Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

docelu

NA DOBRY POCZĄTEK 500-600 KCAL !!

Polecane posty

jeju ja lepiej swojego zdjecia nie dodam bo byscie sie przestraszyly ;) Mama dzis zobila paczki zjadlam 3:/ ale do tego tylko 2 banany i normalnie jestem z siebie dumna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lindsay widze,ze juz sobie poradzilas z fotka:) a nie masz aktualnej fotki?? tylko z tym odchudzaniem nie przesadz,zebys jak szkielecik nie wygladala:P aniolecek dajesz fote:) nektarynka podziwiam! ja znowu przypakowalam wieczorem slodyczami:( jak tak dalej pojdzie to jojo:classic_cool: pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) 🌼 Dziewczyny ja niestety nie mam skanera, więc nie mogę wam pokazać jak wyglądam:( Moja waga wahała się od 46 kg- 3 lata temu do 60 -tak jak teraz. A właściwie to 57- bo wczoraj sie ważyłam:-P Mój cel to 53 kilogramy- z taką wagą czułam się najlepiej!! Zdołowałam sie ostatnio,bo wypatrzyłam takie super jeansy,które weszły mi do...kolan:-O A to mój stary rozmiar, no cóż upasł się człowiek,to ma;) Dzisiaj tłusty czwartek,ale nie zamierzam jeść pączków. Na śniadanie było jajeczko i grapeifruit,kawałek mięska. Później planuję też coś niezbyt kalorycznego. Do 21 marca zamierzam osiagnąć swoją wymarzoną wagę:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anioleczek i Lindsay, przeciez wy jestescie slicznymi szczuplymi dziewczynami!!! Aniolecek,a ile ty masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj żabko 24 tak Ci sie tylko wydaje ;) mam 1.68 i 99cm w biodrach! w sumie to mialam juz 103 ale na szczescie to juz przeszlosc.... Ja dzis zjadlam pączka i wlasnie robie beze(oczywiście sama calej nie zjem ;P) a pozatym to dzis jeszcze malutki kawalek lazani wieczorkiem i na impreze-mam zamiar spalic to co dzis zjem ;) aha i wgole to wpadlam na genialny pomysl ! niedlugo Wielki Post-->no wlasnie dla mnie będzie w tym roku bedzie naprawde WIELKI!! tym razem mam zamiar pic pzez niego samą wode i jeść chleb żytni razowy wiem że może zbyt zdrowe to to nie jest no ale zobaczymy co mi z tego wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj oj, jeszcze nie ma 16, a ja juz zjadlam dzis tyle kalorii,ze glowa boli :( Ostatnio zre,jak glupia,nie moge sie pohamowac. Najgorsze jest to,ze u mnie to siedzi wszystko w psychice. Jem,choc nie jestem glodna. Jem z nudow (to chyba pierwszy i najwazniejszy powod), no i nie umiem sobie dac rady z ta ochota na slodkie. Nie wiem,czy czegos mi w organizmie brakuje, czy co,ale jak ogarnia mnie ochota na slodycze, to zachowuje sie,jak narkoman na glodzie. A dzis zjadlam 2 paczki :( To jest tez bardzo dziwne. W zasadzie nie przepadam za paczkami. Przez caly rok nawet mi sie nie przypomni,ze moglabym zjesc paczka- moglyby dla mnie nie istniec. A jak przychodzi tlusty czwartek,to musze sie hamowac,zeby ich nie zrec calymi kilogramami. Dzis zjadlam dwa z rozsadku, bo jakbym wylaczyla rozsadek i jadla tyle,na ile mam ochote, to przypuszczam,ze ta liczba by spokojnie dobila do 10 :( Taka jestem glupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odradzam wam 500-600 KCAL ja jadłam 500 kcal przez tydzień i schudłam 5 kg minął tydzień i waze tyle samo co przed dietą wiem ze nie mozna potem rzucac sie na jedzenie ale jednak te 500 kcal to za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!:) żabko- dzisiaj tłusty czwartek- nie martw się pączusiami;) Ja czekam az moja mama zrbi faworki- zjem kilka:) Pączków dzisiaj nie planowałam,teraz jestem w domu- i na szczęscie wszystkie pączki już zjedzone, więc