Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Jestem tylko zła o jedna rzecz, może to wydać się nieistotne, ale mnie to męczy. Wyrzuce to na Ciebie, Karolina ;) Nie pytając mnie o zgodę ani nawet nie informując ani słówkiem wziął ze sobą MOJĄ kamerę 😡 !!!!!!! Żeby filmować to całe buractwo!!! I szpanować przed swoimi wiesniakami MOJĄ kamerą 😠 Wszystko się we mnie burzy, ale nie mogłam nic powiedzieć, boby się obraził i Bóg raczy wiedziec, ile by znowu to potrwało :P A na kasetce, która jest w kamerze są nagrane pierwsze kroczki Martynki i cholera jasna, jak ktoś zajuma tą kamerę, to nie chcę być w jego skórze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to ja też bym była wściekła! Jestem bardzo przywiązana do swoich rzeczy i nikt, nawet moja mama nie może ich tknąc bez pozwolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka spi :) Byłysmy na zakupach koło domu i u kotka, co oznacza, że zdemolowała mieszkanie moich rodziców i poszłyśmy spowrotem ;) A Maks jak dzisiaj? Jak mineła noc? No i jak postępy akcji porodowej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nawet mamie nie mogę się poskarżyć, bo to jest nasza kamera kupiona na spółkę :) i też by była zła... Dzięki za zrozumienie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akcja porodowa = zero :O A Maks dziś przetrwał cała noc bez butelki :) Tylko nie spaliśmy od 24 do prawie 2 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz za późno, a tuz przed wyjazdem nie miałam już ochoty, zwłaszcza, że zgarnął kamerę z szafy przed samym wyjściem i jeszcze się bezczelnie pytał, czy jest w ogóle cos wolnego na kasetce 😠 A ja mam taki słaby refleks :( Jak wyszedł znalazłam co najmniej 5 tekstów, które mogłabym mu rzucić... Mam tylko nadzieję, że nic się nie stanie z tą kamerą, powiem mu co o tym mysle jak wróci :P A dlaczego nie spaliście 2 godziny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo koło 24 Maks obudził się na pierwsza butelkę a ja mu jej nie dałam :O No i musiałam go uśpić inaczej. Niestety on miał inny pomysł i co myslałam, że om śpi to otwierał oczy :P W końcu, jak już myslałam, że jednak będę musiała dac mu tą kaszkę usnął i spał do 7.30 :D A potem, po kaszce jeszcze do 9 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratulacje!!! Pospaliście sobie :) My standartowo, do 7 rano... A dziś spię w pokoju z Martynką i mam nadzieje, że uda nam sie pospać do 8!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to ja moge juz nawet na upartego wstawać o tej 7 byle Maks przesypiał całe noce. Ale myślę, że uda mi się oduczyć go od budzenia się w nocy na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki! :) Maks to jest rozumne dziecko i na pewno za jedną -dwie noce zajarzy o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz mi czemu wizyty Przemka Cię stresują, poza aspektem osobistym Oczywiście, jeśli to nie tajemnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsssss... Przepraszam, jeśli Cię zdenerwowałam :( Nie chciałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu, to pan Przemek jest flądrą!!! Są pewne zasady!!!! Własnie zadzwonił Mariusz :O Ale nie umiałam mu nic powiedzieć o tej kamerze 😠 Ależ ze mnie ciepłe kluchy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnam iśc ugotowac cos Martynce na obiadek... dzis dostała tylko rano mleko, potem chciałam jej dać kromkę z mięskiem, to zeżarła samo mięsko, potem dostała banana z jabłkiem i przed spaniem słoiczek Gerbera 190 g. Trochę to mało... Mam jeszcze jednego Gerbera w zapasie (promocja w Lidlu ;) 2.99/szt. ) Ale nie chce jej go dzisiaj dawać, może jeszcze będzie inna potrzeba np jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mało? Maks wypił tylko 2*200 ml kaszki, a potem udało mi się dać mu mały słoiczek zupki :O Nie denerwujcie mnie tym jedzeniem bo mam wrażenie, że Maks wogóle nic nie je A ile muszę sie nakombinować, żeby dac mu zupy? naprawdę kończą mi sie już pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nic się nie stanie, a tak właściwie pomyślałam, że nawet jak mu teraz cos powiem, to i tak kamerka nie wróci na swoja półkę a my będziemy sie żreć od przyjazdu... 80% problemów roziwązuje się samych, wystarczy poczekać. A co do tego, co piszesz, że mieszkaliście razem 5 lat i się nie poznałaś... Karolina - ja przed ślubem znałam Mariusza 6 lat, choć mieszkalismy oddzielnie... A co do reszty to jak chcesz to Ci napisze na maila :) Bo właśnie się troche rozpędziłam i zapomniałam, że każdy może to przeczytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pisz :) Przynajmniej nie będę miała świadomości, że tylko ja mam takie problemy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Maks zjadł właściwie tyle co Martynka :) Bo pisząc \"zeżarła samo mięsko\" mam na myśli 3 włókienka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, w sumie jak przeczytałam jeszcze raz co zjadła Martyna i Maks to doszłam do tego samego wniosku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze uda z wczoraj bo Maks nie bardzo chciał jeść więc zostało na dziś ;) Bardzo mnie to cieszy bo to oznacza, że nie musze gotowac i moge sobie posiedziec przed kompem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam tego maila do ciebie, ale go teraz nie skończę, bo Stworek Potworek sie obudził... Odezwę się wieczorkiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×