Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

To ja wczoraj poszalałam w IKEA i kupiłam skrzynię na zabawki... Troche przejaśniało w tym pokoju, choć MArtyna właściwie nie ma dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JAnek teraz nosi np body na 80... na 74 też od biedy wejdą, ale są ciasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie przed chwilą pomyślałam o Ikea ale ja potrzebuje wielkiej skrzyni na wielkie samochody ;) A o kombinezon zapytam, bo ja te mniejsze oddałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czesc :) dzisiaj mam nie za bardzi nastrój ale poprawiam go sobie słuchając radia TOP80 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też przydałaby się taka skrzynia :) bo w każdym kątku u mnie po zwierzątku i wszędzie walają się zabawki chociaż Patrycja nie ma ich tak dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Beatko dla Ciebie na poprawienie nastroju :) Muszę spadać - zaraz się Janek obudzi na karmienie :O pierwsze nocne :O Już postękuje... Pogadajcie sobie, a ja jutro poczytam :) Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam tylko po herbatkę :) a Wy w tym czasie się ulotniłyście:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - o maskotkach nie wspominam bo Maks dostał tyle od dziadka, że spora częśc mam schowaną w pawlaczu (czekają na nowych właścicieli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe czesc maskotek jest na strychu u nas ale czyżbys coś planowała ;) ostatnio nie wiem co się dzieje u Ciebie więc mogę byc lekko nie w temacie jak tam układają Ci się \"sprawy \" osobiste ? napisz jak chcesz oczywiście :) bez przymusu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie, nic nie planuję Nowi własciciele to ci do których chodzimy w odwiedziny ;) czasem zdarzają się jakieś niezapowiedziane odwiedziny i wtedy, dzięki mojemu tacie, który nakupował tyle tych maskotek, jestem przygotowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma problemu, będę szukac szkrzyni ;) bo te na Allegro są zdecydowanie za małe :P Pamiętam, moja ciocia miała taka na buty, Cekawe co z nia zrobiła? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jutro jakiś wieczorek sobie urządzimy co ? :) jakby tak wszystkie były ....hm a może :D papa dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilkę. Zaraz jadę z Maćkiem na zmianę opatrunku bo paluch mu ropą podszedł i w środę byliśmy na oczyszczaniu :(. Jonko ja mam dwa kombinezony-jeden niebieski całościowy (ten bardziej jesienny) i zielony całościowy z bucikami i rękawiczkami w komllecie. Aha i mam jeszcze dwuczęściowy biały - zimowy. Wyślę ci zdjęcia jak Kuba w nich chodził i zastanawiałam się co z tym wszystkim zrobić. Sprzedałabym ci w korzystnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aniu - super :) Poproszę fotki i jak rozmiarowo będzie dobre to się piszę - przecież Ty na pewno nie miałas brzydkich rzeczy dla chłopaków :) {usta] dla MAciusia... Nie doczytałam, czy nie pisałaś, co się stało z jego palcem? Ninko - przeżyj jakoś ten horror :) Dziś piatek :) Co dla niektórych jest :classic_cool: a dla mnie... :O Nie dość, że MAriusz jutro do pracy idzie, bo wypada jego dyżur, to jeszcze pewnie po pracy będzie motor naprawiać :O A w niedzielę jest comiesięczny motobazar i pewnie też na pół dnia zniknie :O A mnie znowu łapie jakieś paskudztwo, albo nie doleczyłam poprzedniego :( ŁAmie mnie w kościach, nie mam siły ani ochoty nic robić :( A tyle sobie zaplanowałam... Mamy wreszcie dużą szafę w pokoju dzieci i muszę poprzenosić wszystkie ich rzeczy, porozkładane po całym mieszkaniu w jedno miejsce (nareszcie!!! mam już dosyć sięgania w milion różnych miejsc po majtki Martynki, spodnie, bluzki, sweterki..) Ale nie mam siły!!! Nie wiem, czy Wam pisałam - kupiłam MArtynce przepiekną (i dość tanią) \"dorosłą\" pościel :) W ikei - taką w rybki i inne oceaniczne stworki :) Potem poślę zdjęcia :) KArolinko - mam nadzieję, że będziesz zadowolona z nowej lekarki ❤️ oby raz na zawsze wyleczyła Maksa :) na razie tyle, buziaki! Acha - licytuję wspaniały komplet dla MArtynki, ale chyba mnie ktoś przelicytuje :( http://www.allegro.pl/show_item.php?item=243392026

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja tylko na momencik ;) Jonko - ostatnio kupiłam Maksowi pościel z flaneli w Realu za niecałe 20zł. Jest rewelacyjna (dzis pod nia spałam ;) ) Super sprawa, ciepła, przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie szukam dla Marty poduszki i kołdry w dorosłych rozmiarach. Ale ze względu na temperatury panujące w naszym domu zimą, musi to być ciepła kołdra. Zastanawiam się nad wełną owczą .... Lada dzień pozbędziemy się dzidziusiowego łóżeczka i przeprowadzimy Martusię do dużego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Wyjątkowo trudny tydzień. I tak będzie do minimum połowy października. Z całego roku wrzesień i połowa października są w mojej pracy najgorsze ;) A co do Maciusia, to doczytałam, że ropa mu się zebrała i byli na oczyszczaniu rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - JA kiedyś kupiłam sobie kołdrę w Jysk (chyba tak się to pisze ;) ). Niespodziewałam się, że będzie taka ciepła. Potem podobna kupiłam Przemkowi, ale to już nie jest to :O A teraz Maksowi kupiłam dokładnie taką samą jak moja. O wełnie też myslałam ale boję się alergii. ty na szczęscie nie masz tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×