Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lesiu

czy lubisz faceta typu maczo ?

Polecane posty

\"Dla cierpiących najmniejsza radość jest szczęściem.\" A Twoja predostatnia wypowiedź sprawila mi radosc Jestem wiec szcześliwa A puscić wodze fantazji-chciałaby bardzo.W tej chwili jest to jednak niemozliwe.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\\"Dla cierpiących najmniejsza radość jest szczęściem.\\\" A Twoja predostatnia wypowiedź sprawila mi radosc Jestem wiec szcześliwa A puscić wodze fantazji-chciałaby bardzo.W tej chwili jest to jednak niemozliwe.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesze
sprezyna myslełem wieczorem co bybyło z Tobą beze mnie. czy naprawde geniusz miłoscny Twoj nieznalałby sobie innego ujscia tak jakby było z wielkim mistrzem ktory w braku srodkow stwarza arcydzieło weglem na murze? czy tez ja jestem tak ścisle zwiazany z Twoim istenieniem ze nie mogłoby mnie nie być tak jak nie mogłoby byc bijącego serca bez krwi ? dobrze ze Ty nie jestes cudem w mym zyciu przypadkiem szczesliwym ale własciwoscią mega zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprezyna myslełem wieczorem co bybyło z Tobą beze mnie. czy naprawde geniusz miłoscny Twoj nieznalałby sobie innego ujscia tak jakby było z wielkim mistrzem ktory w braku srodkow stwarza arcydzieło weglem na murze? czy tez ja jestem tak ścisle zwiazany z Twoim istenieniem ze nie mogłoby mnie nie być tak jak nie mogłoby byc bijącego serca bez krwi ? dobrze ze Ty nie jestes cudem w mym zyciu przypadkiem szczesliwym ale własciwoscią mega zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę cię w futro wtuloną wahajacą się nad małą kałuża z chińskim pieskiem pod pachą z parasolem i różą i jakżeż ty zrobisz krok w nieskończoność? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek "Ty to ja, to wynik mnie samej, to wszystkie moje upodobania, wartości, idee, porywy i uparte pragnienia Ty i ja to konieczność oczywista, to zaspokojenie najbardziej palących pragnień, głodu krzyczącego do nieba"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprezyna.................... Leżałas kiedyś.. Krzyzem na trawie Rozpamietując pocałunek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek- pocałunek? 👄 Pocałunek jest pieczątką miłości, pięknym kwiatem wyrosłym na wargach ... Pierwszy pocałunek miłosny - kto go nie doznał, godny jest pożałowania. ... Chcesz?................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprezyna Wszystkie cnoty miłe Panu Bogu maleja mi w oczach i bledna Posiadam juz tylko jedną : kocham Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cachareL ... jakże mi przykro ...nie czujesz metafor I cóz po sukni przedziwnej pieknosci , Gdy ją zhanbiłaplama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek❤️ Czyżby to miłość zapukała / do mego nieczułego, skutego lodem serca? / Jeszcze nigdy nie czułam tego co teraz / Gdy patrzę na ciebie / Boję się, bo nie wiem co będzie / Moje życie nagle się odmienia / Wiem, że muszę żyć / Dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cachareL Takim widziec chcialabyś kazdego, Czujna cnoto, kobieto zgorszona Bez zarzutu , dalekim od złego i niech pachnie jak swieca zgaszona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bacznie sledzisz moje topiki ............. ale rowniez czytaj je... A może juz za pózno na gości ? p.s. mam piec topikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytałem wszystkiego
ale powiem jedno mam kumpla takiego typowego macho i mimo że jest już żonaty(wpadł) nie przeszkadza mu to specjalnie w uganianiu się za innymi.szkoda mi tylko jego żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę
zresztą większość macho to zwykłe mięczaki! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz
bo ja dymasz widziałem~!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprezyna bedzisz moze wieczorkiem ? bo dzis jeszcze bedziemy sie słyszec tylko... wyjezdzam nad morze i mnie nie bedzie , nie wiem jak ja to przezyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprezyna mamy jeszcze kilka chwil dla siebie ... mam nadzieje ,ze mi dasz promyk nadziei.... Tęsknota nade mną szeleszcze trąca mnie skrzydłem mewim Czy wciąż ta sama jeszcze? Nie wiem! nie wiem.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO leszek kurwa utop sie barani jak nic innego nie umiesz przekazac to ZAMILKNIJ !!!!!!!!!! głupota bije od Ciebie,ale bede sie modlił za Twa dusze marną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sie ciesze 🌼 ze takie głupie odzywki zostają usuniete z mojego topiku ! Dziekuje !!! pozdrawiam wszystkich !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×