Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kłapi

Co warto kupić w Biedronce a co zdecydowanie odradzacie .......Zróbmy liste !!!

Polecane posty

Gość a ja polecam:
o polecam też świetną panierkę do mieś z sezamem z Kamis'a! do kotletów z piersi kurczaka czy do mielonych idealna, kotlety są smaczniejsza i ladnie, równo się smaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikex
Nie polecam gołąbków w słoiku bo niestety z samego ryżu się chyba składają i miodu pitnego- królewskiego- niestety jest jakiś kwaśnawy. Co polecam- ser beniamin ementarski, pomarańcze, mandarynki, czekoladę z orzechami, jabłka- ale droższe delicious Jak ktoś interesuje się srebrną biżuterią to zapraszam na blog http://ujek-dobra-rada.blogspot.com/2011/02/szmaragd-w-srebrze.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuję tam a co
Ja kupuję: - mandarynki i inne owoce jak są w dużych promocjach wtedy są dobre - warzywa, ziemniaki, a marchewka jest najlepsza - maka, cukier, olej-najtańsze - alkohole wino carlo rossi, amlibu - najtańsze - suszone owoce robione przez bakalland i o wiele tańsze, musli - słodycze są bardzo dobre - jogurty bon creme robione przez bakomę - twaróg w wiaderku - kabanosy krakusa ok 9 zł za 30 dag ale są świetne i to i tak taniej - serki homogenizowane 0,5 kg mleczna dolina - soki w kartonach robione przez HORTEX - coca cola o wiele tańsza i woda żywiec też - lody świetne - ryby mrożone po 7 zł za 0,5kg Np MINTAJ ale mneij lodu na nich niż w rybnym - serki twarogowe robione pod marką piątnicy - pasty rybne robione przez lisnera dla biedronki po 1,65 (lisnerowskie po ok 2,50) - kilka razy kupowałam polendwiczki - były ok 19 zł za kg - słyszałam ze świetne są kaczki i tanie - zdażyło mi się kupić farbę garniera w promocji - kupuję szampon elseve loreal i odżywkę - najtańsza - puszki kukurydze, groszek, fasole czerwoną - tuńczyka w puszcze - nie pamiętam chyba więcej ale mam wrażenei że pozapominałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlutka
a ja kupilam dzisiaj 2 koszulki na ramiączka.boskie .do dżinów w sam raz.za 29 zeta.jedna w paseczki,a druga biała.bawełna 1 klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ostatnio odkryłam
ja ostatnio odkryłam chleb tostowy za 2 zeta, produkowany dla biedronki przez Nowakowskiego rwelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szampon natei płyn eden
czy w biedronce są jeszcze jakieś fajne kosmetyki np .odżywki do włosów kremy balsamy albo jakieś inne promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę sztywniak
jest tam dobra czekolada o smaku krówki :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abracada bra
słodycze dla Biedronki produkuje przede wszystkim Jutrzenka, a kawę taka firma, co produkuje też MK Cafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moikka
A ja polecam wkładki higieniczne takie w różowym, wygodnym i zresztą bardzo estetycznym opakowaniu :) Ketchup Mdero, dla mnie tak samo dobry jak ten z Pudliszek. Płatki do demakijażu, patyczki, chusteczki higieniczne, i te w paczuszkach, i te wyciągane z większego pudełka. Chusteczki do demakijażu. Zmywacz do paznokci - dużo i tanio. Powidła śliwkowe, parówki Wyborne, popcorn z masłem do robienia w mikrofali - pycha! :) Płatki śniadaniowe Magusie - moim zdaniem lepsze od znacznie droższych Cookie Crisp od Nestle. Kakao Quick Cao. Nawet niezłe jest musli tropikalne. Wszystkie chipsy Top Chips są naprawdę pyszne, a zapewne tak samo niezdrowe jak te z innych droższych firm ;) Lody, nie pamiętam jak się nazywały, takie w litrowym opakowaniu, czekoladowo