Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Witajcie :) Dziś nadrabiam spacerowe zaległości dnia wczorajszego :) Ninko - już kiedyś podawałaś ten sposb na pieniaczy i ja go wypróbowałam, ale kosztowało mnie to mnóstwo nerwów ;) z tym, że przyniosło mniej więcej oczekiwany rezultat. Tylko jak już pani wysłuchała co mam do powiedzenia to z powrotem zaczęła się jątrzyć, ale ja już jej nie słuchałam i nie reagowałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sporo sporo same kredyty i rachunki :( i zostało prawie puste konto:( Jeszcze napiszę o tym że Patrycja zrobiła mi pobudkę dzisiaj w nocy , poprosty się zlała i zamoczyła wszystko , musiałam ją naśpiąco przebrac i cudowac zeby nie miała mokro w tyłek bo prześcieradła nie zmieniałam , był a w końcu 1 w nocy :( Przeprowadziłam śledztwo i oakazło się żę pion odpowiedzialny za wieczorne siusiu ( :PMarek:P) zapomniał dziecko wysadzi i bidulka nie wytrzymała :( ciekawe jak jego by tak przytrzymał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noe
ja wogóle ostatnio mam dosc teraz np Patryk budzi sie co 10 minut i wyje bo mnie nie ma koło niego a w dzien jest ok do 17 potem jets tak zmeczony ze robi mi na złosc rzuca wszystkim i wymusza ma rok i 4 miechy jest kochany ale przegina......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja oczywiście na moment - w naszym przypadku nie ma mowy o żadnej przerwie :O KArolina - pisz pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze szybko, że i ja miałam cięzką noc :O MArtynka nadal ma katar i chyba ta wydzielina spływajća, podrażniła jej gardło - około północy rozkaszlała się tak, że aż zwymiotowała, nie wspomnę, że prosto na moje świeżo wymyte włosy :O Cyrk trwał do 2 w nocy, bo chciałam jej oczyścić nos, ona miała inny pogląd, ja się zestresowałam, że to się przeradza w jakieś zapalenie płuc i wystraszyłam się, że w porę tego nie rozpoznam... MAriusz bagatelizował sytuację i w końcu się pkłóciliśmy, kto wie lepiej na temat zdrowia dzieci, a kto ma do tego zbyt emocjonalne podejście :O Dziś wymiotowała tez, ale już wtedy nie było mnie w domu... Ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - dzieki Posłałam Wam zdjęcia i film, ale od Ninki oczywiście dostałam zwrot 😭 Ninko - czyżbys nie chciała oglądac mojego szkraba? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina niestety filmiku nie mogę odtworzyc , pokazuje się komunikat że plik jest uszkodzony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zawsze zapominam Was spytac , Czy dajecie Vit.D3 i ile ewentualnie , ja całe lato nie dawałam Pati , ale teraz nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopla w górę. Beatek - za radą Jonki nie daję już D3 Martusi. Wcale. Ale od dziś zaczęłam jej dawć Vibovit i wit. C. To ostatnie \"z okazji\" wrażenia, że ma zatkany nos :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie daję wit D - przestałam w ubiegłym roku latem i jakoś nie wróciłam do tego... Ale z Martynką było tak, że ona od niemowlęcia była bardzo \"skostniała\" Nie wiem, jak tam Patrysia z rozwojem kości, więc lepiej zapytaj Waszego pediatrę. Bo obecne zalecenia są takie, żeby nawet dawać wit D w niewielkiej dawce (400 jm) do 14-go roku zycia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś na USG :) Widziałam fizjonomię małego - ale paskuda ;) Wyglądał jak jakiś zombie ;) Ale Martynka na USG też wydawała mi się brzydka a po urodzeniu zupełnie inna ;) Wymiary ma całkiem słuszne - noga i obwód brzucha to 2 tygodnie więcej, niżby na to wskazywał wiek ciąży od OM. Tylko główka malutka (zgodna z wiekiem ciąży), ale to się wyrówna. No i napędziła mi moja ginekolog nieco stracha, bo badając przezbrzusznie zauważyła, że łożysko jest nisko... Musiała zrobić przezpochwowe, i nie ma większych powodów do niepokoju, ale łożysko jest rzeczywiście b. nisko - 2 cm od ujścia wewnętrznego szyjki - to graniczne położenie, jakby było troszkę niżej, groziłoby przedwczesnym odklejaniem... A mały jest przekorny, pływa sobie głową na dół, wciśnięty w ujście wewn. szyjki...tak jakby się juz szykował do wymarszu... ;) Ale będzie Szybki Lopez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko , a czy Martusia ząbkuje prawidłowo? A czy zauważyłaś u Niej jakieś drżenia mięśniowe? Albo niższe napięcie? Albo cokolwiek, co by Cię niepokoiło? Napisałaś, że na bilansie porządnie się Wami zajęli - jakby było coś nie tak, to na pewno by wyszło :) Ale jak chcesz, to możesz przez zimowe miesiące dawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, brawo, Jonka, małego sportowca masz, albo przyszłęgo kosmonautę, co to głową w dół czy w górę, to różnicy mu nie robi ;) :D Marta ma już wszystkie ząbki oprócz jednej piątki, która lada dzień się przebije. A poza tym, że czasami jest marudna nad wyraz, to moim zdaniem rozwija się dobrze. MOże, jak sugerujesz,na wszelki wypadek przez simę dam jej po kropelce (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam napisać, że po 1 kropelce, ale się wstrzymałam - nie powinnam właściwie udzielać rad przez internet, bez oglądania dziecka :( Ale wiem, że Ty i reszta naszych drogich Koleżanek jesteście świadome i mądre... :) i nie będziecie na ślepo słuchać wirtualnych rad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynie brakuje jeszcze dwóch piątek :) Dziś zdarzyło jej się zasnąć w trakcie zabawy :D Siedziała sobie w swoim łózeczku, gadała do lalek i nagle zapadła ciiiiisza ;) Zajrzałam do niej po chwili, co kombinuje, bo taka cisza nigdy nie wróćy nic dobrego.. A tu dziecko, z buzią wtuloną w poduszki chrapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×