Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sloneczko1984

porcelanowe koronki na zeby...

Polecane posty

Gość LUŚKA28
jakis czas ze sztucznymi wytrzymasz najwyzej nie bedziesz sie szeroko usmiechac, jak ja mialam opilowyny przod przed zalozeniem porcelanek to tez wygladalam jak wampirek wiec mialam zastepcze ktore wygladaly jak w kabaracie ani mru mru takie biale gumy w pastylkach na przodzie ale jak juz bedzie po to odetchniesz z ulga, ALE GRUNT TO PROBUJ RATOWAC KORZENIE, WYRWAC ZAWSZE ZDAZYSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUŚKA28
A CO DO WIEKU TO NIE PRZESADZAJ DO 70 JESZCZE DALEKO :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUŚKA28
MOJA MAMA MA 60 I DOPIERO PO NAMOWACH MOICH I SIOSTRY ZROBILA SOBIE PORCELANKI NA PRZEDNIE ZEBY BO ZAWSZE MIALA KROTKI I BRZYDKIE A NIE BOLALAY NAWET JAK SIE PSULY WIEC JEJ NIC NIE MOBILIZOWALO ZEBY GNAC DO DENTYSTY A I KASA ZAWSZE NA CO INNEGO BYLA POTRZEBNA A TERAZ JEST PRZESZCZESLIWA I USMIECHA SIE CZESCIEJ I SZEROKA BUZIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy72
No co wy 40 lat , to dopiero początek życia. Życie zaczyna się po 40-tce. Jeśli nic się nie da zrobic z zębami , to warto ratowac korzenie , bo to taki własny implant. Nakłada się potem na spiłowane zęby koronki i gra . Wygląda to bardzo ładnie , ale zależy od jakości koronek i od założenia przez dentystę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tejka
DO LUCY I LUSKI UWIELBIAM CZYTAC OD WAS ODPOWIEDZI ODRAZU MAM LEPSZY CHUMOR I POZA TYM NIKT SIE ZE MNIE NIE SMIEJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tejka
JESTESCIE Z GDANSKA ALBO TROJMIASTA JEZELI MOZNA SPYTAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tejka
PO NOCY ZNOWU SIEDZE JAK CZUBEK ALE STRACH DO TYLKA MI ZAGLADA I NIE MOGE SPAC BO TO JESZCZE KUPA CZASU LECZENIE NIE WIADOMO CZY SIE UDA ITP I MAM LEB JAK KON OD MYSLENIA ALE TRZEBA BYC DOBREJ MYSLI NO NIE BABKI? DZIEKI ZA DOBRE SLOWO OD WAS TO SERIO POMAGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUŚKA28
ja niestety z drugiego konca Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUŚKA28
wg mnie dobry dentysta uratuje korzen w naprawde oplakanym stanie, moja siostra miala zeba niby ok ale korzen tak popsuty ze miala ubytek gleboko pod dziaslem az w konci i dentysta-chirurg naciol dziaslo powyzej szczeki wyczyscil ubytekk i uzupelnil taka specjalna masa do uzupelniania ubytkow w kosci i korzonek gotowy, tak wiec mysle ze prawie wszystko jest do zrobienia :) my zreszta rodzinnie mamy slabe zeby i kazdy cos tam mial grzebane w buzi ale teraz jako tako wszyscy maja w miare ok zeby tylko dobrego stomatologa trzeba bo kiedys chodzilismy do innego co szedl na latwizne i mu sie walczyc o zeba nie chcialo dlatego ja nie mam 7 a siostra tez tam ktoregos, a mama to w tylnych tez spore braki. ja mialam leczenie kanalowe robione prawie rok bo bylam akurat w ciazy i lekarz nie mogl mi zrobic rentgena kontrolnego wiec cala ciaze tylko zmienial lekarstwo ale za to wszystko sie pieknie wyleczylo nawet zmiany ropne dosc pokazne na pierwszym zdjeciiu, tak wiec zycze cierpliwosci i sil do walki o wlasne zebiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUŚKA28
brak mi siodemki a nie siedmiu zebow:)))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dywanik
a jesten wsciekła na mojego dentyste!Najpierw mi wyleczył dwa zeby potem okazało sie ze musza byc spiłowane do załozenia koronek(z ktorych nie jestem zadowolona)i bagatela skasował mnie na 6 tys.a o bolu spilowanych zebow nie wspomne,chodziłam z tymi wampirzymi zebami przez tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tejka
WIECIE CO A JA MUSZE JESZCZE ZROBIC TAKI TEST U DERMATOLOGA BO JESTEM UXZULONA NA METAL NP NA KOLCZYKI ZEGAREK ITP I TA MOJA DOKTOR KAZALA MI ZROBIC TAKI TEST I SIE TERAZ BOJE BO JAK WYJDZIE NA TESCIE ZE TAK TO NIE BEDE MOGLA MIEC TYCH KORONEK TAK JAK ROBIA WSZYSTKIM I KOSZTY WZROSNA JAK CHOLERA BO BEDA MUSIALY BYC TE SRUBKI ZE ZLOTA CZY TYTANU A TO JUZ KOSMOS KOSZTUJE JA SIE WYKONCZE NA AMEN ZE STRESU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUŚKA28
DO DYWANIK A Z CZEGO TY MASZ TE KORONKI ZE 6 TYS CIE TO KOSZTOWALO !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUŚKA28
hej tejka dobry i sumienny musi byc ten twoj dentysta ze o takim czyms jak uczulenie pomyslal bo mnie nikt o to nie pytal, wprawdzie nie mam uczulenia ale jakby bylo to kasa w bloto az strach pomyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUŚKA28
i chyba by musial na sile sciagac zeby zmieniac na jakies tam tytanowe czy ocs innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerbata123
