Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kłapi

Co warto kupić w Biedronce a co zdecydowanie odradzacie .......Zróbmy liste !!!

Polecane posty

Gość Kasia Katarzyna Katyna
suplementy i dermokosmetyki - superpharma kosmetyki i chemia - rossman wędliny i surówki - piort i pawel bielizna - ck ubrania - factory i tk max meble - ikea reszta - biedronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beeest Wishes!
A wiec i ja dodam coś od siebie :) Polecam: - woda mineralna Polaris - Sok pomarańczowy 2 litry - rewelacyjny, choć spodziewałam się, ze to rozrzedzone siki - pozory mylą :) RIVIVA - spoecjalnie poszłam sprawdzić do kuchni jaką nosi nazwę :) - nektar bananowy - sok jabłkowy z miąższem - sok porzeczkowy - sok Vitanella ( bardziej ekonomiczny ze względu na butelkę niż Pycholandia) - cola Oryginal - Parówki Berlinki - rodzinne opakowanie - Sery żółte - choć dla mnie są troche bez smaku, jednak mój mąż bardzo je lubi, ja osobiście wolę na wagę - Serek do kanapek DELIKATE, ja kupuję w fioletowym opakowaniu z czosnkiem - choć podejrzewam że wszystkie smaki są równie dobre. - Jogurty Bonini - w smaku takie same jak Monte, nie widzę sensu przepłacać - Jogurty Danio, Fantasia - ogólnie zawsze kupuje jogurty znanych marek, choć myślę że te wyprodukowane z musli przez Bakomę są równie dobre - jest jeden taki deser czekoladowy - niemiecki - smak wspaniały, intensywny smak czekolady gęsty, bodajże z różowym wieczkiem - napisy po niemiecku bardzo polecam ! - mleko - Płatki kukurydziane - często używam w kuchni do smażenia mięs, 1kg płatków -5 zł - Ogólnie płatki, czekoladowe kuleczki Hoopki, ziarenka pszenicy itd - polecam bo są naprawdę dobre w smaku i do niedawna często je kupowałam ale ze względu na duża obecność cukru w takiego typu płatkach już teraz ich nie jem. Nie polecam tego typu płatków osobą na diecie - osobista dygresja :) Ale nie widze sensy by kupować miodowe Chirioos czy nawet Nesqik bo te są równie dobre i o wiele tańsze!!! - Żel micelarny do demakijażu - cena ok 5 zł - REWELACJA. Korzystam z kosmetyków naprawde z wysokich półek (bynajmniej do tej pory tak było ) i serdecznie polecam ten żel bo jestem nim zauroczona. Tak dobrego żelu do demakijażu jeszcze nie miałam, nie uczula, Garnier czy nawet żel micelarny z Bonjour to przy tym biedronkowym wielkie gówno :/ - patyczki do uszu -płatki kosmetyczne - tania oliwka Bambino 8,40 za dużą butelkę - krem Bambino duże opakowanie 6 zł - Mleko Bebiko, Nan, wszelkie kaszki, jedzenie dla dzieci w słoiczkach których narazie nie kupuję ale niebawem rodze i tam wszystkie są tańsze - zauważyłam też że duża butelka płynu do kąpieli dla dzieci NIvea kosztuje ok 15 zł, choć w innych sklepach koszt ok 20 - jaki jest nie wiem bo nie używam - płyn do szyb Cler - tak sie podajże nazywa - identyczny jak Clean - zmywaki to kuchni - owoce takie jak pomarancze, banany, mandarynki - bardzo chętnie kupuję w biedrze kiedy jest na nie promocja i bardzo polecam - majonez Winiary - tańszy niż gdzie indziej - piwo TRIXX - likiery jajeczne - tanie piwo Heineken , Calsberg - lody różki - rewelacja - herbatniki w czekoladzie kapitańskie -duża paczka żelek akuku - chałwa - kiedys były dobre tanie czekolady - sos do kurczaka z ananasem - w ogole te seosy do kurczaków - przyprawy Kamis - tansze gdzie indziej - krakersy z sezamem - sezamki - batonik DANUSIA - rewelacja - wyprodukowany przez Słodki Wawel - kaktusy - Kinder bueno - tansze o 50, 60 gr niż gdzie indziej!! Czego nie polecam : - kupiłam ostatnio kiełbasę kindziuk - kilka cienkich plastrów, była naprawdę droga, za kilka plasterków zapłaciłam chyba z 6 moze 7 zł ? OKROPNA ciągnąca się, fuj obrzydliwe tragedia - salami - uważam ze jest tłuste ochydne, beznadziejne - sucha kiełbasa krakowska paczkowana - obrzydliwa GEneralnie w ogóle nie polecam wędlin w biedrze, choc rozumiem że jak ktoś ma duzą rodzinę a żyje się cięzko to tam kupuje - nie polecam najtańszych Ketchupów woda z barwnikiem typu Tomatini -ryb w puszce - odpadki -pierogi - lody Symfonia - kiedys były dobre teraz praktycznie nie zawierają w swoim składzie bakalii - wiele osób pisze o Risotto - kupiłam je w koncu dla mnie to obrzydliwe mielone mięso, najgorszego gatunku, miałam kośc czy jakąś chrząstkę - ciastka pieguski - kiedys kosztowały 2 zł były naprawdę dobre, teraz są o wiele droższe i uważam ze niesmaczne - osobiście tez nie polecam chipsów solonych - sama sól, ale to chyba zalezy od preferencji i smaku bo dla mojego męża są rewelacyjne :) - nie polecam płatków musli w kartoniku - same płatki, miałam chyba z 4 orzechy laskowe, troche rodzynek, resza nie wiem co - do tej pory spoczywają w szafce :/ To chyba wszystko, jak mi sie coś przypomni to dopisze i czekam na dalsze recenzje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beeest Wishes!
