Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Oj, Ninko :( Nie zauważyłam Cie :( Muszę teraz iść czytać bajeczkę o Franklinie... Już niedługo i znajdziesz sie w domku, i będziecie lepić te \"wawany\" :D O, i Karolinka jest :) a ja muszę czytać o żółwiku :( Może zaraz uda mi się ją jakoś zmamić czymś, choc nie sądzę ;) Dziś dla odmiany ma dobry humorek :) Śpiewa, przygrywa sobie na swoim czteroklawiszowym pianinku i powtarza, że kocha mamę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że się uda ją ściemnić, ale nie - skubana ma pamięć jak słoń ;) I jest konsekwentna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stówka
Patrys tez spi ale dzis nie wyjdziemy bo ztraszna zamiec ty u mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie jest twoje zdanie na ten tenmat: ponoc jak dziecko oglada tv to pózniej zaczyna mówic, jak duzo oglada oczywiscie a mi sie wydaje z eniby powinno szybciej bo łapie słowai jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz słysze taką opinię. Maks bardzo późno zaczął oglądać telewizję i nie mówi prawie nic. Nie mówię, ze nie włączałam telewizora przy nim ale nigdy nie siedział sam wlepiony w ekran, zresztą nawet jak go coś zainteresowało to góra na minutę. Ale jeśli tak jest, to myślę, ze to chodzi o to, że jak dziecko siedzi przed telezwiorem to jest zosatwione samo sobie i dlatego nie mówi, bo rodzice go nie zachęcają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie ptaszkom fotki zrobiłąm im jedzonko i jest pełno dzieciołó, kowalikówi sikorek a nawet sójki czasem ale rzadko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w karmniku u mnie :) mamy karmnik i dzis rozpusciłam smalec i zanuzyłam w nim nasionka potem zastygł i powiesiłąm w karmniku i ptaszki maja wyzerke z patryk podchodzi do okna i mówi \'siiiiiiiiiiio\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha skonczyłąm juz moja diete cud i na obiad zafundowałam sobie kurczaka na soli i fryty z surówka -kurczaka robiłam pierwszy raz i wyszedł zajbisty:) polecam prosty przepis łatwo i szybko sie robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proscizna;kurczak najlepiej do kg 1.5 i kg soli najlepiej gruboziarnistej jodowanej , naciera sie kurczaka przyprawami i sola , hop na kratke -konienie kratke ,pod spód blache z sola ale jak najblizej kratki no i tłuszcz sobie kapie jod robi swoje kurczak jest zajebisty , chrupiaca skórka i w srodku soczysty, frytki do tego is surówka , w temp 170 st około 2 h zalezy jaki kurzcak i to wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe Czyli kg tej soli jest na spodzie na blaszce i na tym leży kurczak?? A zdjęc od Ciebie nie dostałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra z tymi zdjeciami:( załozyli topik \' wasze typy\' przoduje z net-ar i acha jako nielubaine :) naprawde jestem taka agresywna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina jak zwykle zdjecia suuuuuuuuuper!! dlaczego ja nie moge wysłąc? byłam z Patim na dworze na sankach jezdził tylko ze mna a tata nas ciagnał:):) sneig mu sie podobał ale wiatr niebarzdo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Co u Was? Poza tym, że Noe kandyduje wbrew własnej woli do tytułu Złotej Maliny Kafeterii ;) Noe - wyluzuj - ja nie wchodzę na takie tematy - według mnie te wszystkie tymczaspwe nicki to jedna osoba...której się nudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka dziś, dla odmiany, była grzeczna - co za huśtawka nastrojów... Była u mnie koleżanka - Martyna z nią wariowała :) Potem zjadłyśmy obiad :) Cieszę się, naprawde, że ona jest taka bezproblemowa, jesli chodzi o jedzenie :) Zjadła dziś rybę z ryżem i buraczki :) Jedyna rzecz, jakiej jeszcze nie próbowała, bo ja myślałam, że