Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wydepilowana

depilacja cukrowa jestem w szoku

Polecane posty

Gość Ogryzeczek
A moje nogi nadal wyglądają jak pobojowisko:P Pełno siniaków mam na nogach już kilka dni i nie wygląda na to żeby miały zejść:/ Masakra. Nigdy więcej takiej depilacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, ja robiłam chyba 3 godzinne sesje przez 4 dni, żeby usunąć wszystkie włoski. Efekt: Nie wszystko się wyrwało i poza tym mam na nogach jakieś przebarwienia, podobne do... piegów :) Chyba to dlatego, że za często używałam tej pasty. Sama nie wiem, czemu mi tak długo zeszło :o Byłam po tym cholernie zmęczona tylko, a i tak nie doczekałam się idealnie gładkich nóg :( Następne sesje (tylko krótsze!) za miesiąc, jak odpocznę :D:D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po-la-serowa
heh... przypominana mi to historię opowiadana przez moją mamę, gdy koleżanka w szkole powiedziala jej, ze na większe piersi najlepiej smarować biust cebulą :) mama przez miesiac smarowala :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczek
ja już trzeci raz próbuje. nie bardzo mi to wyszło:( jest za rzadkie. moge uformować kulkę ale jak jakiś czas to gniote to się zaczyna gorzej kleić i rozpuszczać. może to ta temp na dworku tak na to wpływa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta pasta to oszustwo
zrobilam dzis ja, wyszla idealnie, kolor bursztynu, konsystencja miodu, po ubiciu w rekach matowy kolor i co?? lipa nic nie wyrwalo a przy zrywaniu bolalo jak wosk :/ ta pasta to jedno wielkie internetowe oszustwo :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamicka
no cóż, niektrym się udalo, niektórym nie. Dla mnie tez ta pasta to lipa, a mialam kupna kasakizi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta pasta to oszustwo
bo to lipa i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak nie nie nie
zadne oszustwo! Tylko trzeba wiedziec jak zrobic...ja niestety nie wiem, wiec zadowoliłam sie kupiona. I działa. Bikini jak malina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczek
no cóż myślałam że może mi wyjdzie ale niestety... niby jest wszystko w porządku. kolor jak karmel jak zastygnie to twarde, ale niestety jak już to gniotę to się klei coraz bardziej i do rąk mi się przykleja i nie wiem co robić:( wie ktoś może co z tym nie tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaw
niech ktoś odpowie co zrobiłam nie tak z tą pasta, kiedy ja zaczęłam ugniatac w ręce żeby zrobiła sie matowa to rozpłynęła mi sie, przecież kolor mi wyszedł i wydawało sie ze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolta kaczuszka
u mnie kompletnie nie dziala!!! zrobilam wsio jak trzeba, zlalam do wystygniecia jak byla w kolorze jasnej żywicy. ok, wystygla biore w paluchy, ugniatam i staje sie jasnozolta i nieprzezroczysta.. robie kulke, przyklejam do nogi .. i ? nic! przy odrywaniu bolalo jak cholera a i tak nic nie wyrwało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolta kaczuszka
dodam ze jestem jasna blondynka i mam dienkie i jakne wloski... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolta kaczuszka
znaczy ... cienkie i jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugie podejscie
Postanowiłam poeksperymentować i po pierwszej nieudanej probie zrobilam paste jeszcze raz. Tym razem jej nie spalilam, poczekama az wystygnie i zaczelam sie bawic....... dziala tylko ze chyba ta temteratura jej nie sluzy i szybko jej konsystencja robi sie "polplynna" i wydepilowanie jedej lydki zajeloby mi sporo czasu a na dokladke wloski powinny byc chyba dluzsze niz mam. Sprobowalam jej dzialania na bikini i jak na razie wydepilowalam tylko fragment, trzeba zaznaczyc ze boli, moze tylko troche mneij od wosku no i jak na razie czaslochlonne to jest. Widocznie wymaga wprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniluap
a ja jak narazie to zlamalam lyzke a nogi nie wydepilowalam ;) ale sprobuje jesczze raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja niewiem
....kiedy ta pasta zrobi się twarda? wczoraj ją przygotowałam i wlałam do pojemniczków-kiedy zrobi się twarda? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suniwa24
czy znacie może jakąś fajną stronkę na temat depilacji cukrem? Będę bardzo wdzięczna za podanie linku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ja próbowałam
i zrobiłam z identycznych proporcji jak na Wizażu to masa wyszła mi o konsystencji oleju i taka pozostała... Co mam zrobić żeby to stwardniało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalicious
ech, próbbowałam z proporcji z Wizażu, najpierw było za rzadkie, potemjednak okazało sie ze powinnam dłuzej trzymać na gazie no i zgęstniało... Zabralam się do tworzenia kulki, naciapałam tego na noge i zaczęłam zrywać. Bolało po skurczybyku, ale sobie pomyślałam "chyba warto". No i po zarwaniu okazało sie że wszystkie włoski jak były tak są. W efekcie miałam pół nogi w karmelu. No i nei wiem gdzie popełniłam błąd... możecie coś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROSZE O POMOCDEPILACJA CUKR