Zawiodłam się jeszcze na - rogalach cruasantach - tragedia, sama sztucznizna bez smaku - bułeczkach maślanych - bez smaku, okropne - batoniki musli pakowane po 6 - wyczuwalny posmak najtańszego tłuszczu palmowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia000000000000000000
Nie kupujcie mielonego bo .. zwyczajnie się pieni na patelni zrobiłam mielone i się zdziwiłam ))))) Po pierogach na bank macie zapewnione rozwolnienie kupiłam dwa razy i te z tej „chaty i te z mrozone po prostu tragedia. Soki do niczego bo gębe wykręcaja . Ja tam chodze po cytryny , banany czasem herbatniki..czekolade ale tylko wedlowska chemi nie kupuje zadnej bo jest do bani BIDRONCE mowie NIE !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede wdzieczna
musze pooszczedzac.. i pytanie... plyn do plukania tkanin ... nie wachalam, ale jest eden , ale za w Polo jest rivia i np zolty ladnie pachnie ok 5zl niecale... czy ktos doradzi ktory lepszy z nich eden nie wiem w jakiej cenie, bo do biedronki mam dalej, czesciej zakupy obie w polo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dada z biedronki
dużo artykułów niestety się popsuło w tym i eden.do tego podrożąły.ponownie przerzucam się na tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dada z biedronki
a dzisiaj w kaulandzie widziałam 2 litry płynu k do płukania za 8 zł ,czarny pachnie obłędnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32666666666666
od lat lkupuje plyn do mysia FIX sa dwa kamien i rdza i tluszc.polecam oba wszystko schodzi a cena 5,50-on taki rozowy jest lepszej rzeczy niewidzilam jak zyje, wyszorowal wszystko w spray jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6na9
Rzadko bywam (nie po drodze), ale ostatnio kupiłam serek naturalny, nie dam głowy, ale chyba Vitello się nazywa - taki w niebieskim opakowaniu ok.400gram. Był pyszny na świeżej bułeczce, tak pyszny i kremowy, że dodatków nie trzeba typu sól, pieprz, szczypiorek. Wróce po niego jak bedę przejeżdźać tamtędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam dwa produkty
- żel pod prysznic Be Beauty taki niebieski z granulkami za 4,99 zł (wygląda jak ten z Palmolive, 300ml tylko jest dużo lepszy!) Zawsze używałam Palmolive ale tak podnieśli ceny, że musiałam znaleźć coś tańszego. Nie wiem, może to oni produkują go dla Biedronki tylko pod inną nazwą? :) - wkładki w różowym opakowaniu z różą, rewelacyjne! Najlepsze ze wszystkich, bo już duuuuużo wypróbowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolciaiaia
Wino kadarka połsłodkie 1l/8.99zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolciaiaia
odradzam parówki drobiowe, pakowane. 1kg... bleee... jak zmielony papier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grinfild
polecam : musli tropikalne, masło klarowane, mąkę babuni, wafelki w czekoladzie 40 dag, kawę d ore, ser waniliowy 1 kg Vitalleo z mieloną prawdziwą wanilią - super na sernik!, dawniej nie kupowałam wędlin, ale jak spróbowałam, to polecam: filet wędzony z kurczaka, szynkę, boczek ( w kawałkach ), ciasto francuskie, mleko prawdziwe , serek ziarnisty, żel intimea, nie polecam: podpasek femina !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka233
Mam Biedronkę naprzeciwko, więc często w niej bywam i często buszuję w produktach z nowych ofert "artykuły przemysłowe" lub tematycznych. Polecam: - jogurty - mleko - wodę Polaris - soki i napoje - owoce, warzywa - wędliny (ostatnio np. kupiłam krakowską kiełbasę w plastrach i była pyszna - dżemy - herbaty (upijam się to najtańszą, 2 zł za 100 torebek) - kawa rozpuszczalna (także kupuję najtańszą) - kakao - chipsy, paluszki, krakersy sezamowe, popcorn do microfali i gotowy, orzeszki, - wina i alkohole oprócz piwa - papier toaletowy - podpaski i wkładki higieniczne (pakowane pojedynczo) - tampony - żel do golenia dla skóry wrażliwej (mój hit!! jest hipoalergiczna, nie zostawia mi podrażnień, efekt podobny do drogich pianek, a różnica ok.15zł w cenie) - żele pod prysznic - kiedyś miała cudowne perfumy biedronkowe, w ślicznej kwadratowej buteleczce, pachniały trochę grejfrutem, cena ok. 10zł :) - pierogi ruskie (są pyszne, uwielbiam ich nadzienie, nawet bardziej mi smakują niż