Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karooo

ISOTREXIN

Polecane posty

Gość Co wy robicie
nie doś że organizm silnie zatruty to jeszcze wtłaczacie w siebie chemie,proponuje głebokie oczyszczanie całego organizmu i program jelitowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No pomózcie mi
możecie mi powiedzieć DLACZEGO nie można opalać się używając ISOTREXINu???? Co się stanie jeśli mimo wszystko będę się opalać? Ludzie przecież jest prawie lato... Nie będę chodzić blada jak ściana,gdy pozostali będą jak mulaci :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:) mam pytanie: właśnie byłam dziś u dermatologa i przepisał mi tetracykliny, isotrexin, skinoren, aknemycin, akneraxid i coś jeszcze chyba. mój trądzik jest całkiem niewielki i zastanawiam się, czy to wszystko jest naprawdę potrzebne? nie wystarczyłyby tetracykliny? jeśli ktoś z Was się orientuje, bardzo proszę o pomoc:) zwyczajnie nie mam tyle pieniędzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie isotrexin jest rewelacyjny. Reszty nie stosowałam, więc zamilczę. Słuchaj. Pamietaj, że isotrexin to żel, który zawiera w sobie antybiotyk, więc lekarz wiedział co przepisuje. :) Zresztą, kup może jeszcze jakis jeden z wymienionych przez siebie i spróbuj uzywać przemiennie. Moja dermatolog powiedziała, że akurat do isotrexinu skóra się nie przyzwyczaja. Musisz tylko pamietać, że początkowo podrażnia, ale to przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeNcIa
Kochnie pomórzcie mi!! Po trądziku zostały mi straszne blizny: na twarzy, plecach, dekolcie i ramionach. Dermatolog przepisał mi własnie isotrexin- miło pomóc w zabliźnianiu ran a tu nic ;((( Jest lat a ja nie moga założyć bluzki bez rękawów albo bluzki na ramiączkach :((( Czy ktos zna jakąś dobra maść na mój problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeNcIa
Kochnie pomórzcie mi!! Po trądziku zostały mi straszne blizny: na twarzy, plecach, dekolcie i ramionach. Dermatolog przepisał mi własnie isotrexin- miło pomóc w zabliźnianiu ran a tu nic ;((( Jest lat a ja nie moga założyć bluzki bez rękawów albo bluzki na ramiączkach :((( Czy ktos zna jakąś dobra maść na mój problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kma1982
na blizny dobry jest Cepan, ale kuracja potrwa długo... mam pytanie, stosowaliście może Unidox?? Bo ja właśnie mam przepisane, stosuję duze dawki - na początku 2 razy dziennie po jednej (5 dni) - potem raz dziennie po jednej tabletce (10 dni) - na koniec raz dziennie po pół tabletki (40 dni) do tego witamina PP 2dwa razy dziennie i wit. C... no i Izotrexin... dodam, że pryszczy nie mam za dużo, za to mam blizny, przebarwienia, zaskórniki i takie grudki podskórne... Na ulotce Izotrexinu wyczytałam, że redukuje zaskórniki, czy to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kma1982
aha, stosuje jeszcze wode mincelarna do zmywania makijażu Biodermy i krem Biodermy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skansen
Ja właśnie kupiłem ISOTREXIN używam go od 5 dni narazie nie widac żadnej poprawy tylko twarz stala sie bardziej czerwona ;/ kiedy moge sie spodziewac 1 poprawy bo narazie jest gorzej ale to dopiero 3 dzien ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
uzywam isotrexinu od 5 dni. na razie w ogole nie widze poprway a moze nawet zaobserwowalam pogorszenie ale mam wakacje i moge pozwolic sobie na danie mu szansy przez kolejny miesiac. zobaczymy jak bedzie w sierpniu... jezeli nadal zle to temu specyfikowi podziekujemy i przezucimy sie na duac albo cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokatras
Stosuje ten ISOTREXIN juz od 2 tyg. i tak samo nie ma zadnej poprawy tylkko mysle ze jest jeszcze gorzej powie mi ktos kiedy moge sie spodziewac jakiej kolwiek poprawy bo narazie nie jestem zadowolony ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kma1982
Moim zdaniem, najpierw wszsystkie "brudy" musza powychodzc na wierzch ;) ja stosuje Isotrexin od 2 tygodni i strasznie wychodza mi pryszcze, ale szybko zasychaja i mysle, ze za jakies 2 tygodnie powinnam miec spokoj juz :) mam taka nadzieje...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kma1982 Moim zdaniem, najpierw wszsystkie \"brudy\" musza powychodzc na wierzch ja stosuje Isotrexin od 2 tygodni i strasznie wychodza mi pryszcze, ale szybko zasychaja i mysle, ze za jakies 2 tygodnie powinnam miec spokoj juz mam taka nadzieje...pozdrawiam i jak POMOGLO ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kma1982
pomogło!! :) teraz mam na twarzy tylko blizny, które miałam juz wcześniej, skóra jest gładka, nie mam podskórnych krostek, nic mi nowego nie wychodzi, zaskórników też mniej no i pory są zwężone...poza tym skóra łuszczyła mi sie tylko na początku, teraz juz nie. Moja dermatolog była zachwycona, jak mnie zobaczyła, a ona, dodam, nie jest skora do pochawł, raczej za wszystko wyzywa :) No i zapisała mi dalej kuracje Isotrexinem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używam Izotrexinu na noc, a na dzień davercinu od miesiąca.Jestem bardzo zadowolona bo stan mojej skóry na twarzy się znacznie poprawił:) Nie wysusza mi się na razie, na początku miałam troszkę podrażnioną- ale to króciutko:) Nie chcę brac antybiotyków-bo dowiedziałam się że przy antybiotykach, które dermatolodzy masowo przepisują(nie pamiętam nazwy) nie można brać tabletek antykoncepcyjnych-a ja biorę.I to ostrzegł mnie przed tym Pani farmaceutka - a dermatolog nic nie powiedziała- mimo iż się jej pytałam i mówiłam jakie pigułki biorę:( Strata kasy na tych dermatologów. W związku z moją \"kuracją\" -mam problem, bo za miesiąc mam ślub-muszę się opalić - a chyba nie jest wskazane opalanie przy stosowaniu Izotrexinu. Nie wiecie czy jeśli odstawię maść na jakież 2 tyg(w czasie opalania) to nie będzie żadnych niespodzianek na twarzy-bo tego bym bardzo nie chciała.... w końcu własny ślub ma sie raz w życiu:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmil
uzywalam obecnie isotrexin i brevoxyl i pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AguskaHrub
Dla mnie isotrexin jest najlepszy. W tamtym roku uzywalam go i mi baardzo pomogl. Teraz znowu zaczynam go stosowac ale moja dermatolog mowila ze nie mozna sie opalac poniewaz te pryszcze itp ktore sie wyleczą moga zrobic sie z nich takie plamki. Wiec radze unikac słonca. Lepiej zastosowac samoopalacz:P Tak jak ja to robię:) I ja przed nalozeniem tego żelu myję buzie peelingiem ktory stosuje sie na codzien bo podobno żele i te rozne szybciej wchlaniaja sie w skore po peelingu:) Aha i jeszcze cos:P Dla tych ktorzy chca zrobic cos w domu i niedrogiego na trądzik:P Wiec nalezy zerwac pokrzywe aczykolwiek liscie pokrzywy:) Wziasc zalac wrzatkiem i poczekac az nie bedzie gorace i nalezy tym przecierac miejsca tam gdzie jest tradzik:) Mi to pomoglo troche ale nie dokonca:] Mam nadzieje ze pomoglam co niektorym:) Bu$$ka;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopia
Trądzik strasznie oszpecał mi twarz,miałem już takie zaczerwienia,blizny, syfy na całych policzkach- paskudne. Znajomy doradził mi (bo sam tak robił) żebym użył cebuli, która przekroimy na pół i masujemy mocno policzki okrężnymi ruchami 3 razy dziennie. Zapach trochę przeszkadza jak i to ze sie płacze. Nie stosujemy żadnych kremów i środków z apteki o działaniu wysuszającym skórę. Zacząłem stosować to pod koniec roku szkolnego tak żeby nie mieć problemów z zapachem (i tak jest słabo wyczuwalny, szczerze mówiąc NIKT mi nic nie powiedział) będąc w szkole, przez całe wakacje, a kiedy zaczął sie kolejny rok- wieczorami i w weekendy.Teraz mam gładziutką skórę, żadnych blizn i żadnych syfów, teraz już tylko Nivea nawilżająca i lepiej już być nie może. Cera jak u lasek z czasopisma :-)Warto było się pomęczyć, skuteczne w 100%. http://www.biomedical.pl/komentarze/tradzik-zanika-w-100-2805.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopia
a swoja droga to isotrexin tez stosuje ale mi nic nie pomaga.........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oll
ja ta masc kupilam we Wloszech bez zadnej recepty za ok 18 euro. Dopiero zaczelam stosowac wiec trudno mi cokolwiek powiedziec ale napewno bardzo wysusza skore. mysle ze ta masc jest dobra na zaskorniki ale napewno nie na typowe pryszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata.
Mi dzisiaj lekarz zapisał isotrexin . kupiłam - 33.80 ja akurat zapłaciłam . ale polecam Benzacne , około 7-8 zł , a daje bardzo dobre efekty . a skóra łuszczysię po nim tylko wtedy gdy nakłada sięza dużo. są dwa rodzaje benzacne . maśc 5 i 10%. ja zczełam od 5 . potem przeszłam na 10. polecam . ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brendo90
witam wszystkich.... bylem na wakacjach u dermatologa i przypisal mi wlasnie ten antybiotyk... stosowalem go przez wakacje i myslalem ze juz tradzik niie wroci i zaprzestalem stosowania.. tarz znowu sytuacja sie pogarsza i jest tak jak bylo czyli gorzej... wczoraj znowu kupilem sobie lek i zaczne go stosowac... na poczatku mialem podraznienia skury ale robilem przerwy w stosowaniu i skora sie przyzwyczaila... mam kilka rad nie jedzcie czekolady i pokarmy ktore zawieraja sol np. chipsy odradzam naprawde... i pijcie duzo wody mineralnej nie gazowanej dziala ona na przeczyszczenie..;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkunio
powiem wam tak, nie sugerujcie się czy na kogoś działał czy nie, bo każdy z ans może mieć inny roodzaj skór i inaczej odbierać różne maście i leki... Ja dzis zaczynam isotrexin - juz chyba wszystko mialem i nic nie pomoglo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loxiu
Ja polecam ten krem. Wydałem 40 zł na niego i naprawde wierzyłem w jego skuteczność ;) Tak na poważnie to działa. Początkowo miałem wrażenie ze smaruje sie fastumgelem bo ten zapach i cięcie w oczach to była masakra... a rano wielkie białe policzki suche. Zmywam to, do tego nawilżalem skóre nawilzającą niveą... teraz uzywam Physioge ten sam producent co isotrexinu / dostalem próbke u Pani dermatolog i już byłem gotów posądzić ją o jakieś nieczyste układy z tą firmą :)/ ale wrociwszy do domu poczytalem co ludzie piszą, przeglądnąłem mądre wywody na stronie, zobaczylem ze jakies tam nagrody dostali to kupiłem/ Jest coraz lepiej, myśle ze tak za miesiąc-dwa bede miał glamur skóre ;) Jedyne co mnie martwi to to ze to