Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

haha Karolina ale się uśmiałam :D masz poczucie humoru ja też zaraz ide 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, nie denerwuj się na noc. Na pocieszenie dodam, że i u nas nie jest różowo 😭 Dobra, teraz naprawdę spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo hehehe dobre :classic_cool: ja też oszczędzam ;) jejku Beatko jak ja ci zazdroszczę tej wagi :( :O kiedy ja to osiągnę? nie martw się mnie też ostatnio posądzono, że znow jestem w ciąży 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wiesz żebym szczupło wyglądała to muszę ważyc ze 48 kg hehe marzenie ale był czas że ważyłam 49 i taaaaak się zapuściłam a raczej zapasłam ja stresik odreagowuję jedzonkiem:) ide spac Ty też się połóż odpocznij a może przytul do męża tak poprostu ja czasami tak robię i Marek nigdy nie odmawia mi czułości a wiadomo że też różnie bywa u Nas , cóż takie życie a magnez chyab zaczął działac u mnie jakbym spokojniejsza była :D Dobranoc Aniu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko niestety u nas to już nie działa-ja się przytulam a on odwraca tyłkiem-a jak on się przytula to już wiem o co mu chodzi :( więc ostatnio coraz częściej sypiamy osobno ja też zajadam stres niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! o mamo!! przeciez srodek nocy jest:( a Patrys juz wstał:(ale go dzis tak wyspaceruje ze jutro wstanie o 10:) Karolina- z tymi ubraniami to ty sie nie martw -wiesz te rozmiarówki sa nie równe niby zakładasz 44 a to 36 :) PATRYSIOWI spodobało sie rysowanie tiditów na kartkach:)i spokoju mi nie daje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi ania ja ci nie wysłałąm bo nie wiedziałam czy chcesz a co bede sie tak narzucała:) bozen@os.pl ale zmieni niedługo poczte bo mnie wkurza!!sysyłam ci teraz kilka a moze kilkanascie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj prawi nakrzyczałam na jakiegos dziada z allegro ze mi nie odpisuje na maile a sie okazało ze odpisał tylko mi poczta szwankuje:):( takie skarpetkis e kupiłam: http://www.allegro.pl/item156168954_twoj_usmiech_skarpetki_smiesznotki_6par_36_39_.html i takie http://www.allegro.pl/show_item.php?item=157515555 takie dzieciakowate ale ja lubie miec smieszne skarpetki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA- BLONDI-:) wysłałąm ci chyba 5 fotek na adres na tlenie, mam nadzieje ze dosżły........kark mnie boli zle spałam , Patrys w nocy zrobił sobie łózko wodne i musiałam go przebierac:( juz druga noc z koleii , po 16 jade na zakupy jedzeniowe , których nielubie robic a Patrysia wstawiamy do dziedków tesciów wiec pewnie wóce pózno i niebede juz zagladałą ale odezwe sie w ciagu dnia jecze i na razie jestem jeszce i monolog swój prowadze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bo wczoraj usnełam o 22 i nie miaam kiedy a napisz jak to zrobic jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście Maks ma spoanie po mamie ;) i najwcześniej wstaje o 7.45 :) -Zaznacz zdjęcie - prawym klawiszem myszki kliknik -zaznacz \"wyślij do\" -zaznacz \"sdresta poczty\" -system połączy się z pocztą i wygeneruje wiadomość -zaznacz do kogo z książki zdresowej -wyślij I tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) U nas na szczęście spokój w rodzinie - ale nie cieszę się zbytnio ;) To na pewno minie po urodzeniu malucha... Teraz maz nie chce mnie denerwować ;) A potem skończy się okres ochronny ;) Aniu - oczywiście że ja będę wstawać do małego :O Ale tym razem zreformuję system spania... Bo jak MArtynka się urodziła, spaliśmy wszyscy w jednym pokoju i jak ona budziła się na jedzenie, to ja wstawałam, brałam ją do drugiego pokoju i karmiłam. A teraz - ja będę spać z maym w jednym pokoju, mąż z Martynką w drugim. I jak mi się będzie podobało, to będę go sobie brać do łóżka i spać podczas karmienia :D O!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna ma spanie nie-wiem-po-kim :O Wstała o 6.15 i koniec - nie dała się ułożyć, ryczała, że MUSI wstawać :O Ale ja jej dam :D Położę ją dziś w dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiony :) i nawet jakby ciszej chodzi ale to pewnie złudzenie ;) ale fajnie mieć samochód :D bo wczoraj jak musisłam jechac do mamy to starsznie padał snieg i na przystanku tak zmokliśmy, że nawet chciałam do domu wracać :O ale zapowiadali wyłączenie prądu więc co byśmy robili w ciemnym i głuchym domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - nie, w Windows, normalnie, jak masz ekran to wchodzisz w folder gdzie masz zdjęcia i zaznaczasz te, które masz do wysłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLINKA MAM !!!!!!!!!!!!!!! umiec juz umiec dzieki!!! słonko wyszło u nas ale ładna pogoda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - u nas też piekna pogoda. Jak tylko skończą się bajeczki to lecimy na sanki :) Musze pamiętac o aparacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×