Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wydepilowana

depilacja cukrowa jestem w szoku

Polecane posty

U mnie zaczęły odrastać po jakichś 2 tygodniach, ale są bardzo słabo widoczne - trzeba się naprawdę wpatrzeć w nogę, żeby coś zobaczyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekumata jestem albo...
albo ja jestem totalnie niekumata albo ja nie wiem, robilam wszystko tak jak pisalyscie, ale... jak bylo gorace to sie poparzylam, wiec poczkealam, teraz mam kamien w sloiczku o kolorze ciemnobursztynowym... no i nie wiem, za dlugo gotowalam ? zle proporcje?( 3/4 szk cukru. 1/2 wody, sok z polowy cytryny) jesli ktos moglby cos skomentowac na ten temat to bylabym bardzo wdzieczna:) pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekumata jestem albo...
papierowe _ nozyczki ---> dzieki:] to ja polece chyba gotowac jeszcze raz ta cudowna miksturke;d dzieki za pomoc raz jeszcze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam tak jak \"niekumata...\" i z dokładnie takim samym efektem, więc zrobiłam trochę inaczej wzięłam dwie łyżki miodu i jedną łyżkę cukru, zagotowałam to w zasadzie przez 2 lub trzy minuty, ma kolor herbaty, jak stygło to było super do użycia z kawałkami materiału, po ostygnięciu można ugniatać ale już tak nie depiluje. w każdym razie nie musiałam szorowac garnka b rozpuściły się resztki w gorącej wodzie:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje siniaki są już drugi dzień i w ogóle nie schodzą...... aż boję się patrzeć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze że jest twarda.musi taka być... zanim jednak będzie dobra do depliacji trzeba ją podgrzać, najlepiej włożyć słoiczek to gorązej wody, poczekać chwilkę,następnie wziąść trochę na łyżeczkę, poczekać aż wystygnie, potem zdjąć i zacząć ugniatać w palcach.po paru minutach pasta będzie dobra do depi8lacji. jeżeli natomiast przy ugniataniu będzie twardniała i nie będzie dało jej się ugniatać tzn że dodałaś za mało wody.(wiem to z własnego doświadczenia:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaatka
A napewno ta depilacja nie boli mocno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie PAPIEROWE NOZYCZKI:) na spodeczek, albo tak jak ja, ja ta mase robilam w rondelku i pozniej rondelek wystawilam na parapet na zewnatrz zeby wystyglo i jak juz bylo dosc stezone, to wyciaglam i wygrzebalam troche i zaczelam ugniatac:) tak jest lepiej:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie skusilam na zrobienie tej pasty, w ogole mi nie gestniala podczas gotowania, ale kolor zmieniala szybko... po wystygnieciu byla okropnie twarda, a po podgrzaniu nie dawala sie w ogole wyrobic, bo z powrotem twardniala na kamien w palcach :/ podejrzewam, ze za dlugo to chyba gotowalam, musze zrobic jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to gotowałam chyba
z dwie godziny, ma kolor ciemnego bursztynu, ale w ogóle nie zastyga, jest płynne :o mozna z tym coś jeszcze zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugotowałam masę..... stygnie.... jest pyszna... gdyby nie to, że ma wyrywać włoski, to chyba zlizywałabym ją z nóg ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro znowu zabieram sie za depilacje bo we wtorek czeka mnie basen. Mam nadzieje, ze masa sie uda bo to roznie wychodzi. Wlosy pod pachami zaczely mi juz odrastac i boje sie, ze jutro nie dam rady ich wyrwac no ale sprawdzimy, a moze jednak. Na lydkach natomiast czesc odrosla a czesc jeszcze nie. pewnie ta co juz jest po prostu sie pourywala a nie wylazla z cebylkami. Jestem jednak dobrej mysli. Kilka takich depilacji i bedzie coraz lepiej. Na szczescie jest jesien wiec nie trzeba pokazywac golych nozek, tylko ten basen co tydzien :/ Oby tylko nie wrastaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita21
hejka, depilowalam sobie wloski ok2. tygodnie temu. Teraz zaczely odrastac i .... niestety ale takze wtrastac :( a ponoc po tej depilacji mialo nie byc problemu ze wrastajacymi wloskami a prawie kazdy wlos mi wrasta :( czy Wam takze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita21