waniliowe. Krokiety z mięsem, pierogi z kapustą i grzybami. Surówka z koperkiem - moja ulubiona :) Wafelki śmietankowe (albo waniliowe, nie pamiętam, jest też wersja kokosowa). Żelki w cukrze, z babą jagą na opakowaniu ;) i te jabłkowe, owalne. Cola Original też niczego sobie. Musztarda, bodajże za 0,99 groszy w małym plastikowym kubeczku - jest bardzo smaczna. Nie polecam natomiast serów żółtych, mnie nie smakują, a kiedyś jak wsadziłam w chleb tostowy i do sandwichera, to ser po prostu wsiąkł w chleb zamiast ładnie się roztopić:/ Smaku tych małych pasztecików w okrągłych pudełeczkach też nie da się dosłownie do niczego porównać, są tak ohydne, że nie wiedziałam że coś może tak smakować... Mięso mielone z indyka - smakowało i śmierdziało jakby było z jakiejś padliny :/ Więcej w tej chwili nie pamiętam, ale lubię chodzić do Biedronki, całkiem miła obsługa, bardzo tanio i większość produktów mogę ocenić na plus :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie identyczne świece
płyn do płukania eden ma super zapach , koncentrat 2l za 7zł, ryż prażony w czekoladzie chocco , wyroby sokołow dla biedronki jogurciki wyśmienite, makrela w galarecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghhbn n
Odradzam pierogi bolał mnie brzuch przez dwa ni . I tortelini nie nadaje się do jedzenia Natomiast w biedronie zauważyłam pierożki z firmy frittar i sa bardzo dobre sa ze szpinakiem i pieczarkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinuśka
polecam orzeszki w chrupkiej panierce paprykowej, ARKADO sie nazywaja i taka spora paczuszka 3,50:D pycha! ale tuczace;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W BIEDRONCE STRACISZ WSZYSTKIE PIENIĄDZE.. PRAWDZIWE POWIEDZENIE I SIE SPRAWDZA, BO KIEDY TYLKO LUDZIE TAM NIE WEJDĄ TO KUPUJĄ NAWET TO CZEGO BY WCZEŚNIEJ NIE KUPILI..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluzka burdel mamy
ważywka na patelnię lepsze niż hortexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluzka burdel mamy
sorki warzywka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaron pastani pycha
oczywiście z biedronki i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam kabanosy-są przepyszne i nie tłuste serek stracetela marchewkowe soki duże ręczniczki papierowe-bardzo chłonne sok jabłkowy herbatę jabłkowo miętowa-pyszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagon
tak sobie czytam i stwierdzam, że macie tragiczną dietę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karakakakana
polecam: lasagne, słodycze, szpinak mrożony,warzywa mrożone, tymbark specjalnie dla biedronki, ser typu feta, cola, wszystkie słodycze, warzywa na patelnię, mleko w plastikowej butelce, paluszki rybne z niemielonej ryby! pycha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orrrajjjuuu
kupiłam świetne baletki za 19,99 Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cola orginal, woda polaris gazowana, sok pomarańczowy 2l, popcorn do mikrofali maślany, krakersy sezamowe, orzeszki arcado,płatki sniadaniowe z miodem i orzeszkami, budynie, galaretki, pomidory w puszce(w kawałkach), śliwki suszone, ryż w torebkach, sosy cullineo(szczególnie bolonese-pycha!!!),ciastka Paryskie (szczególnie limitowane, np.cytrynowe z białą czekoladą), wafelek Estella tofi, czekolady-z ryżem, boombolada, allegro, herbatniki bonitki, parówki op. 75dag,ser salami w plastrach, liliput, kaszka z czekoladą, śmietana mleczna dolina, masło roślinne, szynkę konserwą w plastrach, krem czekoladowo-waniliowy w słoiku, mleko świerze w butelkach, serek straciatella vitalo( czy jakos tak),serek śmietankowy