Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kłapi

Co warto kupić w Biedronce a co zdecydowanie odradzacie .......Zróbmy liste !!!

Polecane posty

Gość biedronkoweZAKUPY
polecam: -snaki salami z sokołowa, szczególnie z pleśnią:) -pycha- 3.99zł -ser gorgonzola - dobry smak i cena tez ok -jogurty fru vita(bakoma) -wino porto tawny (19.90) -pomidory z puszki -całe bo krojone to same odpadki- 1.99zł odradzam: -jogurt tola -mydła tutti frutti, niby po 1 zł, niby ładnie pachną ale to sama chemia, na dłuższą metę nie da się wejść do łazienki tak wali -płyn do naczyn tymek...woda... -parówki z kurczaka!!!!! PAPIER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DSF v.6
a ja polecam: - piwo Keniger - delicje Paryskie - cola Original (jak dla mnie lepsza niz Pepsi) - czekolada żurawinowa (Magnetic) - pizza 4 sery - żelki Ssyki - napoj energetyczny Be Power, chociaz nie polecam pic (nie zdrowe) - wafelki Estella - chipsy Top Chips nie polecam: - mąki - wędliny (takie pakowane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie na szybko bo idę
w którym sklepie jest VIZIR w promocji? czy w biedronce jest może ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna z rana jak
była reklama ale nie wiem do kiedy jest oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szylalala
ja lubię ciasto francuskie za 3 z groszem jest, najtaniej gdzie widziałam chipsy bardzo lubię, choć nie kupuje ich często pieczywo to tylko pełnoziarniste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwny temat i zadane pytanie. W biedronce są te same artykuły spożywcze co i w innych sklepach. Nikt nie produkuje towarów i żywności wyłącznie dla sieci Biedronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaDD
Krista bzdury opowiadasz , towar jest produkowany tylko dla biedronki , mają takie zamówienia na cała Polskę ,że producent jest w stanie przestawić produkcję o niższej jakości i lecieć z tym światem o niższej cenie . Takie to są promocje. dam przykład koncentrat pomidorowy Pudliszki swego czasu był w Biedronce za pół ceny i nie zjadliwy malutkimi niewidocznymi literkami napisali "produkt dla biedronki" nie wiesz kochana nie wypowiadaj się nie mąć w głowie potencjalnym klientom . Temat zdecydowanie nie trafiony każdy ma swój smak i różne zapatrywanie na zdrowe zywienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssssiulllla
A ja polecam frytki Aviko, są teraz na przecenie po 3 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsags
rurki z kremem :D pycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola-to ty bzdury opowiadasz!!
ŻADNA FIRMA LOGUJĄC SWÓJ PRODUKT NIE BĘDZIE PODSTAWIAĆ TYŁKA ROBIĄC DWA RÓŻNEJ JAKOŚCI RZECZY POD JEDNYM LOGIEM!!! TO MA SENS TYLKO WTEDY GDY NIE PRZYZNAJE SIĘ OFICJALNIE DO TEGO PRODUKTU!ulegasz manipulacji celowej ,co jest składową właśnie marketingu szeptanego!!NAWET SMAK CI SIĘ PRZYSTOSOWAŁ-SIŁA SUGESTII!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam owoce i warzywa,mrożonki,sery,jogurty. Chemia wcale nie tansza niz we weszystkich sklepach,pieczywo nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololorewrwerwerf
Mi bardzo smakują pierogi z kapustą i grzybami.Porównując do konkurencji to są wyśmienite .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popsuły sie sosy w sloikach spagetti-sa tak pikantne,ze wyzera gardlo :( 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję ręczniki w Biedronce. Kilka lat temu kupiłam bluzę polarową- jest miękka i puszysta do dziś, nic się nie zmechaciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedronka jest dla biedoty i plebsu.trzeba byc idiota zeby cos tam kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie widze roznicy w produktach z Biedry czy Piotra i Pawla albo innych sklepow.Na pewno do Tesco nie pojde,Lidl jest tez ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię biedronke
