Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wydepilowana

depilacja cukrowa jestem w szoku

Polecane posty

A ja dzisiaj zrobilam te paste... na pocztaku bolalo,ale pozniej juz nie :) Do poprzedniczki: rwie sie pod wlos:) Duzo czasu trzeba temu poswiecic i nie wyrywa do konca wloskow i wlasnie zastanawiam sie,czy moze maszynkami te wloski wygolic. Znacy, i tak ich nie widac...nogi zdaja sie byc bardzo gladkie, ale jednak czuc gdzieniegdzie wloski. Ale metoda jest swietna, zwlaszcza,ze ta pasta wyszla mi za 1 razem!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poddam sie i jutro pogotuje ja dluzej, ale szlak mnie trafia jak musze to dlugo rozrabiaz i ugniatac;/;/ czy naprawde nie lepsza jest pasta z allegro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrrrrrunetka
Do Muzzy...po pascie wrasta mi znacznie mniej niz po depilatorze (procentowo ujelabym,ze w 80-ciu % lepiej). Niestety pasta nie rozwizala problemu calkowicie :-( Paste nakladam pod wlos a zrywam z kierunkiem wzrostu wlosa, odwrotnie jakos slabo mi wyrywalo. Depilacje musze powtarzac co 10-14 dni - jako brunetka mam niestety dosc duzo wlosow i dosc grubych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzzy
Do Brrrrrrunetki- ale to chyba lepiej depilować się co 2 tygodnie niż co 2 dni.To już plus.Ja wczoraj wydepilowalam bikini.Napatrzyć się nie mogę.Bolało, ale jak narazie twierdzę, że warto było.Teraz nawilżanie i zmiekczanie skóry balsamem.Zobaczymy co będzie za parę dni.A czy zauważyłaś, Brunetko, żeby włoski zrobiły się słabsze ?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku ja
nie wiem czy zdecyduje sie depilowac okolice bikini-to musi bardzo bolec, ja nawet nie mogłam wydepilowac sobie lydek, co dopeiro ud bo bardzo mnie bolalo. jestem brunetka i mam baaardzo mocne i bardzo duzo wlosow:o chyba mam hirsutyzm :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrrrrrunetka
jejku - hmm ja wlasciwie po 3 razie w ogole juz nie odczuwam, ze nogi depiluje, a rowniez jestem posiadaczka dosc gestych i grubych wlosow ( echh zeby takie chcialy mi na glowie rosnac..hehe). Bikini owszem pierwszy raz bolalo nawet bardzooo bolalo, ale z kazdym nastepnym razem oli coraz mniej :-) Muzzy-pewnie,ze wole miec spokoj na dluzszy czas :-) Owszem mam wrazenie,ze sie troche oslabily..mam nadzieje,ze to nie tylko wrazenie :-) Apropo balsamow - czytalam,zeby absolutnie nie stosowac ich zaraz po depilacji, tylko odczekac pare godzin, podobnie jak nie powinno sie depilowac nog po wizycie na basenie (chlorowana woda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do muzzy
a jak gotowalas 15 min to proporcje takie same? tylko 2 lyzki wody? to czemu w przepisie jest pol szklanki i dziewczynom to wyszchodzilo? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adasia25
buuuu dziewczyny powiedzcie mi jak zarezerwować nicka?? Bo mi wciaż jakiś błąd wyskakuje :( DZięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a może jest ktoraś z Was z Łodzi bo jestem guła i nie umiem ugotować tej pasty, zawsze jakaś kaszana mi wychodzi :( a tak bysmy się zgadały i ugotowały ja razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzzy
Jak gotowała 30 minut, a drugi raz 15 minut, to nie zauważyłam żadnej róznicy.Nie wiem czemu.Za 1-ym i za 2-im razem jak przelewałam "masę" do słoików, to wcale nie była gęsta jak miód, ale raczej lejąca, a i tak masa po zastygnięciu zrobiła się twarda jak kamień.Póxniej ją lekko podgrzałam, tak żeby dało się łyżką wygrzebać (wyskrobałam masę) i wtedy ugniatałam.Wczoraj nieźle sie namęczyłam, aby ugnieść kulkę tak, aby była plastyczna i przylegała do włosków.Ale udało się. DO BRRRRRRRUNETKI- Dlaczego nie można używać balsamu zaraz po depilacji?Zatyka pory skóry czy co? I jeszcze jedno dziewczyny.NIE PRZESADZAJCIE Z DEPILACJĄ (OGÓLNIE).Ja np. nie golę ud.Mam włoski cienkie, choć troche długie i raczej jasne i niech tak pozostanie.Kiedyś goliłam, a nawet wyrywałam, ale powiedziałam sobie stop.Kilka włosów jest ciemniejszych i bardzo je widać to tylko je wyrywam albo golę rogiem golarki.Wystarczy, że łydki będą gładkie.I tak brzuch sobie spaprałam i bikini.Teraz musze odpokutować tą głupotę, choć w porę sie wycofałam.Na szczęscie rzadko mam problemy z wrastaniem włosów.Rąk też nie golę.Włoski są cienkie i niech takie pozostaną.A co mi tam.NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ!WŁOSY TEŻ SĄ DLA LUDZI, hahaha.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie wariuje z tego powodu;) Włosy na rekach mam troszkę ciemne, ale .....ile czasu bym musiała poświęcic na dokładna depilację. Wieczorem padam na pysk igole tylko łydki, bikini i pachy...Wyzstarczy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Muzzy
