Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crash

Gdy...

Polecane posty

Gość o mój Boże - MA RACJĘ
O mó Boże : ale ja napisałam tylko to co myślę :) W skondensowanej treści ujęłaś to najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość jest bez granic... długość związku nie zawsze jest miarą miłości... szczegóły... przeszłość poszukująca... ciągle nie to... krótkie chwile... ciągłe rozczarowania... teraz dużo słów... pozytywnych słów... chwile inne... ale stało się tak samo... nie wiadomo co się stało... poprostu przyszło... coś nie wiadomo co... nie wiadomo dlaczego... nikt tego nie chciał... nie mogę więcej... chiałbym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja za bardzo nie wierzę
Musiała mieć powód żeby odejśc czy nie chcieć z tobą być. A ty albo tego powodu nie odkryłeś albo nie chcesz powiedzieć wszystkiego. I jak ci pomóc w takiej sytuacji, hmm... Nie dajesz szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałem... tyle ile wiem... chciałbym wiedzieć więcej... łatwiej można wtedy zrozumieć wszystko... ale niestety nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mój Boże...
I widzisz człowieku ? Ja chyba już odkryłam Twój problem :) TY NIE POTRAFISZ SŁUCHAĆ NIKOGO OPRÓCZ SIEBIE ! My Ci tu, po kobiecemu, dobre rady, możliwości, a Ty ? Dalej swoją płytę rozwijasz i nikogo nie słuchasz (czytasz) :)) Jeśli "dialog" między Wami wygląda jak ten tutaj... aaaaaaaa... powodzenia Ci życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj nie mogę pisać... wszystko wygląda inaczej... czytam wszystkich... wyciągam wnioski... przekładam dla siebie... chcę żeby wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie tytaj to gdzie...
? Musisz to z siebie wreszcie wydobyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mój Boże...
nasza wiedza na ten temat ogranicza się do tego, że : 1/ jesteście oboje po przejściach 2/ Ty Ją kochasz, chociaż wcale tego nie planowałeś 3/ Ona Cię też kocha (?????) 4/ Ty chcesz z Nią być (?????) 5/ Ona z Tobą nie chce (?????) 6/ Jesteś romantycznym idealistą, inteligentnym, choć trochę ciapowatym Pytanie z Twojej strony żadne nie padło. Wnioskuję, że wiesz, czego chcesz ale nie bardzo wiesz , co masz zrobić. No tak, i jeszcze nie rozumiesz Jej zachowania... Człowieku, za mało danych, żeby Ci pomóc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na marginesie
dodam, że jesteś ciapowaty bardziej niż trochę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałem wyrzucić ot tak z siebie... nie wiedziałem, że ktoś pomoże... 3... usłyszałem to... 4... bardzo... 5... ona tego nie wie... wiem co chcę... ale to nie jest łatwe... wiele barier... najbliższe dni... z pewnego powodu... nie mogę tutaj wszystkiego opisać... to bardzo prosty powód... kafeteria jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze już rozumiem...
nie pisz, tu każdy może czytać , nawet..... Masz rację....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velvett
Ona waha się ponieważ: 1. jesteś ciapą :( , 2. więcej energii tracisz na myślenie niż działanie, 3. w chwili kiedy należy dziewczynie zamknąc usta pocałunkiem czekasz aż Ci zleci manna z nieba, 4. ona wie, że ktoś taki jak Ty nie zapewni Jej bezpieczeństwa, 5. nie masz dozy samokrytyki. Tyle mogę Ci powiedzieć. Zawalasz na wszystkich frontach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mój Boże...
OK, Crash. Nie chciałam Ci "dokopać" tylko trochę... zdopingować i rozruszać. Nie znoszę takich rozślimaczonych facetów. Rozumiem, że boisz się , żeby Cię nie zidentyfikowano. OK. Jeśli masz ochotę pogadać, to zapraszam. Mój mail : znowukarpacz@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velvett
Jeśli chcesz pisz. Może Ci coś konstruktywnego doradzę : velvettt@tlen. pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ciapo
Ale może forumkowiczki ci jakoś pomogą . Co dwie głowy to ie jedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velvettt
Dlaczego my jesteśmy takimi Matkami Miłosierdzia ? :O Napisz a odpiszę : v e l v e t t t @ t l e n . p l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mój Boże...
Hej Crash... Nie dostałam jeszcze poczty od Ciebie. Sprawdź, czy poprawnie wpisałeś podany przeze mnie adres :)))) Jak tylko otrzymam wiadomość, obiecuję, że odpowiem. Byłam w podobnej sytuacji, jak Twoja. Oczywiście od drugiej strony. Nam się udało, choć było trudno. Głowa do góry !!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mój Boże...
Hej Crash, napisałam Ci co myślę na ten temat. Uda Ci się na pewno !!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velvettt
Napisałam Ci właśnie maila. Możesz spr skrzynkę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądrość ludowa
Zaglądałam tu wczoraj w południe i widzę, że od tego czasu wypowiedzi jest dwukrotnie więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietkaBezNapletka
Nie będziesz jej miał . Przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietkaBezNapletka
Co zamierzasz zrobić ? Może ty jej się zwyczajnie nie podobasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajnie jest inaczej... jak również nie sam wygląd się liczy... ale to nie ma nic do rzeczy tutaj... tutaj chodzi o coś innego... coś o czym nie wiemy... jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietkaBezNapletka
może nie masz tej siły przyciągania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszałaś... nie widziałaś... nie mając... to wszystko nie było by... takie piękne... ekscytujące... spontaniczne... namiętne... wyzwalające olbrzymie uczucia... bardzo gorące uczucia... szczere...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie piszesz o swoim związku z nią, tajemniczo, chaotycznie, wrażliwie. Ona jest szczęściarą :) Chyba nie potrzebujesz rad, chcesz to sobie jakoś poukładać, przemyśleć. Jestem w podobnej sytuacji i wiem jak to jest trudne i bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×