Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karooo

ISOTREXIN

Polecane posty

Gość truskawka909
jak ktoś ma krostki tylko na twarzy to to znaczy ze od kosmetyków.. przeczytałam na jakimś forum żeby zrezygnować z fluidu i nie wyobrażałam sobie życia bez tego kosmetyku zwłaszcza teraz z tymi pryszczami, i dalej je leczyłam na swój sposób. Ale teraz myślę ze ten ktoś miał racje, chyba raczej jestem uczulona na fluid i zamiast odstawić to zmieniałam na hipoalergiczny podkład z apteki. i kupiłam jeszcze krem z under twenty (newer ewer) i widzę ze trochę chyba jest poprawa:) (mała bo zaledwie kilka dni temu zmieniłam kosmetyk) Koleżanka poleciła mi jeszcze krem w rossmanie "bambino" dla dzieci. ktoś słyszał o nim czy dobry jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vokal
Wiekszosc z was to chcialaby juz po tygodniu pozbyć sie trądziku.....holahola Jeżeli dermatolog wam coś zapisał to się do tego stosujcie i nie używajcie jakiegoś dodatkowego gówna na skóre bo tylko robicie sobie pod górke...Efekt widać zazwyczaj po 2-3 miesiącach kuracji a nie po 2-3 tygodniach więc wyluzujcie......Trądzik to nie grypa, tylko choroba przewlekła......więc tak łatwo się tego nie pozbędziecie a leczenie podtrzymujące jest tutaj najistotniejsze i może trwać nawet jeszcze bardzo bardzo długooooo....Więc nie dziwcie że po odstawieniu leku trądzik wam wraca....Leku nie odstawia sie całkowiecie tylko ogranicza jego stosowanie dla podtrzymania efektu....Isotrexin to naprawdę dobry preparat, ale koniecznie trzeba pamiętać o dokładnym nawilżeniu skóry, bo jesli się nie używa dobrych kremów nawilżających to skóra jest ostro przesuszona i w takim wypadku właśnie też wyskakują syfy.....Najlepsze są Physiogel i Cetaphil który dodatkowo ułatwia i wzmacnia działanie leków przeciwtrądzikowych.... A o opalaniu czy o Solarium( to jest dopiero głupota) to zapomnijcie raz na zawsze.....całkowity zakaz......Nie wiem czy wy sie w ten sposób jakoś dowartościowujecie że jestescie opalone??? Głupota jeszcze raz głupota......opalenizna wcale nie jest atrakcyjna...Bedziesz miec niecałe 40 lat i zmarszczysz się jak pomarańcza i twedy sobie powiesz......jaka ja byłam głupia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewa ;>
ktos tu wspomnial o jakims zelu zywokostowym czy cos takiego.... gdzie go mozna kupic?? i w jakiej cenie on jest mniej nwiecej? a jesli chodzi o isotrexin to mi bardzo pomogl, fakt , ze na poczatku skora sie wysusza, ale po jakims czasie to przechodzi;) tylko ze nie mozna przerwac leczenia bo syfki znowu sie pojawiaja, przynajmniej ja tak maialam, teraz znowu uzywam ten zel i widac efekty i to juz po dwoch tygodniach, buzka jest ladna;)) do dermatologa chodze od jakis 2 lat, mialam rozne masci ktore albo dzialaly tylko na miesiac albo nie dzialaly w ogole( np Differin). takze polecam isotrexin, rowniez brevoxyl, ktory babka przepisala mi na plecy i dekolt, tez bardzo mi pomogl tylko potrzeba cierpliwosci;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dei
