Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamileczka2222

pogrążone w TĘSKNOCIE za ukochanym...

Polecane posty

O Matko, mandaryna śpiewa teraz nową piosenkę, tragedia, zalamalam się, jak ona do Sopotu trafila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinko mi sie 2 piwko skonczylo:) a zaraz kuzyna wpadnie na szampana;)cos chyab dzisiaj zle skoncze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina żałuj....ale smiechu u nas....jest beznadziejna... spiewac wogole nie umie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kunaaa..szkoda???..wiedziala co robi..ze nie potrafi spiewac... to po co sie pchala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina..po wystepie Mandaryna sie poplakala..chyba zauwazyla sama ze kaszane odstawila.. Ach!!!Łobuziaro ..Magda jestem.....starsza pani bedzie moze za rok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda bo widzisz...stoi przed calą polską we łzach, żenada, nie wiem jak bym się zachowala na jej miejscu? Chociaż wiem, nie pchałabym się do Sopotu... jestem zażenowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejq, dzieczynki przepraszam że dopiero teraz jestem i to też tylko na chwilkę, ale chyba mnie coś rozbiera, i przysnęło mi się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra panie i panny:)...ja juz naprawde uciekam... 🌻Dobrej nocki życze...🌻 ale niewykluczone ze jeszcze wpadne pozniej na chwilke;) buziaki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madafi... a wracając do tematu... to nie wiem dlaczego nie dzwoni, ale jak nagle znikne, tzn. że rozpływam się w ramionach jego... przez kabel telefoniczny... dzisiaj mam taki napływ energii, aż mnie roznosi :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam jej nigdy nie lubilam,i nie wspolczuje ze sie zblaznila w ogole sie zalamalam jak w rmfie uslyszalam tej jej szmire nawet zrobiona komputerowo nie brzmi najlepiej,moze ja mam inny gust muzyczny ale jej piosenka przebojem lata???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak nawet nikt nie zauważył że jestem w tym tłoku :-(... no nic to ja idę śpiuniać. Mam nadzieję że się nie rozchoruję. Dobrej nocki kobitki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23
ojojo 1 raz od kiedy mnie zostawil czuje sie piekna nowe spodenki nakrecilam wloski i wygladam naprawdeeeeeeeeeeeeeeeee moze nie jhest tak zle ze mna buziaczki mauxxion smacznego winka madfi radz mi na biezaco twoje porady sa njlepsze na swiecie kunaaaa mozemy odchudzac sie razem kartofelka buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze ktos zostaje,Kuna moze ty?Pa Kamilko snij pieknie jak ja tej nocy snilam...albo i lepiej!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz Ania ja sie jeszcze wacham co do tej diety, musze pomyslec, bo kusi mnie kalafiorek z masełkiem :D Mauxxxion zostaje dopóki ten mój narwaniec nie zadzwoni, a jakos się spóxnia , nie wiem cze,mu? ale na razie jestem z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23
ja sie zawzielam pokaze mu kto jest najlepszy hehehe' sam zobaczy we mnie uosobienie piekna i kobiety wspanialej cierpliwej spokojnel i OLEWAJACEJ GOOOOOOOO BUZIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawna_lala
madafi : terapia wstrzasowa bedzie dla ani23 gdy on jej powie: odwal sie bo juz Cie nie chce. Aniu teraz o nim juz nie myslsiz, tylko do poduszki. Do poduszki mozesz plakac, w dzien szczerz zeby. Ja pol roku nakladalam maske i sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23
KUNAAA dieta musi byc kto jest ze mna boze po raz pierwszy od 4 tyg czuje sie piekna i czuje ze mogeeeeeee bez niego wiem ze pomylilam topiki bo wy tu tesknicie ja tez zaaaaaaajebiscie tesknie ale w przeciwienstwie do wszych moj mnie ni chce :((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ania wypieknij sie i usmichnij do odbicia w lustrze i od razu caly swiat lepiej wygladac bedzie... Moj tez dzis milczy a ja wariuje tak tesknie ,jeszcze tydzien,wiem wytrzymam ale ja juz chce sie przytulic i pociumac a tu znowu to puste lozko na mnie spoglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuna nie jedz czarnego pieczywa wcale nie jest zdrowe,kupuj zwyklego razowca...i nie slodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23
dziewczynki ja lece slodkich snow snijcie o swoich pieknych I DBAJCIE O NICH POKI ICH MACIE ja doswiadczam bolu straty wiec nie popelnijcie moich bledow bo najgorszeee jak kogos jochasz i nie mozesz z nim byc BUZIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23
NA MNIE PUSTE LOZKO spoglada od 3 tygodni a on w tym czasie kielbasi sie z inna:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sobie tez,w sumie to cos zjesc musze i mam jakis nowy film mam nadzieje ze bedzie fajny The island,zobaczymy... Snijcie o waszych milosciach i do jutra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam, moje słoneczko dzwoniło, gadaliśmy prawie półtorej godziny.... jak cudownie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kunaaa przepraszma ale zanim zobaczylam ze napisalas to sie zmylam.. Napewno juz jestes po rozmowie ze swoim męzusiem:):):)...wiec u Ciebie juz musi być dobrze;) Aniu dziekuje:)..ale tu wszytkie przezywamy podobne \"dramaty\" i wszystkie chcemy dla Ciebie jak najlepiej...ale widze ze skorzystalas z rad , wypieknilas sie i przede wszytskim wyszlas z domku...trzymam kciuki za Twoja CIERPLIWOŚĆ:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×