kosztuje kupe kasy. Ahhaaa tego isotrexinu to tak wiecej mozna dać... taka warstwe poważną zostawić... dziwne uczucie ale pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam isotrexinu i wiecie co - on mnie uratowal! stosuje go 2 miesiace, dzisiaj kupilam 3 opakowanie. Znalazlam na nieggo sposob - nakladam go na krem nawilzajacy, mnie w ogole nie wysusza. I nie mozna za duzo bo wtedy sie walkue, albo nie mozna nakladac go znow na miejsce gdzie jest nalozony bo tez sie walkuje. Ja uzywam delikatnego kremu nawilzajacego z Ziaji Calma. A na to isotrexin, punktowo glinka zielona na wieksze zmiany. Wyleczyl mi brode, choc teraz mam 2 paskudy na lewym policzku ktory zawsze byl prawie czysty. Ale poza tym, swietnie oczyszcza cere, napradwe. A czy cos oczyszcza cere zauwazam gdy mam mniej wagrow - pory sa wtedy oszyszczone. Stosuje go na noc. Moim zdaniem glupota jest stosowanie 2 razy dziennie. W dodtaku odkad zamiast zelu do mycia twarzy i wody uzywam mleczka, a potem zeby zmyc pozostalosci po mleczku przecieram buzie kilka razy tonikiem, mam o wiele bardziej gladsza cere, nic mnie nie podraznia. Teraz zamowilam sobie zel na bazie oleju ze slonecznika i bede go uzywac, naturalny zel. I taka moja pielegnacja, i jest coraz lepiej. # miesiace temu zatakowaly moja brode gule, zaczely sie przenosci na policzki. Nadbroda zapanowalam az policzkami troche walcze,ale jest coraz lepiej (tfu tfu) odpukac:P do tego maseczka z zielonej glinki Argiletz i peeling enzymatyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gen. Radek
heh, ja uzywałem juz prawiew szystkiego i nic mi nie ponaga:| Isotrexin tez nie daje efektow zadowalających, ale chyba najlepszy jest z tych wszystkich bzdur, ciekawe jak będzie działał Isotrex, który będę €zywal po Isotrexinie... I nie amcie co liczyć na porady ludzi, bo na różne skóry różnie działają te wszystkie leki, mi polecali różne bzdety, ale nic nie działa:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annietkia
u mnie zaczął działać po 1 miesiącu wiec nie spodziewajcie sie natychmiastowej poprawy ja stosuje go na noc a na dzień używam kremu dla cery tłustej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa2666
stosuje izotrexin juz 2 miesiace i na prawde pomogl twarz sie wygladizla.. na poczatku bylo ciezko skora strasznie sie wysuszyla.. ale wystarczy tylko odpowiednio nawilzac twarz rano. zosatly tylko blizny:( czy mozecie polecic cos dobrego na blizny i przebarwienia? isotrexin troche zmniejsyzl te przebarwienia jednak troche jescze tego zostalo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newika
Drogie Panie z problemami... Zacznijmy od tego że ten żel mianowicie ISOTREXIN, jest nie na każdą cerę. Nie każda skóra z trądzikiem przyjmie od razu maść.Trzeba być wytrwałym, bo na początku będzie więcej zaczerwienień i może trochę więcej wyprysków, ale jest to znak że maść zaczyna działać. Z biegiem czasu skóra przyjmie żel i będzie z nim wspaniale współpracować.Najlepsze efekty zauważyłam myjąc twary mzdem, a potem po 30 min nakładałam cienką warstw żelu na pojedyncze miejsca Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonamorwa
jak sie go stosuje punktowo to jest swietny - na noc posmarowac i rano praktycznie nie ma krosty - tylko trzeba pamietac ze nie mozna go nakladac na wycisnieta kroste a na takie wycisniete zeby zeszlo zaczerwienienie polecam żel żywokostowy - naprawde pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×