czyli i za 1 i za 2 razem proporcje byly takie same? hmmm dziwne:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzzy
Wg mnie wody powinno byc zdecydowanie mniej niż cukru.Już sok z połówki cytryny to dużo wody.Sama sie dziwię, ale nie zauważyłam różnicy między jedną, a drugą masą.Nawet tą pierwsą wyrzuciłam do śmieci.Myślałam, że za długo gotowałam i dlatego zrobiła się taka twarda jak kamień po przestygnięciu.Drugą gotowałam krócej i jak tylko złapała karmelowy kolor zdjęłam z ognia.Ale po przestudzeniu, ta także jest twarda.I wyjęłam ze smieci tamten słoik.Po wyrobieniu nie zauważyłam różnicy.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzzy
Do Naturals- tylko podziel sie z nami informacjami na jej temat.Jaką ma konsystencję, jakie rezultaty itp.itd.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do naturalls
ile zaplacilas? naisz potem jak rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myslicie
o daniu MLEKA zaiast wody? mleko nawilza, odzywia, ma witaminy a woda jezeli juz to wysusza. Moze sprobujemy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee....!!!!! Skuszona Waszymi wypowiedziami, wypróbowałam ten cudowny sposób.... Pasta wyszła bardzo kleista i nie wyobrażam sobie, jak mogłabym ją po rozsmarowaniu ściągać palcami...użyłam takich bibułek, które miałam do depilacji woskiem...podziałało, ALE: zrobiło mi sie mnóstwo wylewów podskórnych!!!! Całe bikini jest fioletowe i wygląda jak wielki siniak, ale nie boli.... nie wiem co sie stało:( Może za mocno szarpałam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinka80
Hej Ja kupiłam paste na Allegro. Hmm jescze nic nie depilowałam bo na razie nie mam czasu. Ale konsystencja tej pasty wydaje mi się dziwna. Wy mówicie, ze te wasze pasty sa twarde jak kamien. Moja nie jest taka. Jest na tyle miękka, ze włoże tam paznokieć z lekką trudnościa, ale wloze. A zaraz na werzchu jest taka leista jak miód. Nie wiem co jest nie tak. Az boję się jej użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobiety obiektywnej
o matenko tragedia,czemu tak sie stalo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem :O nadal wyglada tak samo....takie fioletowe plamy-pod spodem pewnie krew sie wylala, ale nadal nie boli.... chyba nie naciagnelam skóry przed oderwaniem plastra... mam nadzieje ze za 2 dni zniknie.... ale przynajmniej skóra jest gładka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobiety obiektywnej
a na nogach tez masz takie wylewy? ja pierdziele przestraszylas mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myslicie
o tym mleku?? łągodziłoby chyba co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wewnętrznej stronie ud, tam gdzie skóra jest taka mięciutka, mam troche takich podskórnych, czerwonych krostek - wylewów.... ale na bikini po prostu zrobilo sie tak duzo, ze zlalu sie w fioletowa plame... na rekach robilam, to wygladaja pięknie!!tak gładziutkich to nigdy nie mialam.... na szczescie zadna rozbierana randka mnie w najbliższym czasie nie czeka;) ale wydaje mi sie, że błąd polegał na tym , ze szarpnęłam i nie naciągnęłam skóry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wewnętrznej stronie ud, tam gdzie skóra jest taka mięciutka, mam troche takich podskórnych, czerwonych krostek - wylewów.... ale na bikini po prostu zrobilo sie tak duzo, ze zlalu sie w fioletowa plame... na rekach robilam, to wygladaja pięknie!!tak gładziutkich to nigdy nie mialam.... na szczescie zadna rozbierana randka mnie w najbliższym czasie nie czeka;) ale wydaje mi sie, że błąd polegał na tym , ze szarpnęłam i nie naciągnęłam skóry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a probos mleka...wydaje mi sie ze ta pasta i tak jest bardzo delikatna...a cytryna i miód tez maja wlasciwosci lagodzace.... wydaje mi sie ze to zadna roznica dla depilacji....a mleko moze sie latwiej przypalic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto obiektywna ja również miałam takie krwiaczki i niesttey zeszły mi po 2 tygodniach !! ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku od
czego te krwiaczki?? moze zle wyrywałyście? a pasta była dobra? nie kliła sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×