Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamileczka2222

pogrążone w TĘSKNOCIE za ukochanym...

Polecane posty

ewcia powaznie!!!??? w ciązy jestes(virtulanej)??? ja tez :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IN LOVE----->>>>Ja mam takie samo uczucie jak Ty!!Moj ukochany wraca dopiero w grudniu i tez chce aby czas szybciej plynal a z drugiej strony mam egzaminy w przyszlym tygodniu i ...jeszcze nic nie umie bo nie potrafie skupic sie na niczym a tym bardziej na nauce bo mysle ciagle o moim ukosianym ale juz lepiej sie czuje niz w pierwszych dniach od jego wyjazdu ale ..nadal jest mi ciezko:(pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka ja jestem w 87 dniu...czyli Twój maluch jest starszy o 1 dzień:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobitki:):):) ewka a co bedziesz miala?? Ja blizniaki -chłopiec i dziewczynka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze widze ze sie zlot zaczyna :D ale to dobrze bo sie stesknilam za Wami :) hehe az 1 dzien, przynajmniej on nie bedzie najmlodszy :P yy albo ona Nie wiem jeszcze co bede miala, a gdzie to odczytac...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila tak jest na stronie taki wielki PLAY I zagraj..musisz bronic jajeczka przed plemnikami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamlko musisz sie zalogowac najpierw, kurcze a pozniej to juz nie pamietam co sie robilo...wiem ze musisz plemniki zabijac a jak jakiegos przegapisz to zaszlas :D i mozesz sobie sama ustalic czy chcesz zeby to byly blizniaki, i jaki beda mialy kolor skory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa jak nie wiesz??? w 60 dniu jest wizyta u ginekologa i wtedy sie dowiadujesz...hmm..idz szybko do ginia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane czarodziejki:)olewam ta nauke:) przyszlam na troche do was:) ja tez jestem v-mamusia:) ale dopiero w 29 dniu:) zaczelam sobie tak grac i mi sie zacial jakis programik i przypadkiem zaplodnilam sie chinskim plemnikiem:P ale co by nie bylo, wazne ze bedzie zdrowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh Monia ale się uśmiałam z tego tekstu \" niechcący zapłodniłam się chińskim plemnikiem\" hehehehehe :-D :-D :-D dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia jestem ciekawa co na to Twój Miś, że zadajesz się z Chińczykami.... bedzie rozwód:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo to naprawde bylo niechcacy:P ledwo zaczelam grac na pierwszym poziomie i mi sie gg zawiesilo i wsyztsko zaczelo tak wolno dzialac i nie zdazylam go zastrzelic:P a ja glupia zamiast od nowa sie zalogowac to jakos nie potrafie wyrzec sie dziecka:P nawet tego wirtualnego:P i juz nawet zaczynam lubic mojego malego chinczyka:P A ty Kamilko juz sie zaplodnilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh:) jak wroci to bede musiala sie tlumaczyc.... no ale moze zrozumie, ze to taka wpadka byla i wybaczy:) ciagle zdaje mu relacje z mojej \"ciazy\":) a jak wroci zagonie go do strzelania do plemnikow i nabijania punktow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja parka jest bialutak jak tatuś(heheeheheh)..chłopiec i dziewczynka...tylko sie kłóca strasznie i przez to mam wymioty częste:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie bym chciala blizniaki:) to tez moje marzenie w rzeczywistosci:) ale znajac moje szczescie, nie bede miala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze, prosze...ewka...Mulatka ci sie trafila..to sie bedziesz Miśkowi tłumaczyć co to za Murzyn Cie odwiedzał:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja tez chce miec blizniaki w przyszlosci, ale mam szanse bo w mojej rodzinie sie czasem pojawiaja :) Moja ciocia urodzila dziewczynke i chlopczyka, pocieszne te dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 1110 km do swojej miłości ----> ja mam 1658 :( Ale daję rade :) kochany jest ten mój Skarbuś... Wczoraj zadzwonił ,żeby mnie usłyszeć o 00:47 bo akurat na stacji benzynowej stali i mieli przerwe...Jak on słodko do mnie mówił... Rozpłynąć się szło.... No i później nie mogłam zasnąć...Jak to jest ,że spotykasz tego wymarzonego i nagle coś staje wam na drodze a Wy to musiecie dzielnie pokonywać??? Silne to uczucie,dodaje Nam skrzydeł :):):) Kocham tego mojego Misiakaaaaaa :):):):) A teraz muszę iść robić zadanka z matmy:( Może zapomnę na momencik o tęsknocie i skupię się w końcu na tych wielomianach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a mi \"grożą\" ..u mnie w rodzinie w 2 i 3 pokoleniu były bliżnieta, a u Artura w jednym pokoleniu tez ...więc kto wie..moze , moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek zrozumie, wyrozumialy jest :P A ja moge miec szok poporodowy związany z płcią i bede miala terapie psychologiczna...jak ja to sama przetrwam buu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×