Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crash

Gdy...

Polecane posty

Ta miłość była piękna... najpiękniejsza jaką można spotkać... nie takiej miłości nie można spotkać nigdzie... jest... była... będzie... tylko jedna... miłość, która wykroczyła poza marzenia... miłość, której marzenia nie sięgały... wierzę, że będzie jeszcze piękniejsza... boję się, aby nie przeminęła... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądrość ludowa
jeśli nie chcesz pozwolić żeby przeminęła musisz o nią walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do crash
przeczytalam mniej więcej do 20.08 godz.17.25: ja ucieklam facetowi jakies 8 tygodni temu, nie uwierzylam, że się rozstaje z kobietą. A zreszta co tu będe pisać...inudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do crash
to nie jestes Ty crashu, bo muszelek i komarów nie było - jeśli je mial to na urlopie, z którego właśnie dziś wrócił /wiem to z pewnego zródła/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było nam cudownie... w każdej chwili... każdym słowie... szepcie... spojrzeniu... wyznaniu... we wszystkim... tak nagle jednak to przyszło... niespodziewanie... w krótkiej chwili wszystko upadło... budowane tak powoli... tak spokojnie... słowa z ust, które napełniały szczęściem... przemieniły się w sztylety, które ranią moje serce... \"nie nie będziemy juz razem\"... :( Wygram ze złym losem... będę zwycięzcą... muszę być... chcę być... mam nadzieję, że będę... czy będę... :( Byłem tylko dla niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądrość ludowa
Musiałeś spędzić z Nią niezapomniane chwile. Dlaczego nie chciała pozwolić ci na więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do crash
ty nie piernicz tylko walcz!!!!!! Ja temu swojemu powiedzialam,ze ma walczyc o byłą - potem jak go spotkalam to juz bym nie chciala, zeby o nia walczyl, tyle z e to jego zona a on nie wie, dlaczego się rozstają i mu ciężko etc. Zyczyl mi stada zakonnic w podróży, bo mu kazalam najpierw z byla wyjaśnić a on chyba oczekiwal malego co nieco... Nawet sie nie spytal "dlaczego?"..nie, no mamo, ręce opadają :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądrość ludowa
jak mogłeś pozwolić żeby ci się wymknęła z rąk ? skoro było wam razem tak cudownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem... ona nie wie... nikt nie wie co się stało... stało się tak poprostu... nic nie zapowiadało takiego końca... za cudownie było, żeby myśleć o czymś tak bolesnym... :( To przyszło tak nagle... oszołomienie... nie wiedziałem co powiedzieć... po chwili przebudziłem się... później dotarło co się stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do crash
crash - dlaczego jej nie spytaleś ??? muszki, komary kurza twarz, nie no ręce opadają...i nawet nie próbowal walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądrość ludowa
nie pozwól jej uciec. zrób coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To stało się później... pytałem... zadałem wiele pytań... zadnej odpowiedzi... żadnego powodu... walczyłem... walczę cały czas... nie pozwolę na utracenie najcenniejszej kobiety na świecie... wszystko jst trudne... ale nie może być dla mnie... muszę... muszę bo kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądrość ludowa
Żebyś pokazał jej jak może jej być z tobą wspaniale wówczas uległaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo pokazałem... ale pokażę jeszcze więcej... pokażę, że nie możemy stracić siebie... nie możemy pozwolić na stracenie najcenniejszego daru ludzkości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do crash
nadal nie wiem, ile on ma lat? a ona ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolinka
NIE---> gdy chcemy usłyszeć "tak", nasłuchujemy choć wahania w głosie, choć niepewności w spojrzeniu... Czy to "nie" to jednak "nie teraz", "być może", "nie wiem", "boję się"? A może jednak "NIE" to po prostu "nie, nie chce Cię już w swoim życiu, nie pasujemy do siebie". Zdania nie zmienia tylko krowa...i na to liczę, tak jak wielu z Was:). Pozdrawiam i z całego serca życzę: "TAK"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądrość ludowa
z tego so pisesz wynika, że jest bardzo ostrożna. moim zdaniem mogła mieć do czynienia z niewłaściwymi chłopakami. może myśli że ty też myślisz o związku będącym zabawą bez zobowiązań :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałem... przeszłość była ciężka... próby i porażki... teraz miało być inaczej... i będzie inaczej!... zabawa była na początku... próba rozgryzienia... nie ufność... unikanie porażki... każde to wiedziało... ale przerodziło się w najpiękniejsze uczucie... uczucie, które zaczęło być poważne... może dlatego... dlatego się skończyło... :( \"Zdania nie zmienia tylko krowa...\" :) wierzę... bez tego życie straci sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie będziesz ze mną szczęśliwy... słyszałem wahanie... widziałem ten wzrok... wiem, że wahanie było... jest... lecz jest również chęć podtrzymania decyzji... jako słusznej... ale nikt nie wie czy jest słuszna... ja wiem, że nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądrość ludowa
udowdnij jej więc że będzie z toba szczęsliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądrość ludowa
No dobra. Jesteś wrażliwym chłopakiem więc zadam sobie trud :) napisania jaiegoś dłuższego posta. Czytam twoje wypowiedzi i dochodzę do wniosku że twoje starania ciągle idą na marne bo ona nie chce dogłębnie otworzyć się na miłość którą chcesz ją otoczyć. Podała ci jakiś konkretny powód tego że nie chce z tobą być ? Musiałeś spędzić z cudowne chwile... miło się czyta twoją wypowiedź. Musisz się wziąć w garść bo jeśli tego nie zrobisz ona zniknie z twojego życia i wtedy nie będziesz mógł już nic zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endrjju
Zrobiłeś coś w tym kierunku żeby nie mogła się od Ciebie oddalić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było żadnego konkretnego powodu... choćby najmniejszego... który mogłby do mnie dotrzeć i dużo zmienić... przynajmniej wiedziałbym co się naprawdę stało... a tak nic nie wiem... jest mętlik... oczywiście, że zrobiłem... cały czas powoli staram się... nie pozwolę, aby zniknęła z mego życia... bo wtedy nie będzie ono miało sensu... nie będzie po co żyć... będzie pustka... trwanie... nic nie będzie... bo jak może być coś bez niej... życie stanie się szare... nudne... bez kształtne... nie będzie dla kogo żyć... starać się... to chyba nigdy nie przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonaSworza
No i cały w tym ambaras żeby dwoje chciało naraz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figaZmakiem
A powiedziałeś już Jej, że Ją kochasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do crash
nie wiemy ile lat maja glowni bohateoriwe - to rrraz poza tym - to chlop ma byc zdecydowany, a nie taki miękisz nie, no, maaamo, ręce opadają...ja juz jestem bardziej twarda..jak Roman Bratny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figaZmakiem
Wiele pięknych słów-No to powiedziałeś jej wreszcie że ją kochasz czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figaZmakiem
Jak nie powiedziałeś w takiej formie jak należy-to powieneś to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałem, ale rownież powiem przy najbliższej okazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×