Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamileczka2222

pogrążone w TĘSKNOCIE za ukochanym...

Polecane posty

no to rzeczywiscie masz szanse Ewcia :) u mnie w rodzinie nie ma blizniakow:( no ale moze ja zapoczatkuje taka tradycje:P przeciez jakis przodek mo jna pewno mial blizniaki, wiec moze akurat u mnie sie to ujawni:P tylko z drugiej strony miec dwa takie placzace maluchy to wcale łatwo nie ejst:/ ale co ma byc to bedzie;) w najblizszej przyszlosci dzieci jeszcez nie planuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już zaczynam sie bac:P:P:P:P.. dlatego czekamy jeszcze roczek...moze wtedy bedzie sytacja lepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi widze,ze \"bawicie\" sie w mamuski ,tez pozniej wejde na ta stronke,ktora podalyscie.Wole byc \"wirtualna\" mamuska niz w realu,tzn.przynajmniej teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa...a z tymi wirtualniakami ..bliźniakami to problem w sklepie, bo trzeba wszytko podwojnie kupowac.. ja ostatnio zakupilam wozek dla blizniaków i mi sie \"kasa\" skończyla..drozyzna..:P:P:P, a tak poza tym na troszke rzeczy nakupowane..w najblizszym czasie łożeczko, kurcze, 2 lożeczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja jeszcze nic nie kupilam, oj chyba sie musze na zakupy wybrac i wydac troche gotowki :) Kamilka no i jak tam, zaszlas juz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze ze czasem ludzie zbyt dlugo czekaja i potem ciezko im zrezygnowac z pracy, z dotychczasowego zycia i zdecydowac sie na dziecko:( bo wydaje sie ze jeszcze za malo zarobili, ze jeszcze nie czas, a potem sie okazuje ze juz za pozno...ze lata tabletek anty sprawily ze ciezko zajsc w ciaze, tzreba sie leczyc i wogole... dlatego czasem taka wpadka nie ejst zla:) ale dobra, ale pesymizmem zarzucilam, nam sie tak nie tarfi i kazda z nas bedzie miala dzidziusia jak tlyko zapragnie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie taka wpadka nie jest zła..Ja jakbym wpadla teraz to bym sie cieszyła,...ale zobaczymy...jak narazie sie udaje:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kobitki ja uciekam..musze isc do piekarni cieplutenki chlebus kupic...bo nawet to mi sie skończyło... buziaczki i zpladniac sie;):P:P:P👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszle mamy,no popatrzcie a wczoraj ktos zaproponawal zebysmy tak zbiorowo zaszly,no i ja bede zaraz szczescia szukac... Moje sloneczko milczy...chcialam tyrknac,to niedostepny i mam smutka tymbardziej ze jakos dziwnie sie czuje,znowu jakies paskudztwo zlapalam bo mnie caly dzien nudzi i spiaca jestem,albo ja jestem o krok wyzej od Was nie ciaza wirtualna ale urojona mi sie szykuje po wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mauxxxion:) moc sie chyba odwrocila, bo mje słonko tez milczy dzisiaj:( ja tak czekam na jutro, a on wcale nie okazuje że tez sie cieszy:( pracuje ejszcze dzisiaj i moze to dlatego, no ale jedna strzaleczke to moglby mi puscic przeciez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje sloneczko juz mi puscilo strzaleczke:) to chyba nadal mnie kocha:P kobietki jestescie????bo zaraz sie rodzinka zjawi i zwali mnie z kompa i juz sobie z Wami nie poplotkuje;(:(:( a jutro to nie wiem czy wejde bo zanim moje slonko przyjedzie musze sie uszykowac no a potem to juz tylko jemu poswiece swoj czas:)jejku jaka jestem szczesliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kartofelka--> ciesze sie z Toba,ze TWOJ przyjezdza.Moj wczoraj do mnie dzwonil,gadalismy z pol godziny ,ma juz kom.i mam z nim kontakt ,joj a moja kumpela za tudzien wraca z Wloch,w koncu zaczynam odzywac:)Jak to sie mowi: \"najpierw musi byc źle aby pozniej bylo lepiej\" pozdrawiam was goraco>hhihi zaraz ide podciac wlosy ( na glowce hihi) a teraz to ogladam SMERFY bo