Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kłapi

Co warto kupić w Biedronce a co zdecydowanie odradzacie .......Zróbmy liste !!!

Polecane posty

Gość gość
schab wędzony, bdb ser liliput, masło klarowane, mają czasami w promocji bułki duże pszenne, rogale maślane, herbaty ziołowe- np. pokrzywa z trwaą cytrynową, pasztet belgijski (ten jest nie tylko u nich, wszędzie można go kupić), krążki do kibla za 8 zł takie wyciskane kółka żelu. słodycze mają okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wiem co jeszcze warto- smoothie- małe soczki z lodówki marakuja i mango- pyszne! 2,29 butelka 250 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkfdgkdf
Ja często chodzę do Biedronki bo w sumie mam ją najbliżej :) Oprócz artykułów spożywczych często kupuję przemysłowe, nieraz "rzucą" fajne rzeczy - pantofle, szlafrok, świeczniki, naczynia, dużo by wymieniać. Najczęściej kupuję i polecam: - chipsy "Top chips" (tanie a dobre, różne smaki do wyboru) - pieczywo (bułki z dynią, chleb, chleb tostowy) - rolady lodowe - różne mrożonki (warzywa na patelnię, szpinak brykiet) - bagietki czosnkowe - ryba do piekarnika (w sosie brokułowym lub pomidorowym, lubię obydwie wersje :)) - owoce, warzywa - kosmetyki - tutaj zatrzymam się na chwilę, gdyż kosmetyki produkowane dla Biedronki są naprawdę dobrej jakości. Polecam szczególnie płyn micelarny do demakijażu i żel BeBeauty, naprawdę dobrze zmywają makijaż, oczyszczają skórę, nie zapychają, nie podrażniają. Nie widzę różnicy między nimi, a droższymi drogeryjnymi kosmetykami. Ostatnio kupiłam także krem do rąk, który świetnie nawilża. Kiedyś zjadłam kupione w Biedronce pierogi z łososiem, ale nie były szczególnie smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam: -warzywa na patelnię- szczególnie włoskie, są niedrogie i mają dołączoną przyprawę -mrożone warzywa: kalafior, fasolka szparagowa -chleb słonecznikowy -musli -sery -chipsy -bagietki czosnkowe -bułki z dynią -sosy (boloński, spagetti) w słoiczkach Odradzam: -drożdżówki -napoje gazowane (chociaż te "woogie buggie" są niezłą podróbką Heleny) -makrela -kurczak -piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam z biedornki :P chipsy :P pyszne sa:P i rozne słodycze:P i napoje :) soki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić pierogi mrożone z mięsem. Są naprawdę dobre, bo jest w nich mięso! Kilogram mrożonki kosztuje 5.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-zelki haribo w malych paczuszkach -duzy wybor cukierkow na wage :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś nie kupowałem w dyskontach. Sam nie wiem czemu. Uważałem chyba, że są tam towary gorszej jakości, takie tanie zamienniki. Ale że mam taki sklep pod nosem, to czasem zwyczajnie było mi po drodze. I muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony. Mają tam dobre wędliny, dobre sery i ogólnie nabiał. Czasem trafi się naprawdę dobra promocja. Tak czy inaczej boleję nad tym, że nie jest to polska sieć. Na marginesie powiem jedynie, że jesteśmy w gruncie rzeczy pracowitym narodem, co widać po naszych rodakach wykonujących najgorsze roboty za granicą. Dlaczego w Polsce naszej kochanej nie możemy pracować? Chyba ci co NAPRAWDĘ nami rządzą nienawidzą nas bardziej, niż ci u których pracujemy za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto: waciki do twarzy, chleb, mięso takie nieprzyprawione, są pasztety takie małe łagodne , banany, martadela łagodna, dezodorant lady speed stick, jajka, kasze , ryże i makarony, odradzam: paprykarz za ostry, parówki za ostre, jabłka bez pestek i nieładne i dziwnie smakują,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meble design polecam z www.akademiaarchitektury.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam: chleb żytni ze słonecznikiem kiełki na patelnię warzywa na patelnię ser mozarella pasta z suszonych pomidorów pomidory suszone nadziewane serkiem płatki vitella serki homogenizowane waniliowe, te z owocami na dnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam pstrąga łososiowego lub steki z łososia, nigdy nie zdazyło mi się kupic nieświeżej ryby...jest pyszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przeglądnięciu iluś tam wpisów można całkiem śmiało powiedzieć iż Polacy to durny naród:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiacie żarcie z bidaronki, a później będziecie uwielbiać lekarzy i wizyty w szpitalach, pajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-awokado -zioła -rukola, roszponka, mixy sałat Ogólnie owoce i warzywa są średnie. -twaróg -serek wiejski -steki wołowe -ryby świeże (pstrąg i łosoś) -masło klarowane -przyprawy -mąka, cukier, kasza gryczana -waciki kosmetyczne, patyczki, spray do czyszczenia kuchni -wina są dobre :) -jedzenie dla zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała prawda o żarciu z żebronki:"Ta 'zywnosc' to jedynie tania strawa produkowana z najnizszej jakosci produktow, z cala masa wypelniaczy, pompowana woda. Jest tania, bo jest nisko lub prawie bezwartosciowa z dietetycznego punktu widzenia. Trzeba sprobowac prawdziwych jogurtow, serow czy wedlin aby zrozumiec przepasc ktora dzieli polska zywnosc od niemieckiej, hiszpanskiej czy francuskiej. Dla mnie osobiscie polska zywnosc jest juz obecnie niejadalna bo jest za tlusta, wodnista i napchana chemia i zamiennikami. " Dla tych wszystkich którzy z namaszczeniem spożywają "g****o" z żebronki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogolnie rzadko tam kupuje, ale mega pyszna jest Czekolada z ryżem ;D spoko są waciki , chipsy niektore . Np parowek bym tam nie kupila czy sera, fu. Znajoma mi opowiadała jakie jedzenie tam dają-zwymiotowalibyście gdybym tu opisała! a roznica jest, bylam w Angli i Niemczech i zupelnie inny smak... Chocby nawet chleb... czuc ze to chleb a tu to takie nie wiadomo co, ale jestesmy przyzwyczajeni do takiego jedzenia i malo kto ma okazje zasmakowac czegos z lepszej polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak można powiedzieć ,że niemiecka żywność ma mniej chemii, mieszkam tutaj i jakoś tego nie zauważyłam, powiedziałabym nawet ,że tej chemii jest tutaj więcej, nie mogę zjeść żadnej wędliny bo wszystkie są nią tak nafaszerowane,że jak otwieram wędline to mnie na wymioty bierze;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nikt Ci nie broni 'papusiać" żarełka z bidaronki:)) za lat naście dowiesz się i przekonasz się na własnym ciele, co sobie zafundowałeś:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
unikam mięs i ogólnie jadła,a przedmioty jak najbardziej i i mydła to ciągle bo jestem uzalezniona od mydeł :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desablog
Ja kupuje cole jogurt grecki nie idzie mi ten tola a ten jest super ja lubię makarony ryż biały i brązowy akcje tematyczne ostatni kupiłam pędzelki po 15,99 super jakość pieczywo ale to żytnie w zielonym opakowaniu tańsze niż waza wodę oaza łososia keczup ten łagodny mandero ciasteczka zbożowe sorki mogę żle coś napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×