Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamileczka2222

pogrążone w TĘSKNOCIE za ukochanym...

Polecane posty

już wiem czemu Ewci nie ma.. nie działa jej kafeteria... a poza tym do babci wybywa jutro ale kazała mi Was ucałować i pozdrowić wszystkie 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madafi... a ja się tak zapytam... bo nie moge doczytać... miałaś jechać do sojego... kiedy to będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Madzia to Ty jedziesz do swojego Miśka?? czy tylko On przyjeżdża?? bo też nie wiem tak to się u Was zmieniało... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe... więc tak...Misiek przyjezdza samochodem i bedzie u mnie w sobote ok.4, 5 rano....a w niedziele wracamy razem do niemiec do niego..bede tam do poniedzialku(19) i wracam autobusem do domku:):):) i z gory przepraszam ze mnie tyle nie bedzie al musze wysciskac Miska z awszystkie czasy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu serduszka się robi w etn sposób, dopiero teraz dostrzegłam Twoje zapytanie. ❤️ po prostu wyraz w kwadratowych nawiasach. Zawsze chciałam zobaczyć Norwegię, ostatnio czytałam Księge Diny i jestem zachwycona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie drukowane literki..ja tak napisalam zebys zobaczyła:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo..prosze..pięknie:):):) widze Aniu że masz zmysł artystyczny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhy dzieki bede was informowac na biezaco co sie u mnie dzieje on wraca we wtorek raniutko ale sie miniemy bo ja na 8 do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia Ty nie przepraszaj, bo ja się cieszę póki co Waszym szczęściem, bo do mojego to jeszcze daaaaaaaaaaaaleko..... więc miejmy nadzieję że się wyściskacie za wszystkie czasy, nio a potem oczywiście że do Nas wrócisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu słonko ty Nasze pamietaj cierpliwość i zero gadki o Was..zadbaj o siebie bardziej i żyj własnym życiem... A tak dla Ciebie......moja kolezanka tak zrobila..pisalam dzis ze w nocy dostalam eska od niej..ona tez miala podobny problem ze soba..zachowywala sie tak jak Ty..ale duzo rozmawialysmy i stwierdzila ze nic nieryzykuje stosujac moja rade...zadbala o siebie bardziej..zero gadki o zwiacku..po prawie 2 miesiacach zauwazyl ja wkoncu ..i powoli, powoli...wszytsko zaczelo sie ukladac...ale to mialo swoj wlasny bieg..nikt tego nieprzyspieszal.... Znów sa razem....i przede wszytskim ona czuje sie o wiele lepiej ..miala kompleksy (niepotrzebnie)..ale jak mocno wziela sie za siebie to nabrala pewnosci siebie i teraz czuje sie w swojej skorze super.... wszytko wrocilo na własciwy bieg... takze ANIU...powoli...z cierpliowscia.....powodzenia:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze wroce:):):) bo co to za Łysa Góra bedzie bez najstarszej pani czarownicy:P:P:P:P ❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwuszki kochane ja zmykam spać :-) kolorowych snów Wam życzę i żebyście śniły tylko słodkie sny i tylko ze swoimi przystojniakami w roli głownej :-D buziaki...i do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie podbudowalo a czemu oni sie rozeszli ale w nim sie wypalilo moge to wskrzesic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak nota bene, dziewczyny wy też macie pusto w lodówce, bo nie chce wam się gotować tylko dla siebie? Bo ja, jem owszem ale taki beznadziejne rzeczy że głowa mała, dziś na obiad makaron z jajkiem i ketchupem, bo nie miałam chleba do jajecznicy i makaron wydał mi się ok. ale nie było to dobre, w każdym bądz razie albo za mało makaronu, albo za dużo jajka, no0 nie wiem, nic to tylko takie moje biadolenie... 👄 Aniu posłuchaj Madzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu..on powiedzial jej ze nie ma juz sily...i ze daje sobie spokoj bo ten zwiazek go dusi.... dala mu odpoczac...on nie widzial ich juz razem...a jednak sa razem... tylko ona włożyla w to naprawde dużo pracy...poprostu zeszla mu z drogi... i to on sam ja pozniej zauwazyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kunaaa ja nawet jajek nie mam:P...tylko stary chleb, mleko(do kawki) i kawalek sera... a moj obiad dzisiejszy?? to goracy kubek zakupiony w drodze do domku ze spacerku z moja mala pokraka:P... i zostalo mi w lodowce ciasto i kawalek torta wczorajszego..bo mnie tak Monia natchneła tymi urodzinkami ze upieklam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×