Cześć dziewczyny, jestem na tej stronie po raz pierwszy i BARDZO POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY!! Chodzi o ta depilacje cukrowa. mozecie mi wyjaśnić krok po kroku jak ja robicie, jak ja zrobic?? tak: -bierzecie szklanke cukru -pół cytryna -lyżke miodu -właśnie, lyżke(czyli duża czy łyżweczke, czyli mała)??? -1/3szklanke wody i jak to robicie?? -mieszacie wszystko razem od razu czy jakoś stopniowo dodoajecie składniki?? -ile to gotujecie?? -na jakim ogniu?? (duzym, małym) -co robicie, gdy uzyskacie jednolita mase? -czy ona ma uzyskać jednolota mase?? -czy ona jest gotowa, gdy zacznie sie gotowac?? czy cos?? -czy gdy bedzie juz gotowa to musi przestygnać i musi byc ciepła czy zimna? -czytała, ze niektórym dziewczynom zrobiło sie bardzo twarde -czy gdy bedzie juz gotowe, to bierze sie np.łyzka i rozsmarowuje na to miejsce, które chcemy wydepilować czy lepimy jakiś psek-i??? i co wtedy??? przykładamy, przyciskamy aby sie przykleiło i ile tk trzymamy?? nie weim o co jeszce zapytać prosze was abyście mi to wyjasniły krok po kroku dokładnie, prosdze bo kompletnie nie weim jak to zrobic. i jesli któraś z was ma inny przepis to niech go poda, bo ja go znalazłamna forum, ale moze to nie ten. prosze o pomoc. dzieki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROSZE O POMOCDEPILACJA CUKR
a moze lepicie jakiś pasek i dopiero przykłaacie, czykalam,z ejakies kulki sie robie?? o co w tym chodzi?!! jak to nałożyć/???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec....
Bierzesz troche tej pasty (kulke wielkosci orzecha wloskiego) wyrabiasz ja palcami az zrobi sie plastyczna i przyklejasz dp do nogi zostawiajac koncowke tak zebys mogla za nia chwycic i oderwac. Kilka razy "przejedz po niej dlonia zeby dobrze sie przykleila do wloskow a nastepnie oderwij tak jak plaster z woskiem. Jesli potrezbujesz wiecej informacji to poczekaj na forum, bylo mnostwo tego typu tematow i dziewczyny sa naprawde doswidczone jesli chodzi o ta tematyke. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolta kaczuszka
kurcze, myslalam ze mi ktos odpowie... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez dzis próbowałam :) Wcale nie ściema!Działa tylko trzeba miec cierpliwosc bo rzeczywiscie szybko zastyga.I wcale nie da sie jej lepic w palcach jak juz zastygnie...Ale wloski super schodzą ,prawie nie boli :) Jednym słowem super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrrrrrunetka
Wszystkich niedowiarkow i sceptykow informuje,ze to dziala i to calkiem skutecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziuała działa
tylko w te upały lepoiej dać sobie spokój. >>>PROSZE O POMOCDEPILACJA CUKR---najlepiej, jeśli wejdziesz na wizaż.pl. Nawet podam adresy. pierwszy już chyba był, a drugi to forum, tam NAPRAWDE jest WSZYSTKO dokładnie opisane(jest 17 stron forum - odpowiedzi na wszystkie pytania). Nie zrażajcie sie!!! Mi ona wychodzi co drugi raz... i średnio mi się przechowuje - na wierchu pojawia się taka płynna masa, trzeba sie wtedy jej pozbyć, ale to pewnie przez te temperatury.Wczoraj było chłodniej i przystąpilam po raz kolejny do dzieła. Ale działa cudownie! nigdy wiecej maszynki - depiluje nie tylko nogi. TYLKO UŻYWAJCIE OSTREJ GĄBKI - żeby włoski nie wrastały. POWODZENIA http://www.wizaz.pl/images/jkrawczyk/depilacja_cukrowa/index.php http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=57463&pp=30 przy odrobinie wprawy nawet te najkrótsze włoski wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 357
dziewczyny do dupy z to pasto zrobiła jo nie wiem chyba sie nie udała a po ztym conajważniejsze poparzyłam sie na nodze teraz mam tako plame bo zeszł mi skora jak przy po parzeniu i teraz mam nastepny problem musze kupic jakis krem na blizny bo pewnie zostanie coś na razie musi sie to zagoić wrrrrrr tylko kiedy :( a tak sie cieszyłam juz bo opalone nóżkki miałam i takie ładne były bez wiekszych skaz teraz spódniecy nie bede mogła założyć zadnej:( bo te rana mam na łydce z przodu. nie wiem co mnie podkusiło ze by tam sprawdzić mam za swoje. ja nie wiem ile to ma stygnąc bo jakbym musiała zaczekać zeby wystarczajoco ostygła to zrobiła sie twarda jak kamień i wogóle nie możena było jej nałożć znacie jakoć maść zeby to szybciej sie zagoiło a potem coś na blizny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika 357 -------> Nie dziw sie ze masz poparzona skóre ,jak nałozylas gorace to sorry...trzeba poczekac az troche wystygnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 357
ale jak ja poczekałam ze wystygnie to zrobiła sie twarde jak skała i nie mogłam nawet tego wyjąc . kurde mam dziure na łydce :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×