Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basiątko

czy faceci lubią lizać?

Polecane posty

Gość natalik
po pierwsze-fajny temat:) jeśli chodzi o mnie,jest to najprzyjemniejsza pieszczota pod słońcem.Mój facet też to uwielbia,ale my to robimy tylko i wyłącznie zaraz po kąpieli.Jeśli komuś przeszkadza zapach to można kupić pachnący krem do miłości francuskiej(dostępny w sexhopach).pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł21
mam pytanie-jak dać do zrozumienia mojej dziewczynie,że nie koniecznie lubię ją w ten sposób pieścić.Trochę się tego brzydzę mimo że bardzo ją kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy temacik
ja to bardzo lubie, moj facet tez mnie tam nie zaniedbuje:) ale zawsze jestem wykapana, czysciutka i ogolona, bo wloski moga przeszkadzac. Moj marudzi, ze jakies odrastajace kluja go w nos i zawsze ma katar po tym:D ale to tak na luzie, smiejemy sie z tego. Ja tez lubie go piescic oralnie, szczegolnie ze bardzo dba o higiene, wtedy jest to sama przyjemnosc:D kocham go, to dlaczego mam sie brzydzic? chce zeby mu bylo dobrze i on pewnie mysli o mnie podobnie. A pewnie ze sa ludzie ktorzy sie brzydza. Zle im sie to kojarzy. Kwesta podejscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł21
Więc sądzisz że to normalne,że się brzydzę?Może rzeczywiście taką mam naturę.Tylko jak mam to wyjaśnić mojej dziewczynie,by nie pomyślała że jej nie kocham.Czy ma ktoś pomysł jak to zrobić?Czy może mam się poświęcić żeby jej było przyjemnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak ............
Nie wiem jak innym facetom ale mnie sprawianie takiej przyjemności mojej dziewczynie bardzo sie podoba i mogłbym to robić ciagle. Uwielbiam widok wykręcającego się z rozkoszy kobiecego ciała.To jest świetna pieszczota przed kochaniem sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidusia
fajny temat:)Myślę Pawle21 że najlepiej będzie nie mówić dziewczynie,że takie pieszczoty Cię brzydzą.Może ją to urazić lub zawstydzić.Zamiast tego spróbuj się przemóc lub jakoś sobie uprzyjemnić tą pieszczotę np:kup poziomkowy krem do miłości francuskiej.Może z czasem się do tego przekonasz.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darusia
ja uważam,że powinieneś szczerze jej powiedzieć co czujesz.Jedni lubią takie pieszczoty inni nie.Nie mów jej tak dosadnie,że sie brzydzisz,bo rzeczywiście ją zranisz.powiedz,że należysz do tych,którym taki rodzaj miłości nie odpowiada,a nie chcesz robić tego wbrew sobie.Jeśli będziesz szczery,dziewczyna na pewno Cię zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i nie wyobrażam sobie seksu bez całowania miejsc intymnych. Zaczynam od stópek poprzez kolank docieram do pośladkówi i,,,,,,,,,,,,całujęplecy [kark Dalej dopowiedz sobie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj pierwszy maz nigdy mnie nie piescil w ten sposob,a drugi jest sterylnie czysty i nie ma mowy o takich pieszczotach.zazdroszcze innym kobietom,bo ja tego nigdy nie przezylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj - biedaczka to naprawde smutne, wspołczuję Ci i rozumiem Cie choc jestem facetem, moja zona np. nie lubi sexu zbyt czesto, a strasznie boi sie sexu w plenerze , nigdy tez tego nie przezyję z Nią, wiem ze powinienem ją zdradzić ale ja kocham, wszelkie próby spełzają na niczym, panicznie się boi i już, a w ogóle to ma duuuuzo mniejszy temperament - oj wyzaliłem się, chyba najlepiej ja zdradzę mimo miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpawlo
Ja mojej partnerkę lubie lizac bo jej to sprawia przyjemnos i mi bo uwielbiam jej lizac i czuc smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKobieta nago
Mój facet bardzo lubi mi lizać c****o mówi .ze bez lizania c**y nie ma seksu a mnie to strasznie podnieca i lubie jak mi facet lize rozkładam wtedy szeroko nogi rozchylam c**e a on jezykien wchodzi w c**e jak najgłebiej a ja mam odlotowy orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

zalezy od tego co kto lubi.... kiedys mialam takiego faceta, ktory uwielbial lizac ssac moja cipke.... byl niesamowity....do dzisiaj pamietam jego twarz miedzy moimi nogami i lizanko.... meg aodlot... zczegolnie w miejcach publicznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×