i jeszcze jedno pasta jest niby dobrej konsystencji, bo wyrywa wloski z nog co prawda nie wszystkie za pierwszym razem ale ok, ale czemu nie chce wyrywac z bikini i pach?????????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już robiłam drugi raz depilację jakiś tydzień temu... a pod pachami rosną mi pojedyńcze włoski...i nic nie bolało... wydaje mi się zę za mało ugniatałaś tą masę i dlatego nie wydepilowało ci pach....ale trochę praktyki i będzie ok.... a co do wrastania włosków to jest jedyna metoda żeby się tego pozbyć:robić peeling z kawy lub soli alboe szorować łydki szorstką gąbką... a dlaczego wrastają?ponieważ włoski są tak osłabione żę nie mogą się wybić przez zrogowaciały naskórek, dlatego trzeba go regularbie ścierać żęby wyszły i tyle... ja też się cieszę że jest jesień.. wydaje mi się z każdą depilacją będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest druga możliwość dlaczego nie wyrywa pach.może przez antypesirant?ja dokładnie przed depilacją szoruję pachy żeby lepirj pasta wyrywała zbędne włoski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi..
znowu nie wyszlo juz nie wiem co mam robic. Moze dzis sprobuje po raz czwarty ale boje sie ze to nic nie da. Echhh.. tak mi sie marzy wyrzucenie maszynki do kosza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolało!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie wytrzymałam!!!!!!!!!!!!!!! wg mnie to ma być średniogęste jak gorące, ale gęste jak ostygnie, i w ciepłych rączkach póxniej robić placki i przylepać na skórę z włochaczami :) nie polecam tej metody, bo mnie bolało nie miłosiernie!! i pilnujcie, zeby Wam się nie przypaliło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam 3 razy i niestety sie nie udawalo, albo za geste albo za krotko gotowalam. Ale zaabral sie zaz to moj chlopak i zrobil idealnie:) Zero bolu a nozki wydepilowalam, za kilka dni wyprobuje bikini a potem moze i na pachy sie zdecyduje. Pozdrawiam i nie zalamujcie sie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z innej beczki
zastanawialam sie zawsze , dlaczego niektore dziweczyny mają gladki pachy a ja jak depiluje ( krem do golenia dla kobiet i maszynka) to i tak mam taki pod pachami szary odcian.. glupie pytanie, wiem, i sproboje jak mi odrosną tą waszą metodę cukrową, narazie na nogi, ale sie zastanawiam czy jak na depilacje pach ją uzyje to wreszcia bede miala gladkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z innej beczki
i sory za błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obniżka
a ja widziałam na allegro, że pasta cukrowa -ta gotowa już potaniała i kosztuje 35zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, można kupić na Allegro za 35-45 zł +koszty przesyłki. Ale po co? Skoro można zrobić w domu za niecałe 2 zł? :-P Ja na nóżki już niczego innego nie będę stosowała, bo to jest rewelacja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem zadowolona,tylko tyły łydek zrobiłam niedokładnie. teraz poczekam aż mi odrosną i zrobię znowu... a pachy naprawdę przez wiele dni są gładziutkie i mniej ich odrasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita21
wczoraj depilowalam wloski po raz drugi niestety nie4 chce wyrywac wszystkich wloskow, na jedno miejsce musze przykladac pare razy mase a i tak pozniej zostaja :( masa niby jest taka jaka powinna byc. Dlaczego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dlatego, że włoski są za mocne. Ja już depilowałam 3 razy i jeszcze mi się nie udało wszystkich wyrwać, ale zauważyłam, że za każdym razem zostaje mi coraz mniej :-) Teraz to trzeba się naprawdę dobrze przyjrzeć, żeby dostrzec tych kilka, co pozostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny które piszą że pasta im się nie udała... jak mi sie nie uda to nie próbuje jej ugniatać w palcach tylko roztapiam ją troszke w gorąej wodze biore taka przezroczyta przyklejam do nogi wraz z wzrostem wloskow na to szmatke i tez przygniatam jeszcze a potem zrywam i wywrywa mi wloski... tak wyrywalam za pierwszym razem i bylo oikk... zostaly mi pojedyczne to wyrwalam penseta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×