Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Karolina, trzymam kciuki za przespana noc!!! ❤️ Śpij dobrze!!! Danti - Gratuluję odwagi, moja sąsiadka już kilka miesięcy walczy ze smoczkiem u synka, ale ten mały spryciarz zawsze go jakimś cudem znajdzie. A jak nie znajdzie to tak długo wrzeczy aż mu dadzą. :( Betti, czy Marcelinka budzi sie w nocy? I czy używa smoczka? Martynka nie uzywa od urodzenia... Choć czasem były momenty, kiedy tego żałowałam, patrząc na to, jak nne dzieci sie szybko uspokajają, a moje ciągle wrzeszczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Loli, czemu tak późno? :( Ja zaraz spadam Czytałam na Onecie o tym strasznym wypadku :( :( Od razu pomyślałam o Was, czy nie byliście tam przypadkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betti ja przez dlugi czas musialam trzymac reke na policzku a raczej na uszku Leonka(tez ze 30 min),teraz zdarza sie to sporadycznie i tylko na chwilke ,a potem to musze ja zabrac .sam odwraca sie w druga strone i wtedy wychodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelina od małego nie chciała smoka,śpi od jakiegoś czsu całą noc tzn.jak się skończyło wychodzenie zębów.Ma już 12 jeszcze 8 mam nadzieje za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠 Adi mnie przegonił ;) Jestem po pracy ;) dlatego mnie nie było . Całe szczęście ,że nie było Nas tam ... Adi czasem tak bywał na wystawie kwiatów ,aż strach pomyśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie Leo ma (mial:)) smoka tylko do spania,w dzien go nie widzial i bylo ok.mam nadzieje , ze za 2-3 dni zapomni o nim. Witaj Loli,slyszalam co sie stalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zastanawiam czy moja córcia nie powinna spać już w swoim pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, idę spać, już słabo widzę na oczy. Martynka cierpi przez sen, brzuszek ja męczy, teraz juz jestem pewna, że to po surowych jabłkach... Jakiś czas jej już nie dawałam i byl spokój. Widzę, że musze się na dobre przerzucic na owoce ze słoiczków :( Dobranoc Wszystkim ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszna tragedia ,na regionalnej pokazuja cala akcję, matki szukaja dzieci... No ,ale nie psuję rozmowy. Witam noową koleżankę :) Betti 🌻 Dziewczyny ile nas już tu jest ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betti - ja bardzo cierpię z powody tego, że Martynka śpi w inym pokoju, choć dziela nas \"tylko\" zamknięte drzwi... Jak słyszę, że ona się budzi to musze wstać, podejść do niej... A jak spaliśmy w tym samym pokoju wystarczyło, że sie podniosłam na łokciu, powiedziałam coś albo ja pogłaskałam i był spokój... No, ale mój maż taką decyzję podjął, a ja na razie wolę spać z nim niż bez niego ;) Teraz to naprawdę dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Jonko 👄i🌼 oby spokojna byla i malutka spala dobrze. Betti jak najbardziej,ja niestety mam jeden i Leo musi byc z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ,a my jutro wybieramy się w góry :) Ja ,Wiola ,Adi i babcie;) Mam nadzieję ,że wypoczne ... W poniedziałek i wtorek czeka mnie maraton :-0 Dwa dni pod rząd po 12h :-0 Ale potem dopiero w pt. i sob. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie juz wycwiczylam w rozpoznawaniu placzu i jekow Leonka,wstaje tylko wtedy jak Leo stoi w lozeczku lub placz jest przerazliwy.normalnie to czasem sobie poplakuje,odwroci sie na drugi boczek i dalej spi. Loli przydalaby sie lista,kto chetny na poszukiwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli pewnie sie orientujesz,jaka jest najnizsza krajowa(na reke) i ile placa na pol etetu(netto) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betti jak mozesz to wyslij pare fotek Marcelinki. Leo juz do ciebie leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti Lista zaginęła ;) Tyle stron ,że szybciej byłoby zrobić nową :) Ale wpadłam na pomysł napisania daty w stopce widzę ,że poszłaś w moje ślady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały etat to 165h więc ól etatu to 83h wychodzi ok 300zł na miesiąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli tobie placa za przepracowane godziny ? ja tak sie pytam o pelny etat i polowe etatu ale nie na godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betti zazwyczaj ,jak tam jedziemy to mam jeszcze więcej gonienia ;) I wracam jeszcze bardziej zestresowana:-0 Ale mam nadzieję ,że jakoś to przeżyje :) Może wkońcu odwiedzimy z Wiolą jej rówieśnika Kubusia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie jeszcze nic nie zarobiłam ;) Ale przeliczają na godziny . Tylko Monika ,która tam robi 2 lata ma stałą pensję tylko raz ma więcej godzin ,a raz mniej a kasa ta sama, więc lepiej za godziny przepracowane dostawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do listy to tak myśle;) A z miejscem zamieszkania to tylko my dwie za śląska ;) reszta z północy kraju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti śliczny ten twój Leonek,ja wyśle ci zdjęcia jak tylko dojde do tego bo coś mi się zepsuło w Outlooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazylas???Twoja Wiola jest rowno dwa miechy starsza od Leonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti nie tracę nadzieii ,że wkońcu ktoś zawita z południa ;) bo my takie sierotki ,a Nich to już niezła ekipa PÓŁNOCNA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×