Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wydepilowana

depilacja cukrowa jestem w szoku

Polecane posty

Gość Dziewczyny tak sobie czytam
ten topik i sie zastanawiam. Czy można pastę cukrową używać do depilacji owłosienia nad górną wargą ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpię, czy to będzie się nadawać na górną wargę - jest tam zbyt delikatna skóra. Ja od dłuższego czasu stosuję tam krem do depilacji do twarzy i raczej nie będę ryzykować z depilacją cukrową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynka 007
pasta nadaje się do depilowania górnej wagrgi i to jeszcze bardziej niz zwykly wosk, poniewaz przy paście przynajmniej tej gotowej nie robią się żadne podrażnienia. Pasta przykleja się do skóry a nie do wlosa. Wiec nie rozumiem po co wprowadzac kogos w błąd swoją niewiedzą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martita21 do landrynki007
chcialas chyba powiedziec ze pasta przykleja sie do wlosow a nie do skory :) tak poza tym wlasnie sie depiluje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynka 007
dokladnie, sorry za pomylkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllllllll
Co ja robię nie tak? ugotowałam to, ugniatałam, zrobiło się nawet w miarę matowe ale ni cholery nie chce przyklejać się do włosów. Może ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllllllll
tzn kulka jest raczej matowa ale po rozciągnięciu wygląda jak lekko połyskujący plastik i nie przyczepia się ani do włosów ani do skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zrobiłam ta cała mase
i nie wiem, moze dałam czegos za duzo bo w ogole sie nie scieła...kolor miała ok ale była raczej do pici niz ugniatania:D zrobila wg tego przepisu: 300 ml wody 200 ml cukru sok z 1/2 cytryny co zrobiłam zle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllllllll
może za krótko gotowałaś. Albo na zbyt dużym ogniu i kolor już mogłaś uzyskać odpowiedni ale woda jeszcze wystarczająco nie odparowała. Ja tę ostatnią wersję robiłam tak: 100 ml cukru 50 ml wody 20 ml soku z cytryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zrobiłam ta cała mase
gotowałam ok 40 min..to chyba wystarczajaco?? no ale tez mysle ze wody było za duzo...moze jeszcze dzis wyprobuje twoja wersje:) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllllllll
napisz koniecznie jak ci poszło.Wieczorem jeszcze tu zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki...
prosze pomozcie mi bo ja tez chce byc w koncu cala gladka!! Zrobilam ta mase, kolor dobry, ugniata sie ladnie i wyrywa tez. Ale klei sie po prostu do wszystkiego. Zanim uda mi sie cos wyrwac to musze walczyc zeby mi sie odkleila z palcow i przykleila tam gdzie chce. W ogole jedna kulke moge ze dwa razy w jedno miejsce przyczepic bo potem to juz jest taka klejaca ze tylko woda pomaga sie tego pozbyc. Wczoraj probowala i znowu sie poddalam bo szlag mnie trafia. Co robie nie tak???? Jak Wy to urabiacie i naklejacie na wlosy? prosze napiszcie dokladnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz prosze
jakie uzyłas proporcje składników..bo ja robiłam juz kilka razy i ciagle cos nie tak...raz nawet spaliłam wszystko;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchajcie dlaczego
ta swinstwo nie bardzo trzyma sie skory? I jak dlugo trzymac na nodze? i jak dlugo czekac po ostygnieciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchajcie dlaczego
sie wqrwilam i zaczelam to jesc. tak twarde diabelstwo i wcale sie nie ugniata w palcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchajcie dlaczego
czy ktos moze mi pomoc zanim to wszystko zezre? juz mam doscy, to jest za slodkie :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba też spróbuję tą pastę. Ale dopiero w sobotę, bo teraz nie mam czasu się z tym bawić. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ku przestrodze
