Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Tak też to zauważyłam ,jak napisałaś datkę :) Fajnie :) Betti zobacz Wiolę na www.loli21.bobasy.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Betti, zapraszamy do zapelnienia stopki(oczywiscie jak chcesz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja Loli my z poludnia jestesmy w mniejszosci,trzeba kogos zwerbowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti obejrzałam fotki Leonka ,jest już taki duży :) Śliczny ,jak wszystkie Nasze urwiski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie ja jestem tu pierwszy raz i nie mam pojęcia o co chodzi z tą stopką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz wejść na stronę główną i tam gdzie pisze ,,internautko zarezerwuj swój nick,, i wpisać hasło i dopisać nowe dane -to tak w skrócie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz mi napisać czy mąż wie ,że szukasz pracy? Jak się na to zapatruje? Jeśli wie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedzialek ide na rozmowe,a maz nie wie.chyba że czyta nasz topic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Danti i Betti 👄 Kolorowych snów i spokojnej nocki 😴 Ucałujcie dzieciątka 👄 Ja będę znowu zasypiać przy pustym łóżeczku :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Adi nie jest informatykiem ,a ma jakieś szpiegi na mnie ;) więc kto wie ? ;) A kiedy mu powiesz ,jak dostaniesz? Nie będzie zły ,jak się dowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti trzymam kciuki żebyś dostała fajną pracę i dobrze płatną . Może to w jakiś sposób pomoże waszemu związkowi? U nas teraz jest zawsze o czym opowiadać ,choć wczoraj ostro się pokłuciliśmy :-0 ale znowu jest o.k. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale szczelam BYKI ,znowu mi wsyt ,ale jestem 😴 więc przymróżcie oczy na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz teraz to mi wszystko jedno moze sobie czytac,a o pracy dowie sie jak dostane.reakcja...moze byc dowolna,mam prawo pracowac ,a z Leonkiem zostanie moja mama i jego mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Przerażające są wyniki ofiar w tej tragedii... 60 osób aż ciężko to sobie wyobrazić :( Mam nadzieję ,że nie było tam nikogo z naszych znajomych... Betti -Marcelinka urodziła się w tym samym terminie co lekarz mi wyznaczył poród :) ale Wioli się nie spieszyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Koleżanki z Południa i z Północy :) Chciałam zaznaczyc, Loli, że Wrocław to tez Śląsk, tylko że Dolny ;) Po prostu o mnie zapomniałaś ;) Dane Martynki są w moim opisie, ale chętnie podam je jeszcze raz :) Martynka - 29.10.2004 - Wrocław 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety miałysmy ciężka noc, Martynka popłakiwała co chwilę i się budziła, nie pomagało uciszanie :( Na dobre obudziła się o 6.00 :( I dlatego juz od 15 minut spi teraz... Acha - rano wydała mi sięjakas taka ciepła, więc zmierzyłam temperaturę - ma 37.8 :( Taka gorączka, z która na dobra sprwaę nie wiadomo co zrobić - za dużo, żeby to olać, a za mało, żeby dawać przeciwgorączkowe :O Ja na razie obserwuję, zmierzę jej po spaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj weszłam , widziałam śliczna blondyneczka!! Moja Patrycja też jest wesołą blondyneczką o niebieskich oczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×