nie będzie lubić to chlebek razowy... Ale jutro jej kupię :) A po południu byłysmy jeszcze godzinę na śniegu :D:D:D:D:D:D:D Napadało (i jeszcze sypie) ze 30 cm!!! Ubrałam się cieplej, a MArtyna zachwycona rzucała się w e wszystkie zaspy, jakie mijałyśmy po drodze :) Zawędrowałyśmy na górkę - zjeżdżała z niej na pupie, zbiegała i turlała się :D Jutro od razu po telewizyjnych potworkach idziemy na sanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komentarze sportowe - cz. 2 - Nabroili ci kibice. Kibice? Bandyci i chuligani - bo tak trzeba chyba nazwać tych dżentelmenów ! - Równie mocne, co równie niecelne uderzenie. - W sensie mentalnym trzeba gryzc parkiet, bo inaczej z nimi nie wygramy - Włodzimierz Szaranowicz - Nie mam obrazu na monitorze, nie wiem, czy mój głos dociera do państwa i jeszcze na dodatek mam przed nosem brudną szybę - Andrzej Zydorowicz - To są zawodnicy, którzy na codzień mieszkają na pograniczu włosko-niemieckim - Zdzisław Zakrzewski - Nogi piłkarzy są ciężkie jak z waty. - To nie był błąd - to był wielbłąd. - Jeszcze trzy ruchy i Włoszka będzie szczęśliwa. - Grzybowska jest już bardzo zdemoralizowana. - Mówię państwu, to jest naprawdę niezwykła dziewczyna. Dwie ostatnie noce spędziła poza wioską (o Otylii Jędrzejczak). - Ja z mieszanymi uczuciami podglądam panie. - Ellis, gdy grał w Denver, znakomicie czuł się w trumnie. - Mam nadzieję, że po zamrożeniu piłkarz nadal będzie nadawał się do gry. - Mówię Samprasowi, żeby mocniej liftował piłkę. Ale on nie słucha. Ale jak ma mnie słuchać, skoro mnie nie słyszy. - Grecy przy piłce, a konkretnie Warzycha. - Jadą. Cały peleton, kierownica koło kierownicy, pedał koło pedała. - Puścił Bąka lewą stroną. - Na boisko wszedł nierozgrzany Piecyk. - Sytuacja zmieniła się diametralnie o 360 stopni. - Dobre okazje można policzyć na palcu. - Patrzą, przecierając szeroko oczy. - Kontuzja, ale interwencja masarza nie jest jednak niezbędna. - Jak oni się muszą męczyć w tym basenie! Jaka ta woda mokra! - W zespole wojskowych rozstrzelał się Nyćkowiak. - Widać wielkie ożywienie w kroku Lewandowskiego. - Mirosław Trzeciak zdobył gola po indywidualnej akcji całego zespołu. - Trener spojrzał na zegarek, żeby dać swoim podopiecznym ostatnie wskazówki. - Jak państwo widzicie, nic nie widać w tej mgle. - Jest jednak bardzo powolny. Przypomina wóz wypełniony kapustą. - Zdarza mi się popełnić błąd. Stało się tak, gdy zamiast powiedzieć: \"Marek Niemiecki\", powiedziałem że \"Deutsche Mark zarobił 30 mln\". - Włodzimierz Szaranowicz - Podziwiam jego skromne warunki fizyczne. - Popatrzmy na jego przytomność umysłu. - W drugiej połowie prawdopodobnie wejdzie na boisko dwóch rezerwowych, którzy do tej pory grali na ławce rezerwowych. - Do tej fazy. w której przegrywający przegrywa, mamy jeszcze trochę czasu. - Franciszek Smuda zbyt radykalnie przeczyścił swój zespół. - Bergkamp trafił bramkę w słupek. - Nie udało się to najpierw Sosinowi, który nogą trafił w poprzeczkę, a następnie Nicińskiemu, który głową także trafił... w poprzeczkę. - Piłka chyba za długa, ale Podbrożny sadzi długie susy. - Polak walczy z Murzynem - to ten w czerwonych spodenkach. - Ten rok był pełen wyrzeczeń dla Renaty Mauer... W kwietniu wyszła za mąż. - Banasik... Banaszak... Banasiak konkretnie. - Można to wyczytać z wyrazu twarzy konia, gdy jest zbliżenie. - Trzeba wybrać: uroda albo sztanga. Pintusewicz wybrała tę drugą ewentualność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Jadą. Cały peleton, kierownica koło kierownicy, pedał koło pedała. to moje ulubione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhh Nie ma dziś spokoju ;) Co topik to jakieś pyskówki :O Idę spac, buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×