A wiecie co ja wam powiem? Żebyście były bardzo ostrożne - w przeciwieństwie do mnie- poparzyłam się i mam teraz oparzenie II stopnia, piecze i boli, zrobił się big pęcherz, i czytałam, że zostanie blizna na całym obszarze poparzenia, u mnie jest to koło o średnicy około 6cm więc będę miała śliczną nóżkę... :( A tak w ogóle to ta pasta mi nie wyszła, za twarda, i nie dało się ugniatać, a jak podgrzałam to była za gorąca, żeby ją ugniatać w palcach no i się poparzyłam. Tak apropos to nie wiecie co powinnam teraz zrobić z tym poparzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się właśnie depiluję pastą, odkąd zaczęłam się tak depilowac nie ugniatam tylko lekko rozgrzewam i na to paski materiału i zrywam jestem zadowolona. pierwsza depilacja bolała, ale nie bardzo. teraz to już praktycznie nie boli. w robieniu pasty musicie dojść do wprawy ja sama próbowałam kilka razy, aż w końcu sie zdenerwowałam i nie ugniatałam tylko robie tak jak wyżej... i jestem zadowolna :D mój chłopak zresztą też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchajcie dlaczego
teraz to ta pasta tak mi zastygla w garnku ze nie moge jej nawet nożem dziabnąć! kto to wymyslił? co ja mam z tym zrobic? zaraz wywale garnek na smietnik :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ku przestrodze
Ta cała pasta to pic na wode fotomontaż.Tandeta i daremniocha. Poparzyłam się!!! Wolę maszynki przynajmniej jestem pewna, że po zabiegu będę żywa... I mam znowu pytanie: czy któraś z was się kiedyś też tak oparzyła? Mam oparzenie II stopnia, wielki pęcherz, którego mi pies przebił swym pazurkiem... Co ja mam zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ku przestrodze
sluchajcie dlaczego------> a co to garnka - zalej go wodą i poczekaj kilka dni to to się rozpuści i garnuszek uratowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przeczytałam cały topik od początku do końca i tak się napaliłam na to depilowanie, że zamiast usiąść do angielskiego to juz od 20 minut drepczę między kuchnia a kompem i czekam na rezultat. zobaczymy co mi wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh nie wyszło mi......ale to jeszcze nie koniec zmagań, moja papka jest trochę za rzadka i się klei strasznie. spróbuje ją jeszcze troche pogotować, a jeśli nie, to chyba zrobię jeszcze jedną. wizja zabiegu za pomocą pseudo plastelinowej papki, którą można rolować jest zbyt kusząca aby się tak łatwo podać :D a swoją drogą spróbuję znaleźć gotową w sklepie. skoro to wynalazek kobiet ze Wschodu, to w Anglii, gdzie przebywam, nie powinno być problemu (oczywiście ze względu na ilość kobiet tego pochodzenia) z dostępem do tego specyfiku :D a jeśli i to mi się nie uda to zaczne chyba opalać nogi nad palnikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak Ty chcesz to ugniatać jak to masz niepodgrzane ?? ja wstawiam do mikrofali na 10 sekund i jest super do ugniatania i nie ma mowy o poparzeniu ! też sie poparzyłam ale na ręce kapło mi przez przypadek jak gotowałam też mi sie zrobił pęcherz ale malutki peknął i teraz mam różową plamke ok. 0.5 cm średnica.. to co Ty robiłaś że się poparzyłaś ?? to się podgrzewa wkładajac do gorącej wody !! a nie nakłada odrazu po gotowaniu!! czeka sie aż ostygnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchajcie dlaczego
jesli ktoras wczoraj czytala moja przygode z depilacje to chcialam dodac ze zostawilam to cos co mialam w garnku do dzisiaj. Teraz sobie siedze, podgrzalam to, dodalam 2 lyzki miodu i musze przyznac ze przyczepnosc pasty do nogi jest lepsza niz wczoraj tylko ze bardzo sie klei do rak i mam problem z odklejeniem od reki. Ale chce to juz zuzyc i nara... Pewnie to byla moja pierwsza i ostatnia proba. Ale zobaczymy. A jak Wam idzie? Ma ktoras sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchajcie dlaczego
no nie qrwa! laski jak to boli! aaaaaaaaa Pomijajac wszystko stracony czas, sterczenie przy garnku, pieprzenie z ta bujza, to... ... to mnie nie depiluje. Wyrywa mi nie wszystkie wloski :-( Zegnam zdegustowana, bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to od ciebie zależy czy będziesz stosować tą metodę czy nie... a z niej osobiście jestem zadowolona...:) już za pierwszym razem mi się udała... nie można się poddawać przy pierwszym razie.mi też nie wyrwało wszystkich włosków od razu, ale z każdą depilacją jest o wiele lepiej. pozdr🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchajcie dlaczego
no dobra, ale bardzo boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×