delikate(niebieski) lody-rożki, na patyku amaretto (za 0,99gr.!!!),symfonia w fioletowym pudełku-bakaliowe, mieszankę chińskich warzyw, paluszki rybne, makaron świderki, keczup madero, czipsy szczególnie solone oraz ser i cebula( polecam wszystkie), papier melodia, worki na śmieci zielone, mleczka i żele do demakijażu, krem do rąk zielony, płatki do demakijazu te z aloesem,chusteczki higieniczne, świeczki zapachowe( seria limitowana-owoce+wanilia!)Jak widać większość podstawowych produktów kupuje w Biedronce, nie polecam pieczywa, jagurtów(bo mi nie smakują),nie kupuje paczkowanego mięsa(co nie znaczy że jest złe), słodkich napojów gazowanych (oprócz coli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolsen
Browary lol idziesz do biedry a tam calsberg za 1,79zl no i top chipsy rozpierdalają i dobra śmietana 12% jest no i ostatnio wyjebane drzwi frontowe widziałem i mam nawet TV z biedry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minesulinka
ja kupilam za 9.99 super patelnie do nalesników. nic sie nie rozlewa, nie trzeba uzywac nic do przewracania. sama przyjemniosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluśś 13,podpaski rządzą! :D
Blue15,myślisz o nagetsach. Ja tam czasem zaglądam to wtedy kupuję: -papier toaletowy,słodkości,dezodorant softtine był spoko,płyn do naczyń krafta,sery,serki,woda,mleko,chleby i moja mama raz kupiła podpaski femina super plus cienkie(takie niebiesko z kobietą na opakowaniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Serek wiejski 500g (takie zielone pudełko) Jest taki ''mokry" - 3.99zł *Tortilla chips serowe - 2,99 zł *Parówki drobiowe 1/2 kg - 5,99 zł *Ketchup Pudliszki do pizzy (nigdzie nie widziałam wcześniej) - 3,59zł *Ciastko francuskie z jabłkiem (pyyycha) -1,59zł *Woda Aqarel -jabłkowa niegazowana 1,5 l. - 1,49zł *Ser gouda 1/2 kg - 8.99zł *Czasem pieluchy z Pampers-a,mega paka (chyba 162 lub 168) - 87,99zł *Chusteczki nawilżane DADA (ale tylko Naturals) - 3.99zł (czasem 3,49zł) *Ostatnio kupiłam dwa komplety proszków do prania: dla mnie i męża : Persil (chyba 3,5kg?) + Płyn odplamiacz Persil 1 - komplet za 29.99 zł dla syna : Proszek do prania Lovela (1,8 kg) + płyn do płukania Lovela1l komplet za 12.99 zł (to była super promocja, były komplety do kolorowego i do białego. Kupiłam po dwa z obu, bo normalnie to wychodzi 34 zł za komplet) * woda niegazowana Żywiec Zdrój ( nie 1,5 l. tylko 1,75 l.) - 1,69zł * Duża paczka (niewiem ile g.) orzeszków w skorupce paprykowej (coś jak nic nac . - 3,99 zł Taka wielka paczka Oprócz tego kupuję tam często ogórki konserwowe,paprykę konserwową, inne chipsy, batoniki, czekoladę,galaretki, batoniki baunty ( są tańsze o 30 gr niż w innych sklepach) batoniki milkyway ,jogurty,śmietanę,czasem papier toaletowy,krem do rąk,odświeżacz powietrza , świeczki zapachowe, mleko, płatki do mleka, musli, przyprawy, budynie,kiśle, czasem jakieś słoiczki z gerbera lub bobowity, herbatki Hippa lub bobowity...no takie pierdołki. Za każdym razem coś wypatrzę nowego. Po co te same produkty kupowac w innym sklepie drożej (czasem nawet różnica to kilka zł) jak tu można kupić więcej i taniej. Nie polecam gotowych słoików, zupek chińskich (ale gorące kubki tak) , uszek, frytek karbowanych , zapakowanych mięs (chociaż ostatnio znajomi mieli na grillu z biedronki paczki i było ok. To chyba na tyle. Piszcie piszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedra jest ok
Ja do biedry ide po" pizze z pieca kamiennego"z salami(lezy w lodowce)mniam,do tego keczup madero.Polecam tez tortille.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×