to ulubiona bajka MOJEGO KOSIANIA hehe.pozdrawiam.moze jeszcze pozniej tu zagladne.papa 3-majcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlot przyjmuje Twoje usprawiedliwienie:P:P:P... Także bez zadnych obaw możesz się szykować, a pózniej przykleic do swojego Miśka.. Jestem ciekawa co tam słychac u Naszej smutnej Ani..??? Aniu jak Ci idzie??odezwij sie do nas.. I wogóle czy poza mną ktoś tu jest jeszcze wogole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dziewczynki że tak zniknęlam, ale goście się zjwili... tak tak Ewuś zaszłam :-) tylko że chiba czarny plemnik mnie dopadł :-P.... będę póżnym wieczorkiem. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ciesze się że wracasz do świata żywych, a zmiana wyglądu, nawet najmniejsza , daje duża radochę.. Ja dzis kupiłam szampon Pharmena-Dermena, bo ostatnio włoski mi mocno wychodza, a słyszałam ze jest dobry,...więc do boju i zobaczymy (mam nadzieje ze nie wylysieje:P:P:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety jestem przyszla mama!!!!!! jakas malosprawna jestem w tej walce z \"wrogiem\"\' wiec po zabiciu 3 wpadlam,ale milo bo pewnie dziewczynka bedzie hurrra... Monia,ale Ci fajnie,a ze sie nie odzywa to pewnie mysli poco przeciez sie zobacaycie szybko,i piekna badz!!!!!!!! A co do lysienia to pewnie tez klub mozemy zakladac bo ja juz nie wiem co mam robic od roku jem witaminki i skrzyp i nic...kratka w pod prysznicem po kazdorazowym korzystaniu zawsze pelna...ja nie wiem juz co robic,a niedawno bylam u dermatologa to sie dowiedzialam ze nic powaznego sie nie dzieje a ja z moich gestych cudnych wlosow mam resztki,nie wyglada to zle bo sa pofalowane i puszyste tak wiec wygladaja na geste ale warkoczyk to wstyd robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola więc jak ja sprawdze ten szampon to dam Ci znać...bo głupio tak byc łysa czarownica9dziejką):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie sie zjawilyscie:P wy czarownice jedne:P:P ja tez sie ostatnio pozmienialam:) jak juz kiedys pisalam obcielam wlosy i pofarbowalam je na ciemny blond;) ostatnio sie skusilam na henne na rzesy:) moje slonko jutro mnie nie pozna:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja glupia jestem... na ciemny braz sie farbnelam a nie blond... szare komorki chyba zanikaja...(moze od tego piwa co je znowu pije):P:P ale dzisiaj tylko szklaneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś o suchym pysiu..na odwyku jestem:P:P:P... Karolka ja tez mam krecone i puszyste włosy, ale jak je wczoraj wyprostowałam to się wystraszylam..jak ich malo...dlatego biore sie za nie..i albo one nie beda wypadac, albo nozyczki pojda w ruch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje tez wypadaja... dlatego je obcielam:( mialam do pasa a mam lekko za ramionka:( ale mimo farbowania odzyly i powaznie 3 razy mniej wypadaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dopiero wyczailam stopke Moniki,fajna... ja yo juz nie smutka tylko wsciekaczqa mam na to swoje kochanie tak sie nie odzywac cale 24 godziny i nic nie odpisac...ja mu dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po latach w koncu mam do pol plecow zapuszczam od 1 klasy podstawowki i nie daje rady,no fakt siostra fryzjerka i cuduje ale teraz od ponad roku nic tylko po centymetrze scinam,ja chce miec wlosy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka nie denerwuj sie:) mozna znalezc tysiac powodow na wytlumaczenie czemu sie nie odzywa;) moze robi ci niespodzianke i juz do ciebie jedzie:)moj misio rok i dwa lata temu tak mi zrobil.. caly dzien wylaczony telefon, a wieczorem jest juz u mnie;) glowa do gory karolinko:) zaraz reszta czarownic sie zjawi i jak polaczymy sily to na pewno spotka cie cos milego😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×