te, kupione na garmażerce) - sery żółte, twarożki - mydło w płynie - świeczki (szczególnie cynamonowa) - herbatki grzane wino, coś pięknego na zimowe dni - keczup - oliwki - makarony - batoniki z ryżem preparowanym - czekolada bąbolada biała - ciasteczka Kruszynki z białą czekoladą i kokosem (nie jestem pewna, czy są dostępne w regularnej sprzedaży) - pasztet z papryką (jak nie lubię pasztetów, tak tym się najadam) - zapiekanki i pizze mrożone - lody - warzywa na patelnię z owocami morze - ściereczki jednorazowego użytku (do kuchni, łazienki i mebli) - żel do WC Nie polecam - masła - pieczywa - soli do kąpieli (kupiłam lawendową i chyba musiałabym wrzucić cały słoiczek, aby czuć jakikolwiek zapach, a na tej odprężającej woni mi zależało) - piwa - wkładki higieniczne te większe w ciemnoróżowym opakowaniu - maszynki do golenia dla kobiet - odżywka do włosów Elisse fioletowa - szampony (kremów nigdy żadnych biedronkowych nie uźywałam) - warzywa na patelnię chińska mieszanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaola222
-ser mierzwiony czy tam czochrany pycha -serki Vitello straciatella -szynka suszona w plastrach -salami w plasterkach bardzo lubię -mrożone owoce morza mieszanka - uwielbiam! kiedyś były pyszne śledzie w śmietanie w dużym wiaderku ale ostatnio coś nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfo
Ciastka kruszynki są dobre, szkoda tylko że ktoś zaprojektował opakowanie tak aby wyglądało że jest o 1 więcej. Za taki numer nie kupię ich już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram zwykle oszustwo tak samo dna sa wklesle w wielu produktach a i napelnianie do polowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazyna.......
Dziewczyny, a powiedzcie mi proszę jaki płyn do płukania kupujecie, który długo pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazyna.......
i z chemii co warto kupowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jeddnaa
Proszę napiszcie mi czy w waszych biedronkach też nie ma vermuthu La Torina!!!!!! W biedronce we Wrocławiu nigdzie nie widzę tego wina. Jak jest w innych miastach. Jak ja bardzo lubię La Torinę zwłaszcza czerwoną, do tego dużo lody i cytryny. Pycha!!! No....... i ta cena 12.99 Proszę napisze jak wygląda to w innych miastach, a może ktoś widział we Wrocławiu to wino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna nusia
STANOWCZO ODRADZAM WAM BIEDRONKOWE PALUSZKI RYBNE. NIE WIEM JAK WAM SMAKUJA ALE SA ROBIONE Z NAJWIEKSZYCH ODPADOW ZMIELONEJ RYBY WYMIESZANEJ Z MAKA I INNYMI TAKIMI :) WIEM BO PRACOWLAM W FIRMIE PRODUKUJACEJ W BYDGOSZCZY. ZEBY BYX SZCZERA ODRADZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falafele
od czasu do czasu rzucają tam niezłe promocje - teraz np. jest Vizir 6,7 kg za 39,99 ! ;o a ja w tesco za 1,5 kg zaplacilam 20 zł ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzie sfisiować z tymi olejami
fakt paluszki rybne to syf :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cijdfncjnfcjasndj
każde paluszki rybne to syf, każdej firmy, nie tylko z Biedronki, podobnie parówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21a
Dziwne, że ktoś odradza pieczywo! Własnie maja wybór chlebków róznych i są pyszne! Szampony Nutrill (różowy) jest świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjrrrrrrrrrrr
uważajcie na te tanie produkty. to nie jest okazja tylko pierwszy krok do śmierci. moja koleżanka oszczędzała a teraz ma raka jelita, nie wiadomo czy będzie żyła. zobaczcie co jest na liście np afery solnej, zobaczcie że w serach nie ma mleka tylko łoje i składniki co powodują raka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od lat kupuję w takich
w takich sklepach i nic mi nie jest , zauważ ,że w biedronce czy lidlu towar jest od najlepszych polskich producentów tylko pod inną nazwą ;) jogurty robi bakoma dla obu sieci albo danon nabiał mlekowita albo łowicz, słodycze mauxion albo wawel ;) nie pitol nam o raku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek.........
tak od najlepszych producentow ,tylko zastanawijałas sie dlaczego pod inna nazwa? bo skład gorszy i po prostu kabze nabijaja na tych biedniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×