Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Hej mamuśki 👄 Karolinko chodziło mi o zsuwaczek z wiekiem Maksia poprostu jest super:) Też chciałam taki ale jakoś nie dostałam maila potwierdzającego rejestrację:( no i pewnie trzeba kombinować z wielkością fotki,co? Czy sami dopasowują rozmiar zdjęcia? Ninko i Karolinko dziękuję za uznanie ❤️ Słabo mnie na tej stronie ocenili ,ale przyznam,że większości dziewczyn spodobały się te koła z perełek, diamencików i jednego dużego szkiełka :) Ninko mam tylko tam jedną fotkę z kolczykami Jeśli chodzi o sprzedaż to myślałam o allegro, tylko chciałam zrobić fajną ,oryginalną stronę , a niestety nie wiem jak się do tego zabrać... Nigdy wczśniej niczego nie wystawiałam... Podpowiecie? Dziękuję 👄 Drugim sposobem sprzedaży to między znajomymi, lub sklep mojej cioci w Milówce, albo sklepik szkolny od mamy kumpeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walentynki ❤️ Ten wczorajszy dzień był zaskakujący... Wybraliśmy się na zakupy... Najpierw zjedliśmy kebaba z frytkami , a potem do New Yorkera ... Przymierzając bluzki ,Adrian zerkał obok do przymierzalni i robił się czerwony ... Pogroziłam mu palcem, a on na to ,że obok jest jego była żona!!! Specjalnie weszła dokabiny obok mnie,a ja jej nie zauważyłam bo ma 155:) Jak powiedziałam żeby zobaczył jak leży bluzka ona spytała czy nie chce zobaczyć jej!!! Beszczelna ,mała jędza! ;) Ale jak przy kasach ją zobaczyłam to przeżyłam szok bo na fotkach wyglądała lepiej nież w rzeczywistości,ale tupet to ma! ;) Najlepsze ,że była z tym swoim a tak się zazdrośnie zachowała,ale on taki nieboraczek;) nic nie powiedział. Potem chcieliśmy iść do kina ale multikino przeżywało oblężenie;) A u nas w kinie tak samo wszystko zajęte no i tam spotkałam Rafała z dziewczyną 😠 Wolałam wyjść niż siąść gdzieś obok nich;) Wróciliśmy do domku i do klatki wchodziliśmy razem z moją pierwszą wielką miłością On był z żoną ;) Zachował się grzecznie powiedział cześć po tych 6latach 3raz ;) przepuścił mnie w drzwiach. Taki ten dzień pokręcony ;) brakowało jeszcze spotkać tamtego Adika z laską ;) ale całe szczęście że tak się nie stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mam za sobą okropną noc , Patrycja nie mogła spać bo dostała katarku i do tego ząbek😠 jest już prawie na wierzchu. Całą noc popłakiwała 😭, jak ją chciałam zabrać do naszego łóżka , było stanowcze \"nie\" , kiedy przytykalam głowę do poduszki słyszę mama i tak wisiałam pół nocy na jej łóżeczku , jestem wykończona. Loli - ogłądałam twoje dzieła , najbardziej podobały mi się motylki , cudeńka poprostu. Karolinko - Maks to bardzo przystojny kawaler , w ogóle te nasze dzieci to są wyjątkowe śliczne . Loli ale miałaś przebojowe Walentynki , a mój Marek szarpnął się i dostałam od niego czekoladki:P wykosztował się co? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - a jednak coś dostałaś :) Teraz musisz \"odszczekać\", że Twój mąż nigdy ... ;) Biedna jesteś, ale i Partycja biedna. Na szczęście takie bolesne ząbkowanie przechodzi się raz w życiu, a nie np, co roku ;) Loli - Twoje walentynki to jak scenariusz jakiegoś amerykańskiego filmu. :) A co do kolczyków, to zdecydowanie i nawet od zaraz nosiłabym te motylki. Skąd bierzesz \"części\" do tych cudeniek? Robisz to w większych ilościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hau Hau :D:D:D niech tam odszczekuję , a nawet poszedł dalej Wstał 1 (słownie jeden) raz do Patrysi.:Dhehehe poświęcił się nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D No prawdziwy z niego święty Walenty. :) Mój mąż jeszcze nigdy w życiu nie wstał do dziecka. Nawet nie wie co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam wyjątkowego męża i o tym nie wiedziałam??!! Jak niunia była mała to wstawał robił mleczko a ja karmiłam i tak było kilka miesięcy , jakiego ja mam dobrego mężunia:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja chyba jestem trochę baba herod a wzrostu jestem małego , a jak tak sobie pomyślę to mój Marek ma same zalety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wróćiłam z Wioletką ,zasnęła na spacerku . Musiałam oddać sweter który mu wczoraj kupiłam bo był za mały. No nic kupimy razem jak gdzieś wybędziemy ;) Ninko mam tylko jedne motylki ,ale zamówiłam zielone;) Co do ceny tych kolczyków to za 15 zł poznajomośći Ninko będą Twoje :) Jeśli oczywiście chcesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam ,że za towar do wyrobu kolczyków trochę trzeba wyłożyć już poszła stówka ,a teraz szykuje się następna:-0 Uszka w tych motylkach (bigle) są srebrne, motylki są akrylowe i kryształki przezroczyste i niebieskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Loli ja też chcę być twoją klientką:D:D jeśli oczywiście się zgodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zrobiłam kolczyki z bursztynów i kości słoniowej, no i drugie z różowych muszelek i koście słoniowe :) Muszę je jeszcze poprawić i potem Wam pokażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zrobiłam kolczyki z bursztynów i kości słoniowej, no i drugie z różowych muszelek i koście słoniowe :) Muszę je jeszcze poprawić i potem Wam pokażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatku nie ma sprawy :) 👄 A które Cię interesują ? Nie będę zdzierać z Was kasy , więc ceny też daję przystępne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście te motylki bosą prześliczne poprostu beauty , ja jestem blondynką to będą pasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadnę później bo teraz czekam aż Maks wróci ze spacerku muszę ten czas wykorzystać na sprzątanie i umycie głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - a skąd bierzesz bursztyn? Powinnaś przyjechać nad morze po sztormie to miałabyś materiał za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Loli ty to jesteś zdolna dziewczyna . A myślałaś żeby rozkręcić ten interes na większą skalę - to może wziąść.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola Witaj 👄 Cieszę się ,że się podobają :) tylko czy będą kupowane ... Ale postaram się o zbyt ;) tylko mam na razie za mało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, chciałam jeszcze napisać, że ja oceniłam Twoje zdjęcie na 10 więc nie wiem skąd wzieły się te niskie noty :O Może ktoś się pomylił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bursztyny pochodzą z babcinego ,,sznura bursztynowego,, rozebrałam go i materiał darmowy ;) Dostałam też inne stare korale ale w dobrym stanie i klejnociki, jak ja to nazywam ,,brylanciki ,, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 22
a jak wytrzymać z dwójką dzieci, Ewunia ma 15 miesięcy a Justynka 2 tygodnie chyba jestem troche podłamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz z robotą to różnie ... Zależy czy mam już gotowy pomysł , czy dopiero w trakcie coś układam ;) Szperam w budełku z materiałami i wybieram,kombinuje ;) Ale czas trwania od 10min wzwyż .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 22 Witaj :) 🌻 na polepszenie chumoru ;) U Nas znajdziesz wsparcie tylko napisz o co chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwójka małych dzieci... Ja czasem z jednym nie umię wytrzymać;) Wierzę ,że jest Ci ciężko... A masz kogoś z rodziny do pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 22
musze przerwac studia cierpie na brak czasu wlaśnie karmie mala piersia a maz jak wraca z pracy to mam juz trzecie dziecko na glowie, on tylko mysli o piwku i fotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatku , nie wiem w jakim kierunku to się będzie rozwijało . Najpierw zobaczę ,czy odzyskam kasę za wyłożony materiał i ile dodatkowo da się na tym zarobić. Muszę mieć kupców na kolczyki ,a na Allegro cała masa :-0 I to niektóre takie śliczne ,że moje to nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×