Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crash

Gdy...

Polecane posty

Gość yyy...
Mów co chcesz, ale ty jej musisz nie pociągać tzn. ona ciebie nie pożąda, bo gdyby tak było bylibyście już razem i nie moglibyście się od siebie odkleić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba najbardziej to potrzeba czasu... żeby to poukładać... Więc czemu tak było... czemu wiem, że tak było... nadal jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyatnie tylko, czy będzie wystarczająco dużo czasu... Jak to było w piosence Firebirds \"Czasu coraz mniej zostało mi by odnaleźć serca swego drzwi\".............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się tego... ale dla nas czas nie gra roli... dla nas czas jest sprzymierzeńcem... który nigdy nas nie opuści... który będzie nam sprzyjał... pomagał... często potrzeba czasu... żeby oswoić się z pewnymi sytuacjami... nie tylko z takimi... za każdym razem czas pomaga... teraz też pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość backspace
Jeśłi bez niej twoje życie straci sens to walcz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velvettt
Do Crash - spr pocztę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QVB
Powodzenia Crash.... :) ! Będzie dobrze. Na pewno... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłość miłość rodzi
"Niechaj nikt guseł, niechaj nikt czarów nie szuka fraszka i egzorcyzmy, jest na miłość sztuka , jest fortel . Choć odmienna, choć tak bardzo płocha , kto pragnie być kochanym, niechaj sam wprzód kocha. A że częstokroć serce językowi przeczy , niechaj kocha nie w słowach , ale w samej rzeczy " .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIUPLA SOWIA
„MĄDRE KOBIETY – GŁUPIE POSTĘPOWANIE czyli jak znaleźć właściwych mężczyzn i unikać nieodpowiednich” - C.Cowan, M.Kinder ---------------------------------------------------------------------------- Smutnym paradoksem jest to, że kobiety najbardziej potrzebujące miłości mają najmniejsze szanse jej znalezienia, szczególnie wówczas, gdy nie zdają sobie sprawy, że sposób w jaki okazują to pragnienie, może odstręczać mężczyzn. Wcale niekoniecznie muszą być nieświadome tej silnej potrzeby, ale nie uprzytamniają sobie jak ją komunikują mężczyznom. Pragnienie to może być odbierane przez mężczyzn jako pusty dół, głęboka i ciemna studnia bez dna. Przeraża ich. Gwałtowne pragnienie uczucia w żaden sposób nie świadczy o zdolności do obdarzania miłością; jest tylko jakby krzykiem, że ktoś niepohamowanie jej potrzebuje. Wyraża nie wypowiedziany głód, który tak się rzuca w oczy, jak gdyby kobieta miała na czole wytatuowane słowa: „Kochaj mnie! Błagam, kochaj mnie!” Jest pewna zasadnicza rzecz, którą kobiety powinny zrozumieć, jeśli idzie o mężczyzn. W związkach z kobietami szukają tego, co w dzieciństwie dawała im matka: ciepła, oparcia i czułości. Mężczyzna nigdy nie zdradzi się z tym przed kobietą, choć to prawda. (...) Kiedy go brak w zachowaniu kobiety, wówczas mężczyzna może dojść do wniosku, że jest ona zbyt zaabsorbowana sobą i swoim gwałtownym pragnieniem uczucia. Dlaczego? Ponieważ mężczyźni interpretują to jedynie jako potrzebę miłości, a nie zdolność do jej dawania. Jak do tego dochodzi? Mężczyźni są czuli na pewne niezwykle słabe sygnały. Mają jakby szczególny radar, który zaczyna je odbierać, gdy kobieta zbyt serio traktuje to, co jeszcze nie jest i długo nie będzie związkiem. Mężczyźni wychwytują pospiesznie, zbyt natarczywie wyrażone oczekiwania. Wyczuwają ów głód, gdy kobieta przedwcześnie deklaruje swoje uczucie i używa czułych słówek albo gdy „kocham cię” ma na końcu smutny znak zapytania i wymaga upewnienia się. Kobieta rozpaczliwie pragnąca miłości domaga się zobowiązań, nim ziarno uczucia zdąży zakiełkować. Nie wierzy, że miłość może sama rozkwitnąć, gdy pozwala się jej rozwijać we własnym magicznym tempie. Gwałtowne pragnienie miłości zatruwa związek, nim nawet zacznie powstawać uczucie. Kobieta, która nigdy nie przyznaje się przed sobą, że odczuwa głód miłości, często jest zaskoczona, gdy mężczyzna nieoczekiwanie zaczyna jej unikać. Nie przypomina sobie, żeby w czasie ostatniego spotkania powiedziała czy zrobiła coś, co mogłoby stanowić powód, dla którego on już do niej nie dzwoni. c.d. (...) Kobiety, które zachowują się tak, jakby umierały z głodu miłości, wywołują w mężczyznach piekielny strach. A im dłużej są jej pozbawione, tym bardziej jej pragną. Gdyby postępowały mniej zachłannie, mężczyźni