nic nie kusi:) Za to rano byłam w mcDonaldsie i zjadłam całego Mcflarego:D Pyyycha. Jak na razie wymieściłam sie w 0k.900 kcal. Mam za sobą godzinkę ćwiczeń ,więc dzień na + pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolecek----> czy te zdjecie nie bylo czasem robione na basenie w Lesznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewzynki! ja wlasnie skonczylam balowanie bo moja mama miiala urodziny:Dniby 3malam sie kcale ale podjadalam:P no pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winogronka tobie to pozazdrościć energii:D Ja o 23 już padam na nos:-P Dzisiaj jestem na uczelni do 20:-O Przed chwilką zjadłam sobie bardzo pożywne śniadanko o kaloryczności +- 250 kcal. Planuję jeszcze pyszną kawkę ,wiec dojdzie do 300. Później na uczelni cały grapefruit (100 kcal) , kanapka( 200 kcal) i może małe jabłko. Nie ćwiczę dzisiaj( brak czasu) wiec postaram się trzymac wyznaczonego jadłospisu. Ważenie w poniedziałek- i mam nadzieję,ze wskazówka pokaże 56!:) Chociaż jestem przed @- ale mimo wszystko mam taka nadzieję.W sobotę i niedzielę planuję mały maraton- po 1.5 h ćwiczeń:D pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nektarynka! ale wczoraj mialam banie haha:Dno,ale nawet po pijaku musialam zajrzec na ten topic:) dzis koniec! z podjadaniem i takie tam;)dobrze,ze nie jestem glodna tylko mnie suszy hehe:) zaraz spadam na zajecia,tylko musze troszke doprowadzic sie do porzadku:Pmam nadzieje,ze dzisiaj pocwicze troszke,ale to wieczorkiem:) nektarynko a jakie cwiczenia robisz?:)ja wczoraj dostalam niby okres:classic_cool: i dzisiaj mi sie skonczyl?! wow!:( cos chyba ze mna nie tak:( i na dodatek zaczelam brac tabl.anty i nie wiem co teraz zrobic:( piepszone odchudzanie:( pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winogronka- to normalne przy tabletkach antykoncepcyjnych- takie plamienia. Ja odstawiłam swoje pół roku temu, przytyłam na nich 5 kg a poza tym miałam non stop jakieś doły i załamania.Nie martw sie więc:) Co do ćwiczeń to świetna jest stronka www.modeling.pl Jak na razie wykonuję tylko ćwiczenia na biust i nogi, ale od jutra wprowadzam też serię na brzuszek. Mam też w domu rowerek stacjonarny, ale jeżdżę na nim nie dłużej niż 20 min. dziennie- bo nie chcę rozbudować ud. No i tyle. wychodzi na to,ze ćwiczę ok. 5 razy w tygodniu-więc nie jest źle:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z mojej diety norweskiej pozostało mi zamiłowanie do jajek i grapeifrutów:-P Naprawdę polubiłam to połączenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lindsay to zdjęcie z basenu ale z Wałcza;) podobny do tego w Lesznie tylko nie ma tyl zjeżdżalni ;) a własnie przydałoby sie iśc na basen... dawno nie pływałam:/ Co do tłustego czwartku to zjadłam 2 pączki ale takie małe domowej roboty :D ten mały kawałek lazani wcale nie był taki mały i juz dzis tez zdarzylamw ciagnac wcale nie mały bo zostaloz wczoraj... W sumie to dopiero wstalam bo jak winogronka balowalam wczoraj wrocilam kolo 3 i dzis nie moglam sie zebrać zeby wstać ... ;] Żabko ---> doskonale Cie rozumiem ja mam to samo też jem z nudów a najlepsze jest to że ja moge już \"pękać\" może brzuch mnie boleć z przejedzenia ale ja bede dalej jeść:/ moze ktoś zna jakiś sposób żeby sobie z tym poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymałam i weszłam na wagę dziś rano. Pokazała...56kg!!:D Jestem bardzo szczęsliwa- ciekawe tylko czy uda mi sie utzrymać tą wagę do poniedziałku;-P Do końca diety pozostały mi 3,4 kilogramy. Myślę,że poradzę sobie z tym balasem do końca zimy;) ten tydzień zapowaiada mi się naprawdę nerwowo, mam nadzieję że obejdzie sie bez podjadania i ze znajdę czas na cwiczenia. A jak u was odchudzaczki???? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laswczki ;) Widze ze sie trzymacie! Ja tez daje rade ...wazylam sie i mam juz 52kg wiec musze stopke zmienic. Kupilam sobie dzisiaj jeansy Wranglera, takie mega biodrowki z prosta nogawka rozmiar 28/32 (coprawda w 27 tez sie dopinalam ale byly mi zbyt obcisle :D ) Ostatnio wpadlam w szal kupowania! W tym tygodniu kupilam juz buty Puma, spodnie dresowe (biodrowki) Abercrombie z allegro, bluzeczke na ramiaczkach i chyba 4 balsamy do ciala, bo nie wiedzialam ktory wybrac :O Zauwazylam ze mam cos takiego u siebie ze jak chudne to zaczynam bardziej o siebie dbac, ladniej sie maluje, chodze na solarium i zawsze sobie cos kupuje ...a jak sie nie odchudzam to jakos wszystko mi obojetne jak wygladam i nie chce mi sie jakos szczegolnie dbac o siebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bez odchudzania mam manie zakupów ;P a z dbaniem o siebie to tez ale to prawda ze jak schudlam to w ogole sie obkupilam jak nigdy i zaczelam sie inaczej malowac i teraz mi tego brakuje waga wskazuje 61/62 ale dzis sobie kupilam shape i zaczynam ostro ćwiczyć nawet postanowilam wstawac pół godziny wczesniej i przeznaczyc ten czas na cwiczenia ;P - ciekawe tylko co mi z tego wyjdzie....jutro 7.00 basen ;) mam nowy cel do 04.04. (czyli moich urodzin) osiągnąć wage o której zawsze marzyłam czyli 55 taki maly prezent urodzinowy i co nie uda mi sie:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelli 84
Witam wszystkich Poztanowilam dolaczyc sie do was, moze jakos razem bedzie łatwiej......Probuje schudnac, ale jakos kiepsko mi idzie:(Mam 164cm wzrostu i waze ok 54 kg... Nie wiem jak wy,ale ja zawsze mam wielkie plany, a pozniej jak zwylke dol:(((((( Na dodatek ta pogoda-nic sie nie chce. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelly, po co chcesz chudnac, przeciez twoja waga jest wrecz idealna do wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamałam się, mam dzisiaj kryzys:( tylko jem,jem,jem,jem... nawet nie chce mi sie liczyć ile tego było:( Dlaczego odchudzanie jest takie truuudne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolecek88
nektarynka spokojnie... jak od jutra dalej bedziesz kontynuowac diete to ta niedziela nie bedzie miala az tak zgubnego wplywu 1 dzien to jeszcze nie dramat a odchudzenie hmmm... gdyby bylo takie proste to same anorektyczki by nam biegaly po ulicach ;) ja sie pocieszam ze od jutra przez caly tydzien praktycznie 12h poza domem bede wiec nie bede miala az tylu okazji na jedzenie ;) trzymajcie sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lindsay napisz proszę jaką dietkę stosowałaś, że tak ładnie schudłaś? :-) Czy cwiczyłaś coś? Czy poprostu jak w temacie 500-600kcl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaluk----> odchudzanko zaczelam 4 stycznia. Na poczatku przez pierwszy tydzien jadlam tak do 500kcal ale to byly tylko owoce, warzywa i czasem jakis twarozek. Pozniej powolutku zaczelam wprowadzac razowy chlebek, ale jadlam tak do 800kcal. Wage 53kg uzyskalam praktycznie po 1,5 miesiacu diety a pozniej bylo gorzej bo czasami sie obzeralam, ale o dziwo nie tylam! I tak na zmiane jadlam i glodzilam sie ;) Przez caly styczen cwiczylam codziennie, ale teraz jest juz cwicze co 3-4 razy w tygodniu. Przez ostatni tydzien staralam sie jesc do 600kcal i schudlam 1kg , ale troszke slodkiego tez bylo :D !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×