Mi Isortexin pomógł. Fakt, wysusza on skórę, ale bez przesady. Rano można krem nałożyć, a potem fluid i jest ok. Używałam tez Differinu i wg mnie niewiele pomógł. Polecam Duac, ale on jest chyba na receptę. I stosowanie pianki oczyszczającej Pharmacerisu specjalnej do trądziku , nie trzeba używać żadnych mleczek, tylko piankę. Jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 dni temu bylam u dermatologa , przepiał mi Isotrexin -lekarz powiedzial ze dobrze sciaga pory...mam go stosowac na noc, na dzien zalecil mi Zineryt i on juz dziala bezposrednio na pryszcze. stosowalam Isotrezin dopiero 2 razy ale moge powiedziec ze wagry faktycznie staly sie mniej widoczne, choc nadal sa. mam nadzieje ze to dopiero poczatek i po dluzszym stosowaniu zejda. mam tez mase zaskornikow na czole i brodzie:/ mam nadzieje ze tez zejda. jak zejda to napisze:) kurde mam 21 lat a cera jak nastolatka:/ no ale coz genetyka...:/ nawet moja mama wiek grobo po 40stce i tez wyskakuja jej pryszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja.;pz
Ja uzywałam isotrexinu przez jakis rok z antyb. i miałam spokój na jakis kolejny rok a teraz znów mi sie pojawiaja krostki ale juz takiemniejesze a w szczególnosci nasilaja sie gdy nałoże podkład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blea
Moim zdaniem z trądzikiem powinno się iść do dermatologa. Brevoxyl u wielu osób powoduje pogorszenie, więc nie radzę próbować na własną rękę. Jednym isotrexin pomoże, innym zaszkodzi - dobry dermatolog zobaczy, jak będzie w Twoim przypadku. A pozatym, kiedy pojawi się podrażnienie, tj.zaczerwienienie i szczypanie, należy przerwać smarowanie do ustąpienia, a następnie ponowić kurację! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Na tradzik pospolity cierpię od zawsze. Mam juz 34 lata, i jak na razie wygrywam jedynie bitwy, ale nie wygrałam jeszcze wojny. Przez tych kilkanascie lat przetestowalam wiele preparatów, mniej lub bardziej skutecznych...prawda jest jednak taka, ze cera po nich wyglada dobrze, dopoki sie je stosuje. Jesli po leczeniu nie bedzie sie stosowac czegos caly czas prewencyjnie, to zmiany powroca, wczesniej lub pózniej. Z mego doswiadczenia wiem, ze raczej wczesniej:) Skupic sie jednak chce teraz na an tybiotykach , ktore stosowalam w ostatnim okresie( OK.2 lata) Zatem, jesli chodzi o isotrexin, to szkoda zachodu i pieniedzy. Nie jest zbyt skuteczny, bardzo podraznia , wysusza, no i przede wszystkim strasznie sie naklada. po nalozeniu tworzy sie jakby taka zelowa maska, ktora luszczy sie po jakims czasie. W efekcie rano wyglada sie jakby sie mialo chorobe popromienna hehe. Na twarzy ma sie odpadajace płatki złuszczajacej sie maski. Zdecydowanie polecam Differin. Jest w miare łagodny dla, cery, fajnie niweluje zaskorniki, grudki i pryszcze. Oczywiscie nic od razu, trzeba poczekac na efekty ok 3 tyg. No i teraz najwazniejsza rzecz ktora chce sie z Wami podzielic:) A mianowicie odnosnie kremow ktore nieodzownie nalezy stosowac przy kuracji ktora wysusza. Piszecie tutaj o przeroznych wynalazkach, czesto nietanich...Ja Rowniez przez dlugi czas nie moglam trafic na ten wlasciwy. Przetestowalam caly szereg specyfikow, nieraz drogich , i co? I okazalo sie , ze najlepszym kremem jaki jest dla cery tradzikowej to krem ALANTAN plus za ok. 7 zł.:)Naprawde rewelacja. Dopiero on wyleczył tzw. tarke na policzkach ( sucha, swędząca,zaczerwieniona i luszczaca sie skora) Swietnie sie wchlania, nie pozostawia najmniejszego tłustego filmu, wrecz przeciwnie. Nie dosc , ze swietnie natluszcza bardzo przesuszona skóre , to jeszcze leczy wszelkie oracia, podraznienia i liszaje.Uzywam go juz od 2 lat, i nie oddalabym go za zaden krem po 1000 zł.Pozdrawiam serdecznie, i zycze wytrwalosci w walce z tym cholernym trądzikiem (nie)pospolitym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosowyxD
Witam, uzywam isotrexin od 3 dni co noc, i na mojej twarzy wyskakuja nowe pryszcze i zaczerwienienia, to ma tak byc, czy to jakis efekt uboczny, moze to tak jest ze wyskakuja a potem ladnie zanikaja, prosze o pomoc i z góry dziekuje, przepraszam za literówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynka 24
Ja miałam poważny tradzik, całe policzki pokryte grubymi krostkami, i ani to wydusić ani przekryć pudrem za wiele nic nie dawało. Poszłam do dematologa najpierw zalecił mi stosowanie żelu CLINDACNE do stosowania 2 razy dziennie na noc i na rano na dobrze umyta buzię, po stosowaniu tego żelu przeszło 3 miesi. faktycznie poprawiła mi sie cera, zrobiła się gładka i nie wyskakiwały mi nowe krostki a stare się ładnie wygoiły, miałam tylko przebarwienia. Teraz stosuje tylko ISOTREXIN tylko na noc bardzo oszczędnie (także na dobrze oczyszczona skórę) i widac różnice dużą, oba żele okazały się trafione i oba mi pomogły. co prawda ten 2 wydaje się jakby schodziła skórka ale to tylko takie jest wrażenie, gdyż tego żelu uzywa sie naprawdę niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynka 24
i nie można stosować przy tym leku żadnych innych preparatów!!!! stosuje się tylko go tak długo jak zaleci lekarz i nie przerywa kiedy się chce... pozatym looknijcie do wypowiedzi p. Vokal ma dużo racji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek'93
witam. ja uzywam tego zelu i mi bardzo pomaga, stosuje go juz blisko miesiac ale juz po paru dniach zobaczylem roznice, jest swietny, dawno jak ladnie nie wygladalem, skora jest gladka i tradzik znikl, nie calkiem, zostaly jakies male przebarwienia i zaskorniaki ale mam nadzieje ze jez niedlugo wszystko zginie, po raz pierwszy od 3 lat znalazlem cos na ten moj tradzik i to wlasnie jest ISITREXIN!;D uzywam go rano przed szkola i wieczorem, czasami po szkole ale jak nie swieci slonce, poniewaz wtedy skora robi sie czerwona. pozdrawiam wszystkich i polecal tez zel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej u dermatologa i przepisał mi Istorexin, wcześniej miałam Duac ale żadnej poprawy nie widziałm a stosowałam go dwa miesiące i nic. Mam nadzieje ze ten Istorexin mi pomoże bo z trądzikiem walcze już ok 4 lata i raz było lepiej a raz gorzej, a stosowałam różne żele i antybityki ale czasami przerywałam kuracje i pewnie zrobiłam błąd Teraz walcze do końca do skutku :) Pozdrwiam wszystkich, trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkupię od kogoś Isotrexin jezeli ma zbędny, najlepiej całe opakowanie. Jestem z okolic Warszawy. Lek mi potrzebny ponieważ zapomniałam wykupić receptę a jest ona już po terminie a nie mogę dostać się do swojego dermatologa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewek ja podobnie jak Ty po Duacu dostałam Izotrexin i tak samo jak Tobie Duac nie przyniósł mi spektakularnych efektów ;p w zasadzie to żadnych :( napisz proszę jak zadziałam Isotrexin w Twoim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkupię brevoxyl/acne-derm/epiduo/retin-a/duac/zorac/atrederm. Mail: ola.msb@wp.pl lub gg 3142516. Ja niestety nadal się borykam, podobnie jak i moja siostra, brat i mama. Obawiam się, że zostały mi tylko retinoidy doustne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekłarzepa
Stosuję Isotrexin codziennie wieczorem od 9 dni, a rano myję twarz żelem z Garniera i smaruję kremem z Avene, oprócz tego biorę jeszcze tabletki CeraNova z bratkiem, jest dobrze,ale trzeba uważać z nakładaniem Isotrexinu na twarz,bo chyba za dużo go nałożyłam i skóra mnie strasznie piekła oraz pojawiły się czerwone plamy, przez 20 dni będę jeszcze stosować wyżej wymienioną maść, jeśli dalej nie będzie widocznych zmian to się chyba załamię Wszyscy naokoło mają piękne twarze,a ja mam jakiś wysyp na czole :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
izotretynoiną jest niebezpieczne i zakazane w większości krajów. Jest to bezpieczniejsze i lepsze trądzik leki. Możesz kupić w konsultacjach online tutaj (nie musisz uprzedniej recepty http://www.europepills.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Mam 21 lat i od około pol tora roku zmagam się z trądzikiem. Najpierw byłam u Pani dermatolog , która się skupiała bardziej na myciu buzi Cetaphilem i nic prawie mi to nie pomogla a wręcz później miałam jeszcze gorzej. Pozniej poszłam do innego dermatologa , który zaczeł mi przepisywać mocniejsze, łuszczące maści po których miałam suchą , łuszcząca się buzię. Przez około 3-4 miesiące czułam się okropnie. Ginekolog polecił mi stosowanie tabletek antykoncepcyjnych Syndi 35. Najpierw stosowałam rano Klindacin T a na noc Locacid oraz kuracje antybiotykiem Azymicin około 3 miesiące tak robiłam i jeszcze do tego Syndi 35. Po tym czasie (teraz) nie mam już tego trądziku co miałam a miałam naprawdę tragedie jedyne co zostało to blizny. Teraz dermatolog przepisał mi Izotexin stosuje go od 2 dni jesczez nic nie mogę o nim powiedzieć ale nie wysusza mi skóry , może dlatego , że skóra moja się przyzwyczailła do takich maści. Dermatolog mi pow ze mycie buzie nie jest najważniejsze , ze najważniejsze jest zlikwidowanie przyczyny trądziku. Nie wiem co mi najbardziej pomogło czy masci czy tabletki ale jestem bardzo zadodwolona z tego wsztskiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokos anka
Używam go od dwóch miesięcy i jestem zachwycona. Na początku wystraszyły mnie opinie w internecie i się wahałam, ale teraz jestem bardzo zadowolona, że spróbowałam. Miałam nawracające problemy ze świeceniem skóry, porami, czarnymi zaskórnikami i takimi pryszczami głęboko pod skórą, które nigdy się nie goiły. Mam też blizny po trądziku jeszcze z czasów szkoły. Teraz wszystkie głębokie pryszcze zniknęły, blizny są wyraźnie płytsze, kolor skóry się poprawił i mam takie uczucie że skóra jest miękka, czysta i świeża. Nie tłuści mi się tak mocno, nawet jak posmarują tłustym filtrem to od razu ładnie się wchłania i pozostawia moją cerę miękką, świeżą i bez błyszczenia. Nakładam go na noc, zostawia cieniutką warstewkę, która pod wpływem mimiki po jakimś czasie lekko się łuszczy, ale to w niczym nie przeszkadza, a mój narzeczony nawet tego u mnie nie widział zanim mu nie pokazałam. Rano zmywam go i lekko masuję myjką bawełnianą z ciepłą wodą, by dokładnie go zmyć i pomasować skórę. Na to krem mocno nawilżający (nawet jeśli masz cerę tłustą na czas używania isotrexinu koniecznie zainwestuj w dobry krem nawilżający i krem z filtrem UV 30-50+, bo skóra staje się wrażliwa na słońce). Skórę mam codziennie ładniejszą, efekt jest nawet lepszy niż po tabletkach anty, jestem oczarowana tym lekiem i polecam wszystkim którzy boją się spróbować. Dodam jeszcze że mam skórę wrażliwą na kosmetyki, skłonną do silnych alergii nawet po zwykłym mydle, ale Isotrexin mimo silnego zapachu na początku (ulatnia się w kilka sekund) nic mnie nie podrażnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×