byliby bardziej gotowi je kochać. Może to brzmi, jakbyśmy chcieli powiedzieć osobie umierającej z głodu „ Nie bądź taka głodna!” To nawet dość zabawne, lecz nam chodzi o co innego. Desperacja jest symptomem niskiego poczucia własnej wartości i pesymistycznego stosunku do własnej zdolności wzbudzania w kimś uczucia. W takim wypadku jedynym rozwiązaniem dla kobiety jest uwierzyć w siebie i tak przekształcić swoje własne wyobrażenie o sobie, by mogła patrzeć na siebie jak na osobę wartą miłości. Kobieta rozpaczliwie pragnąca uczucia szuka u innych dowartościowania. Nierozsądnie uważa, że „odpowiedni” mężczyzna rozwiąże jej kłopoty uczuciowe i zaspokoi jej potrzebę potwierdzenia swojej wartości. Odpowiedni mężczyzna nie może być takim rozwiązaniem, gdy bowiem postępowanie owej kobiety jest zgodne z tym, co ona czuje, wówczas po prostu musi działać na mężczyzn odstręczająco. Kobiety, które chcą poradzić sobie z rozpaczliwym pragnieniem uczucia, powinny najpierw uznać i zaakceptować fakt, że ich głód miłości może wymknąć im się spod kontroli, a następnie muszą nauczyć się nad nim panować – nie wypierać się go i nie tłumić, lecz właśnie nad nim panować. Żeby to osiągnąć, trzeba nabrać pewności siebie i pozwalać, by związek z mężczyzną rozwijał się stopniowo, na zasadzie wzajemności, bez pochopnego angażowania się. Opanowanie głodu uczucia nie jest zadaniem łatwym. Wymaga nieustannej wiary, że da się osiągnąć sukces, a tym samym większą pewność siebie – i tak w istocie jest. W rzeczywistości sama decyzja, by gdzie indziej szukać oparcia dla wiary we własne siły, pozwala opanować i zmniejszyć ten głód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość link4
temat-rzeka, ale ciekawie ujęty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velvettt
Crash -wysłałam maila. Sprawdź pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacytuję forget me not...
crash nie bądź totalnym ingnorantem, nie bądź obojętny i powiedz dziewczynkom z forum ile masz lat i skąd jesteś...proszę to chyba nie jest aż tak wielka tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest właśnie jedną z tajemnic na tym forum dla kobiet... dla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathie
sądząc po twojej gadce, to jesteś znerwicowanym małolatem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyraźniej nie każdy wie... jak to jest kochać kogoś naprawdę... szczerze i oddanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velvettt
Zaraz odczytam Twojego maila . Sprawdzam pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathie
ja nic takiego nie napisałam wiem i to dobrze wiem jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje... Więc ciesz się... ja też chcę się cieszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc się ciesz
nikt ci tego nie zabrania, wprost przeciwnie baw się dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każdego interesuje zabawa... ważniejsze są dla mnie uczucia... którymi chcę obdarzyć jedną, jedyną kobietę... nie potrzebuje żadnej innej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc się ciesz
ok, ale tak naprawdę to co stoi na przeszkodzie? Z twoich wypowiedzi jasno wynika że o na po prostu cię nie chce :-o Cóż można dodać więcej... Ty piszesz o wahaniu z jej strony itp, ale takie wahanie pojawia się u nas kobiet zawsze w takich sytuacjach, a domysły to za mało żeby zbudowac związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc się ciesz
"tutaj" czyli na forum, czy w tej konkretnej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velvettt
odpisałam. Mam teraz sporo wolnego czasu więc gdy odpiszesz teraz to zrewanżuję się kolejnym mailem. Musisz działać szybko, nie możesz tracić czasu Crash

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evi25
DO CRASH-a czy jak to się tam odmienia:) czytam,czytam ,,,i oczom nie wierze! nie zrozum mnie źle,ale zamiast gdybac,rozpływac się nad Jej zaletami,nad niebanalnością Waszej znajomości-DZIAŁAJ! wiesz,może Ona wybrała iglo sama niż kominek z Tobą?wiesz,w iglo bywa nudno zimno ale pewnie i racjonalnie.A po ogniu zostaje żar -który czasem trzeba samemu posprzątac .........tylko żar..... p.s uczucia też da się zracjonalizowac-jeśli trzeba. p.s2 czy jesteś pewien że Ona myśli dokładnie o Tobie wybierając zapach perfum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velvettt
nie wiem co się stało, ale nie dostałamjeszcze Twojego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×