Wiecie co, kurna znów u mnie jakies jaja wychodzą. Tzn, że na zeby dziasła miały narastac to ok, ale w tej szparze miedzy dwójką i ta jedynką, której nie ma...hmm niby wypelnia sie dziąslem, ale jak sie temu blizej przyjżeć to jest takie czerwone... boję się, żeby to nie było jakies "dzikie mięso". Nie jestem w kraju i nie moge iść pokazac tego mojejmu dentyście. Boże, co wtedy jeśli pod mostkiem cos mi rośnie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerbata123
tejka mam nadzieje,że dentysta CI dobrze zaleczy korzenie. Ja wlaśnie miałam taki korzeń, niby zaleczony, koronka nalożona, ale przez ten czas wszystko mi tam w środku gniło.Skończylo sie usunięciem. Teraz ( nie mam jeszcze 30-tki) mam 4 porcelanowe zęby z przodu. To dopiero zalamka, bo najgorsze jest to, że cały czas cos się z nimi dzieje.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnr555
A MI NA PRZODZIE kurna od roku dziaslo czerwone nad koronka w jedynce..co jest grane nie wiem ..:(ale tak jest odkąd mam koronke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUŚKA28
a co na to dentysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerbata123
Ja te z mam zaczerwienione dziąsła. dentysta powiedział, że to z czasem przejdzie, ale jakos nie przechodzi.Ale tylko nad dwoma zebami z czterech :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mientula
Witajcie, mam problem a mianowicie mam dwie dwójki wysunięte do przodu (coś okropnego) czy ktoś może mi doradzić co mam zrobić? co jest najlepsze? mam 21 lat i marzę o tym aby ten koszmar w końcu się skończył.... BŁAGAM POMóżCIE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia99
jak brakuje jednego ząbka z tylu(wszystkie pozostale sa i sa zdrowe)co najlepiej jest zrobic...koronke czy mostek...???Ktoś coś poradzi...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUŚKA28
mientula jeszcze nie jest zbyt późno na aparat,jest to najlepsze rozwiazanie,moze bedzie koniecznosc wyrwania np siódemki zeby dwojki mialy sie gdzie schowac ale to juz trzeba z ortodonta ustalic, znajoma ma 40 lat i wlasnie sciagnela aparat po 1,5rocznym noszeniu i wyrownaly jej sie zabki pieknie a miala naprawde ponakladane jeden na drugi i obylo sie bez wyrywania jakiegokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUŚKA28
mikusia mostek jak sama nazwa mowi opiera sie metalowym mostem na innych zebach tak wiec przy szerszym usmiechu bedzie widac metalowy drut chyba ze to naprawde jeden z koncowych zabkow to mozna sobie na to pozwolic aje jesli to np czworka to lepiej wstawic koronke oparta na ktoryms z zebow obok ale wiaze sie to z opilowaniem tego zeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinagti
ułamał mi się ząb prawa górna dwójka ,byłam u dentysty i czekam na koronkę, ale moją obawą jest to że będzie to koronka wkręcana w korzeń bo po moje dwójce nie ma śladu,proszę mi powiedzieć czy to boli??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUŚKA28
jak da ci znieczulenie to nie ma prawa bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_duzia
Zaraz ide do dentysty. Mam martwa 1-nke, ktora mi bardzo sciemniala. Bede miala zakladana koronke. Tylko bardzo sie boje pilowania. Ja chyba nie potrzebuje znieczulenia, skoro zab jest martwy? Boje sie, bo to podobno bardzo nieprzyjemne uczucie. Czy to prawda? I ile trwa takie pilowanie?? Odpiszcie jak najzybciej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinagti
jestem juz po wizycie u dentysty,wszystko poszło sprawnie oczywiście ze znieczuleniem nic nie czułam.troszkę mnie bolało przy wkłuwaniu igły ale da się to wytrzymać to tylko chwilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tejka ja juz jestem po tych przezyciach i coraz lepiej sie czuje moja rada to nie zakladaj mostu na druty takie wyjscie to ostatecznosc-przelecz te korzenie kanalowo i niech detysta wstawi ci w te korzenie wklady koronowo korzeniowe koszt jednego od 100 do 300 i na te wklady koronki -na wyrywanie korzeni masz jeszcze czas bo implanty sa bardzo drogie chyba ze cie stac od 2500 nawet do 3500 szt jesli te korzenie dadza sie leczyc to rob to jesli w dziasle jest chociaz korzen to przynajmniej dziasla nie opadaja i koronki wygladaja naturalniej niz akrylowki zakladane na druty pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_duzia
Hej! Juz jestem po dwoch wizytach. Pierwsza byla nawet spoko, bo nic nie bolalo. Zjechala mi zeba wieksze pol i grzebala w nim roznymi iglami itd, no ale zab martwy wiec nie bolalo. Ale druga wizyta nie nalezala do przyjemnosci. Dentystka zjechala mi zeba do konca, tzn jezdzila tez po dziasle i cholernie bolalo! Poleciala krew i moje lzy. Nie mialam zadnego znieczulenia, nawet nie zaproponowala. Czy wy tez tak mieliscie? Zab zjezdzany az do dziasla?? To bylo okropne, gdy te wiertlo po dziaslach jezdzi. Drugi raz bym chyba tego nie wytrzymala. No i wlozyla mi jakis metal, na to prowizorke i tak chodze teraz. Jutro kolejna wizyta, juz sie boje!! Beda podobno jeszcze conajmniej dwie wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×