Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

docelu

NA DOBRY POCZĄTEK 500-600 KCAL !!

Polecane posty

no dobra wiem ze ja tak zawsze gadam ;) ale juz naprawde sie za siebie biore ;P wczoraj i dzis biagalampo pol godzinki troche zimno na dworze no ale to nic;) mniejmy nadzieje ze na tych dwoch biegach nie poprzestane... dzis zjadlam ok 350 cal i na tym pozostane nie bedzie mnie dlugo w domu wiec powinno nie byc problemu ;) waga w ciągu dnia wskazala : 60,5 ;( Lindsay ile ty teraz ważysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ciesze sie ze tak dobrze sobie radzicie:) a ja? ja przyszlam sie pozegnac...;(Rok temu rzucilam jedzenie,miesiac temu papierosy...a dzisiaj? faceta ktorego dalej kocham ale nie moge z nim byc😭stwierdzilam,ze dalsze klotnie nie maja sensu i nie moge mu zaufac ani wybaczyc (pewnej sprawy)staral sie przez 4 miechy:(jak mu to mowilam to sie nawet rozplakal:(Chce tez odpuscic sobie kafeterie poniewaz za duzo czasu poswiecam na siedzenie tutaj:( a i ostatnio niektore dziewczyny najezdzaja na mnie...:(musze sobie poradzic...sama... powodzenia🌻i dziekuje za wsparcie:) 3majcie sie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) nie wiem czy wy sie tu wszytskie znacie czy nie :) ale ja jestem nowa wiec wypada sie przywitac... mam 19 lat 163 cm i 50 kg aktulanie jestem na diecie 500 kcal i mam zamiar zrzucic 5-8 kg :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winogronko- tak smutno się zrobiło po twoim poście!! Najpierw Ika- teraz ty:( Nie żartuj sobie nawet! Przecież my tu na ciebie nie najeżdzamy:) a te które robią to na innych topikach są po prostu zazdrosne i tyle;) Co do nowej koleżanki-tutuki- to po co ty sie chcesz odchudzać/ 50 kilo przy twoim wzroście to i tak malutko! Ludzie-nie dajmy się zwariowac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to tak wyglada, ale uwierz mam pelno tluszczu na brzuchu i mega boczki :/ pora sie ich pozbyc ;] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos moze mi wyjasnic co sie dzieje? idzie wiosna a z mojego otoczenia bynajmniej wiekszosc par sie rozchodzi:/ wchodze na kafeterie i tu tez winogronka :/ ale moze chociaz na tym temacie pozostaniesz co?? smutno będzie bez Ciebie ;( tutuki ćwiczysz?? bo przy Twoim wzroście i wadze jak bedziesz sie odchudzac to mozesz chudnac z innych partii ja bym na Twoim miejscu nie schodzila az do 500cal tylko np 1000 ale intensywnych cwiczeń na te partie które sprawiają CI problem.... mi udało sie chyba pierwszy dzien wytrzymac kontrolując jedzenie zobaczymy co przyniesie jutro ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie w piatek rozeszlam z moim facetem buuuu ;( cwicze, ale dosyc malo... ale wiesz jak mi spadnie z innych parti to sie nie obraze ;] chociaz nie sadze bo ja tam mam ze pierwsze co to mi idzie w brzuch i w boczki i to takze jest miejsce z ktorego mi schodzi tluszcz jako pierwszy :) ale masz racje, musze zaczac wiecej cwiczyc :D pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Aniolecek----> nie wiem ile waze bo boje sie stanac na wadze ;P ...ale chyba mniej niz 52kg ...mam nadzieje! A co do rozstan, to na szczescie w moim towarzystwie nikt sie nie rozstal. Winogronko-----> tak mi przykro ze juz nie jestescie razem :( Szkoda ze nas opuszczasz 😭 ale pamietaj gdy bedzie ci zle to mozesz na nas liczyc! Trzymaj sie, buziaczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie.. ile jestescie juz na 500 i ile wam sie udalo schudnac? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga drugi dzień diety waga wskazuje 60kg;) jeszcze 5..... tutuki ja przez ostatnie jakies 2 tygodnie(jak nie więcej...) codziennie zaczynalam tą diete ale jakoś nie mogłam zacząć:/ wczoraj udalo mi sie wytrzymac dzis w sumie nie ale zjadlam tyle ze nie przytylam a nwet wydaje mi sie ze jutro rano bedzie 59,5 na wadze;) do konca tygodnia mam zamiar zejsc na 58 ;) Lindsay no to teraz zaczynam od tej wagi od której ty zaczynałaś.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gdzie sie podziałyście?? u mnie waga wskazuje tak z 59,5 jak juz azczelo mi sie udawac trzymac diete to sie rozchorowalam i nie moge biegac:( w ogole caly ien leze w lozku zero ruchu.... a choroba zamiast ustawac coraz bardziej sie rozwija:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abba
