je pożuć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na wierzchu stoi sprzęt \"grający\" - amplituner, CD i magnetofon, każdy \"klocek\" z mnóstwem fascynujących guziczków... Kamery nie udostępniam, zresztą straciłam dla niej serce, od kiedy się popsuła - pisałam Wam o tym zimą... Aparatu nie posiadam - mama mi pozycza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no taki kuszacy sprzęt jednak musi stac wyżej. Chociaż sądzę, że i Maksowi by się opatrzył. Ale aparat jest \"de best\". Dałam mu już taki zwykły, byle lampa błyskała bo nie miałam życia z tym jego marudzeniem. Trzeba sobie jakoś radzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To my tak mamy z komórkami ;) Musi każdą powłączać, \"potikać\" Będę spadać - poprzedniej nocy jakoś źle spałam, czymś się denerwuję, nie wiem czym, i budzę sie o 5 rano, bez możliwości ponownego zaśnięcia :( A potem, około 15 jestem skatowana... Nawet kawa nie pomaga, a staram się nie pić więcej niz jedną dziennie... Dużo zdrówka dla Mamy ❤️ I buziaki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe co do kosmetyków to Patrycja bardzo lubi jeśc Sudokrem jak tylko złapie okazję ;) Jonko z tym obiadkiem u mnie jest tak samo ,Marek jak jest np. na urlopie to biedny nigdy nic nie wie 😠 i jak ja przychodzę z pracy to muszę naszykowac i jemu i sobie bo on nie wiedział co jest na obiad ;):P Chyba na lodóowce mamy niewidzialną kłódke i nie można poprostu zajrzec i się zorientowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że troszkę późno zajrzałam ale Marek okupował komp a ja miałam \"czas wolny\" czyli sprzątanie zabawek , brudnych ubranek itp:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - mój czas wolny też jest wypełniony tego typu zadaniami :P Dziś np. robiłam pożądki w zabawkach Maksa. Zajeło mi to prawie godzinę i na nic sie zdało bo przyszedł właściciel i wszytsko poprzekładał, czyt. porozrzucał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beatko - zobaczyłam Twoje wpisy i wpadłam jeszcze się z Tobą przywitac :) Karolina - no wiesz, zaprowadzasz swoje porządki w rzeczach osobistych własnego Syna ;) Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko czy aby Ty nie jesteś fotografem ? Bo Maksiu ma zawsze cała sesję zdjęciową :D i jak Ci pomaga , a po pracy należy się nagroda(czyt.LóD) :D prawdę mówiąc to Pati jeszcze nie jadła do tej pory loda jakoś nie miałam odwagi jej dac :( Jonko miłych 😴🖐️ Wiecie doszłam do wniosku a raczej jestem skromną osobą jeśli chodzi o Patrycję tzn. jak ktoś pochwali powie że mądra , ładna to ładnie dziękuję ale nie odstawiam pieśni pochwalnej na temat mojego dziecka .........ale w niedzielę u mojej siory była jej koleżanka o pół roku starsza i przyuważyłam że Patrycja jest o niebo bystrzejsza od niej no i oczywiście ładniejsza hehe każda pliszka swój ogonek chwali ;) ale tu u Nas są naprawdę ładne , piękne i madrę dzieci a może raczej tylko u Nas ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - lody były przed pracą ;) Maks ma jakis radar na budki z lodami, wypatrzy je nawet z odległości kilku kilometrów, a koło Monciaka to przejść spokojnie nie możemy bo on dokładnie wie, w którą strone ma iść żeby dotrzec do budek ;) A Patrycja na pewno jest bystrzejsza niż nie jedno dziecko ;) zresztą jak każde dziecko \"od nas\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie stało ale mam pecha zawsze po czasie :( u mnie pracowicie, pobieżnie poczytałam co u was słychać Beatko, Loli dzięki za zdjęcia sliczne te wasze dziewczęta 😘 o zdjecia innych urwisków też proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam zamieszac w zupce bo jeszcze gotuję na jutro dla Pati :D Poślę parę fotek i jak się uda filmik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - ja nie słałam bo nie wiedziałam czy mogę ;) ale wkrótce naprawię swój bład :P A ja urwisy? Dajesz radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Karolinko, ze nasze chłopaki nawet tak samo bałaganią ;) jak posprzątam to Maciek bierze się za demolkę w domu a dziś mnie rozsierdził-wyszłam odwróciłam się tylko po pampersa dla Kuby a on w tym czasie tak go uszczypną w nóżkę ze przez 10 minut mu krew leciała i biedny tak płakał :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×