Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wydepilowana

depilacja cukrowa jestem w szoku

Polecane posty

Gość Gosia_5
mam 1,70m i dość długie nogi.Czy ta ilość masy wystarczy na całe nogi?I jakiej długości włoski łapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lapie juz te 2 milimetrowe, po pascie cukrowej nie bylo ani jednego wrosnietego wloska, a wczesniej mialam z tym problemy. Ja mam 182 i jeszcze dluzsze nogi:D jedna kulka wielkosci orzecha wloskiego wystarcza na cale cialo ( nogi, rece, bikini, pachy ) bo paste sie nakleja , zrywa, zgniata w kulke i tak non stop, jest wielokrotnego uzytku:) I pamietajcie zeby tak dlugo wyrabiac ja jak plasteline zeby byla calkiem matowa, jak wosk pszczeli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak długo
utrzymują się efekty? tzn. ja szybko odrastają włoski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowanaaa
Czy wlosy po tej depilacji wrastają? Skoro robią się słabsze, to ciężej im się chyba przebić przez skórę? A stąd już tylko krok do zapalenia mieszków, ran, blizn :( :( :( Więc dziewczyny jak to jest w końcu z tym wrastaniem po depilacji cukrowej-odpowiedzcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggg
mnie po paście cukrowej włoski wrastają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie nie mam pojecia jak to dziala. Moze to dlatego ze np woskiem i depilatorem wyrywa sie wloski niezgodnie z kierunkiem ich wzrostu, a pasta w tym samym kierunku w ktorym rosna. Sama nie wiem, ale mnie nie wrastaja, a po czymkolwiek innym mialam stany zapalne jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musi być twarde? Bo mnie wyszło takie lejące sie jak gęsty miód, bardzo lepkie, ale włosków nie wyrywa. Nie wyrzuciłam, może jeszcze podgrzać i będzie OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 razy próbowałam, ale ciągle nie wychodzi, czy ktoś ma jakis bardziej sensowny przepis? wydaje mi sie, ze raz jest za twarde a raz za miękkie, dziś nawet troche włosów zeszło, ale noga czerwona, muszę ogolić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie skusiłam... Wczoraj pierwsza proba - nieudana. Po ostygnięciu dalej było miekkie i klejące. Dzisiaj druga próba - nieudana. W dalszym ciągu po ostygnięciu za miekkie. Godzine temu - trzecia próba - efekt? Jeszcze nie wiem, studzi się... Na razie z efektów to cała kuchnia w cukrze. I podejrzliwy wzork mojego męża. Napisze jutro o wyniku trzeciej próby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziolini
a czy mozna przykryc ten garnek z ta mikstura bo boje sie ze cala kuchnia bedzie w karmelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziolini
upppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec tak, pasta wyszła troszkę jeszcze za miekka. Ale udało mi sie wydepilować połowe łydki. Potem kulka cukrowa robiła sie za miękka i klejąca. Ale depilowalo ekstra!!!!!!!! Zero bólu, podraznień, szok poprostu. To moja pierwsza w zyciu depilacja, zawsze strasznie bałam sie bólu, raz tylko spróbowałam woskiem i ała bolało koszmarnie. A tu takie zdziwienie! Nie wierzyłam własnym oczom, nawet nie czułam kiedy mi te pół łydki wycharmało! Ale powiem wam jak ja to robie. Lepie kulke, delikatnie przez kilka sekund ugniatam i jeżdże tą kulką po nodze, tak ją jakby roluje na nodze. Duzo wygodniej bo nie trzeba rozprowadzac tych placków które czasami sie rwa i nie idzie ich oderwać. Martunia lepiej nie przykrywaj, a podczas gotowania to nie parska. Spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też wypróbowałam masę cukrową, trochę z tym zabawy. Robiłam z przepisu ze strony wizaż, jednak musiałam dosypać więcej cukru bo nie chciało zgęstnieć. Wczoraj chyba przez godzinę bawiłam się z nogami jednak i tak nie wydepilowałam ich do końca, dzisiaj będę musiała dokończyć ;-) Za to wąsika usunęłam błyskawicznie. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wydepilowałam tylko mały kawałeczek, nadal nie wiem, jaka konsystencja jest najlepsza, za to pojawiły się piękne wybroczyny. Wniosek - mam kruche naczynia krwionośne i ta pasta jest nie dla mnie, pozostaje golenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszorka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam wczoraj tą pastę i po ugotowaniu byla koloru bursztynu, była taka jak miod plynna myslalam ze jak wystygnie bedzie ok, ale nic z tego. zostawiłam ja na noc i dzis byla bardziej gesta,ale i tak byla plynna. nie wiem czy jeszcze czekac, czy pogotowac ja jeszcze, czy nic z tego ?co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błękitna laguna podgotuj ja jeszcze pasta powinna praktycznie w kilkanaście minut po odstawieniu z ognia zgęstnieć. Ja dzisiaj robiłam po raz trzeci ta paste, dwa poprzednie juz opoisałam - nieudane. Dzisiaj zrobiłam tak: pełna szklanka cukru i sok ze średniej cytryny oraz łyzka wody. Troszke zjarałam bo o niej zapomniałąm, ale wyszła ok. Mam juz wydepilowana jedna łydke, troszke włosków zostało, no ale to moja pierwsza depilacja, a włosy mam grube i moce.]Zaraz sie biore za druga łydke. Ból minimalny, odczuwalny ale do zniesienia. Lekko zaczerwieniona noga, ae to normalne w końcu to depilacja a nie golenie. Ogólne wrażenie? Pozytywne. Gdy juz sie dobrze zrobi paste pozostaje poswięcic troszke czasu i cierpliwości na dokłdana depilacje, ale moim zdaniem warto. Przymierzam sie do depilacji pach, ale sie obawiam. Najpierw poćwicze na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię już tylko z cukru i cytryny - z wodą nigdy nie zgęstnieje. Po wystygnięciu jest twarda, ale da się wyrwać, i utoczyć kulkę. Reszta jest kwestia techniki zrywania - trzeba potrenować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zrobialm ta paste ze szklanki cukru pol szklanki wody i pol cytryny wycisnelam i gotowalam na bardzo malym ogniu 35 min pod koniec trzeba uwazac zeby nie spalic i wydepilowalam lydki boli o niebo mniej niz wosk i depilator zostaly co prawda pojedyncze wloski ale je wydepilowalam depilatorem juz nie bolalo bo doslownie zostalo ich niewiele zastanawiam sie jeszcze nad depilacjja bikini i pach ja tej pasty uzywalam jak wosku po ostygnieciu byla bardzoo gestw wiec ja wlozylam do garnuszka z goraca woda zrobila sie plynna i nakladalam szpatulka na noge tak jak wosk potem nakladalam na to bawelniana tkanine[wczesniej pocielam w kawalki bawelniany material mozna kupic w markecie gotowe plastry do depilacji takie jak do wosku] i odrywalam boli o niebo mniej podraznienia lekkie byly ale mniejsze niz po depilatorze czy wosku i zeszly szybciej generalnie ta pasta jest bardzo dobra polecam a skladniki mamy w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciekawiona pomysłem
Właśnie skończyłam czytać cały temat i też się skuszę. Jutro po drodze z uczelni kupię cytrynę i zabiorę się do roboty. Później napiszę co mi wyszło. Ale już nie mogę się doczekać jutra. A teraz spać się kładę BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumors888
mam pytanko!!! iloe kosztuje taka gotowa pasta? I w ogóle to po jakim czasie włosy odrastają? PROSZĘ NIECH KTOŚ ODPOWIE! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasta na allegro kosztuje ok. 32 zł teraz. A kiedy odrosną to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiti___
ja zaczęłam robić te pastę i jest woda po 30 minutach gotowania a składniki dałam takie: 1 szkl. cukru, 3/4 szklanki wody, pół cytryny, łyzka miodu.... co z tym nie tak? gotować to dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumors888
Ale czy ktoś wie po ilu dniach wlosy odrastają? Co ile czasu trzeba się depilować tą metodą? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiti za duzo wody, najlepiej jak nie dasz w ogóle wody i miodu. Ja tak zrobiłam i dopiero wtedy ta pasta wyszła. Mi wyszła taka że jest dosyć twarda, jak taka zimna plastelina, i tak depiluje, taka lekko twarda rozcieram na łydce i odrywam bez pasków, bo jedna z dziewczyn pisała że podgrzewa i taka plynn aplikuje. A wlaśnie lepiej nie, jak pasta nie jest płynna to lepiej i szybciej depilje i jest mniej z tym ambarasu. ja jedna kulka wielkosci orzecha wydepilowałam obie łydki. Zresztą niech kazy robi jak mu wygodniej. A chciałam jeszcze spytac jak z pachami? Robił ktoś? Bo cholernie sie boje bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrrrrrunetka
shantee - ja wycukrowalam pachy - bol o przezycia! Gorzej z bikini -ouch tam to dopiero boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eestii
ja bikini depilowalam dzisiaj pierwszy raz, bolało ale da się przeżyc, mam nadzieje, że poźniej nabiorę wprawy i będzie lepiej. pach nie mogłam wydepilowac, chyba za krótkie włoski mam i za mocne...poczekam troche aż "zarosnę" bardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×