Słodycze lubią prawie wszyscy. Wielu z nas nie wyobraża sobie bez nich życia, choć wiemy, że poza chwilą przyjemności, jaką daje ich jedzenie, przynoszą organizmowi wiele szkód. Podczas gdy jedni z nas potrafią korzystać z nich w sposób rozsądny, inni objadają się nimi bez umiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie osoby odchudzające się, dawniej siedziałam tu na kilku wątkach szukając właściwego dla mnie sposobu odchudzania . Przebrnęłam przez wiele diet , preparatów odchudzających … wiem ze jednym pomaga to drugim co innego… wszystkie te próby skłoniły mnie do utworzenia jednego forum o tematyce odchudzania , gdzie stworzy się grupe osób które podejma walke z kg bez narzucania jakiejkolwiek z metod… Wiadomo osoby z nadwaga będą próbowały wszystkiego, dlatego chciałam stworzyc forum gdzie nie będzie tylko jedna metoda odchudzania żeby podzielic się pogladami może zmienic swoja metode jeśli nie idzie nam najlepiej poradzic się tych co osiągnęli sukces… Dlatego zapraszam na forum wszelkie osoby odchudzające się bez względu na to jaka metode preferuja być może pomozecie innym albo ktos doradzi wam Forum dopiero się rozwija otwarte niedawno wiec wszystkie zaczynamy od tego samego … mysle ze najważniejsze ze można zaczac od wzajemnego wspierania… Jeśli znajda się osoby które będą chcialy cos doradzic napisac od siebie opowiedziec o swojej walce lub sukcesie serdecznie zapraszam . Chce stworzyc wielka baze wiadomości na temat odchudzania produktów wspomagaczy jedzenia cwiczenia itd… sama jednak tego nie stworze… Wiec jeszcze raz serdecznie zapraszam na WWW.forum.idealne.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Winogronki
moglabys wyszczegolnic mi jakis jadlospis aby jak najszybciej zgubic 25 kg nadwagi? co jadac? jakies wspomagacze? bardzo prosze o pomoc:) dziekuje i buziam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Pierwszy raz odwiedzam to forum i do gustu przypadł mi wasz topic :) Też staram się jeść 500-600kcal i ćwicze regularnie. Do wymażonej wagi zostało mi 5kg :) czuje,że jestem silna,ale np. przez imieniny mojego taty i uroczysta kolacje z moim lubym w piatek i w sobote zjadłam zakazane rzeczy takie jak bigos, chleb itd. źle mi z tym,ale się nie poddaje :) Jutro robie dzień oczyszczający i od poniedziałku pełne 500-600kcal rozłozone na 4 posiłki :) Czy moge sie przyłączyc do was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupoopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do letnia sukienka
mogłabyś mi napisać w jakim czasie schudlaś 10 kg i co jadłaś? bardzo mn eto interesuję bo mam podobną wagę :/ thanks 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak wam idzie? ...u mnie nie najlepiej :( bo waga stoi w miejscu juz od dluzszego czasu 😭 Waze 54kg :O:O:O Ale od jutra znowu zaczynam walke z tluszczykiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lindsay juz myslalam ze nie wchodzisz na to forum tak dlugo Cie nie bylo...:/ u mnie tez nie najlepiej jak przestalam pisac na forum przytylam do 63:/ teraz waze jakos 61 i zaczynam wszystko od poczatku... a dzis rodzina "świętowala" moje urodziny:/ byl tort i w ogole same pyszności.... i oczywiscie wszytskiego sie zjadlo:/ a w piatek mam ejchac na zakupy:/ wiec przydaloby sie zejsc tak do 57:/ choc wiem ze to raczej nie realne... ale zawsze mozna sie postarac pozatym zaczelam biegac i mam andzieje ze mi to wejdzie w krew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ja najpierw zastosowałam MŻ i dziewczyny na 60 moja waga stała z 3 tyg i nie chciała drgnąć,ale się nie poddałam. Co prawda byłam na głodówce oczyszczającej cały tydzień,ale wtedy właśnie moja waga spadła o 4kg i sie oczysciłam. Teraz zaczynam wprowadzać powoli jedzenie i zaczynam od 600kcal :) pozdrawiam was :) i głowa do góry, byle nie rezygnować i może zwiekszyć dawke ruchu nawet tylko o 5-10 minut :) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka_dziwaczka
czy ktoś tutaj zaglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zagladam,ale zobaczylam ten temat i odrazu mi sie mordka usmiechnela:) ehhh te sentymenty:P pozdrawiam wszystkie dziewczyny z tego topicu;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winogronko,a dlaczego już tutaj nie piszecie? ja zaczynam tą diętkę właśnie i potrzebuje wsparcia :) a jak tam u Ciebie i jak Twoja waga? dalej się odchudzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczko dziwaczko:) nie wypowiadam sie tutaj bo wpedzilam sie w zaburzenia odzywiania niestety:( teraz jest juz troszke lepiej:) nie panikuje jak zjem wiecej,chociaz dalej licze kcal:( okolo 1500kcal na dzien mi wychodzi a do tego jeszcze cwicze:) Z gory Cie przestrzegam ze taka dieta 500-600kcal jest NIEZDROWA! wiec jak juz to 1000kcal i cwiczenia;) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołecek
hmmmm ja tam żyje jeszcze;) od kiedy przestalam tu pisać miałam lekki nie ogar zaczęłam jeśc i jeść... ale od zeszłego tygodnia znowu zaczęłam jeśc racjonalnie no moż enie dokon\ńca;) jestem na kopenhadzkiej tzn byłam 6 dni teraz jem w takich godzinach jak jadłam kopenchadzką i staram sie nie przekraczać 500-600 cal bazuje głównie na jadłospicie kopenchadzkiej zjechałam w ciągu tygodni z 63 na 59 i dąrze to 54-55 pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolecek88
to powyższe to oczywiście ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GorzkaKawa
Cześć, czy mogłabym się do Was przyłaczyć? Samej jest mi trudniej utrzymać diete... A i tak przy okzji : witaj ponownie Tutuki, moze mnie pamietasz z jednego takiego forum o odchudzaniu...jesli to Ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×