ten co pisze ,że biedronka jest dla "plebsu" pewnie sam nie wie ,że mamusia lodówkę tam głownie zaopatruje :P współczuję tobie kaleko umysłowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zniechęcajcie się do pieczywa w biedronce: poszukajcie gdzie wisi lista składników każdego z nich (u mnie jest przyklejona do pieca), i w wielu przypadkach faktycznie jest dużo polepszaczy, ale ja uwielbiam ich chleb słonecznikowy, ma w sobie same dobre rzeczy: maka zytnia na pierwszym miejscu, woda, maka pszenna, jęczmien sol i drozdze. Najlepszy jest z biedronkową makrelą wędzoną :) Pasta na kanapki z suszonymi pomidorami (produkowana przez Lisnera) tez pyszna. Ser feta z koszyczkiem do odsaczania jest pyszny, bo malo slony, wiec dla mnie ok. Popcorn do mikrofali takiej samej jakości jak te drozsze. Sałaty, warzywa i owoce. Nie polecam: Kremowy zel do mycia twarzy, zawsze mnie po nim wysypuje. Top chipsy... niby zjadliwe, ale mam uraz odkad kupilam w normalnym sklepie prazynki od tego csamego producenta, i byly tak obrzydliwe ze musialam je odeslac****przyslali mi za to caly karton top chipsów i innych chrupek, fuj. Jedyne znosne to solone, ale reszta to świnstwo, chociaz jak widac innym smakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierdonkowy szaleniec
Wino , chyba najlepsza kadarka w Biedronce jest ;) jeszcze takie butelki jak gąsiorki wino "Golden Garden" białe i czerwone.Pieczywo chrupkie i Laysy w dobrej cenie, piwo Żubr i Leżajsk krzepkie w dobrej cenie a i partia piwa lepsza niż w Auchan;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ostatnio zaczęłam kupować wino , dobre włoskie i portugalskie wina są w biedronce i w dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukoszka
Ja w biedronie kupuje czesto kabanoski maestro :D i czasem tez soczek marchwiowy just fit :D ani w jednym ani w drugim nie ma konserwantow! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda cytrynowa
Co ja mogę polecić....: w biedronce są polskie pieczarki a w innych sklepach z chin, kosmetyki be beauty odplamiacz oxy i ten w płynie i ten w proszku płyn do mycia naczyń kraft sery żółte krokiety , pierogi -swojska hata pizza z chłodni oliwki pieczywo chrupkie śmietanka do kawy nie polecam śmietany, mrożonek szczególnie pierogów hamburgerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia23N
*cola orginal!! *pulpety,gołąbki! *sery zółte *ice tea brzoskwiniowa ,cytrynowa rónież *bułki mleczne *warto kupić..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dam przykład koncentrat pomidorowy Pudliszki swego czasu był w Biedronce za pół ceny i nie zjadliwy malutkimi niewidocznymi literkami napisali "produkt dla biedronki" kupowałam wiele razy ten koncentrat i wszystko z nim było w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
surówki - to zależy jeszcze które te pakowane z dodatkowym kubeczkiem sosu są faktycznie beznadziejne, ale te surówki z okrągłym wieczkiem są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż uwielbia bagietki czosnkowe, ja uwielbiam bardzo dużo rzeczy, w szczególności kaszankę, której teraz nie ma, ale może w sezonie grillowym znowu będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie byłam w biedronie. W sumie nikt z mojego otoczenia tam nie bywa. Śmieciowe żarcie podobno tam jest więc nigdy nie zdecydowałam się na wizytę w tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek lubelski
fuj,pasztet z gęsi,ludzie co wy kupujecie? pasztety w sklepach kupowane to najgorszy szajs na świecie,bez względu na markę sklepu, ja osobiście nie kupuję ciast,straszna lipa,wczoraj skusiłem się na sękacza w biedrze,to coś nie miało nic wspólnego z sękaczem,po za nazwą,miękkie było,smakowało jak każden inny gniot produkowany masowo,szokełe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczy pierwszej potrzeby jak najbardziej (mąka, cukier, jajka, sol, makaron itp.) Mięsa i wędliny - słaby wybór i monotonia, warzywa i owoce jak się trafią. Osobiście wolę kupowac w osiedlowym warzywniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek lubelski
paluszki rybne złota rybka jem namiętnie,łososia też często biorę wędzonego,bagietki czosnkowe,pastę łososiową ze szczypiorkiem,drożdze na racuszki,chleb wiejski,słodycze,winogrona,arbuzy,borówki,pstrągi świeże,czasem picce,lody,kawę,herbatę,soki,maszynki do golenia,czasem jakąś wędlinę,jogurty,ser camembert,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×