Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SZCZUPŁEIŁADNA

JESTEM ŁADNA I SZCZUPŁA I INNE MI ZAZDROSZCZA LASKI

Polecane posty

temat topiku zroumialam tak jestem ladna i szczupla ale kulawa---\" i inne mi zazdroszcza laski\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sa piekne kobiety
oj Ty biedny pustaku :( to do autorki tak na marginesie... ale to dobrze, że są tak bezkrytyczni wobec siebie ludzie - chyba łatwiej im sie żyje... figura - OK, ale ta buzia... :o bleee... :o:o:o niestety teraz dziewczyny wszystkie do siebie takie podobne... :( zero oryginalności, a mają się za nie wiem, jakie cuda... pozazdrościć optymizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRY TOPIK
Buhahahahahahahahahaha :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *santiago*
DZIEWCZYNY MAM PYTANIE!!!!!!!! DLACZEGO ONA PISZE ZE JEST LADNIEJSZA OD PAMELI BO BARDZIEJ NATURALNA SKORO NAPISALA ZE ROBILA JAKAS OPERACJE PLASTYCZNA NA POWIEKI CZY BOG WIE CO?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroda to sprawa bardzo względna. Jeden uważa, że najpiękniejsza jest dziewczyna w stylu filigranowej drobnej i szczupłej Francuzki, inny woli urodę skandynawską- wysokie i postawne kobiety blond. Jeszcze innemyu podoba się styl myszki nie rzucającej się w oczy, która ma w cobie to coś. Zatem na jakiej podstawie twierdzisz, że jesteś ładna. Może te inne laski nie mogą się nadziwić, że brzydula a ma takie mniemanie o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diabelski aniołek82
jeny, dziewczyno jaka ty jestes pusta!nie dziwie sie ze nikt nie chce sie z toba kolegowac...bo niby o czym ludzie mieliby z toba rozmawiac?? mieliby caly czas zachwalac twoja (watpliwa zreszta) urode?? no nic, zal mi ciebie, calineczko!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diabelski aniołek82
aha i jeszcze jadno!! powiem Ci, idiotko, ze znam pełno dziewczyn o stokroć ładniejszych o Ciebie, majacych wielu przyjaciol. wiec jak widac twoj problem nie tkwi w urodzie, tylko w charakterze, osobowosci oraz inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej..nie
..co za pusty babsztyl załozył ten topik. Najlepiej będzie jak zacznie od gramatyki języka ojczystego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa kredka
sluchaj na ja tez ci zazdroszcze tej laski...a skad ja wzielas??no zajebistaaaa :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomass
och!!! autorko topiku, urzeklas mnie...czy moge sie do ciebie zwracac "per bogini"??? ;););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glupia jest...
ta utorka topiku:-) nie dziwo ze nie ma przyjaciol.Pewnie nic poza wygladem zewn ja nie interesuje.Ja tez jestem piekna,wiesz?Jestem modelka i nie ma dnia ani godziny by ktos nie komentowal w sposob b pozytywny mojej urody.A dobrych przyjaciolek to ja mam bardzo wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczna blądyneczka
czesc!! ja sie bardzo chetnie Toba zaprzyjaznie!! rowniez jestem sliczna, wiec twoja uroda nie bedzie mi przeszkadzala.mysle ze mamy rowniez podobny poziom inteligencji...moj wynosi 47..z twoich wypowiedzi wnioskuje, z twoje IQ jest podobne.:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupłeiładne
przestancie sie ze mie nabijac jestescie nietolerancyjni, jestem jaka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co się dziwisz że tak piszą
? z twoich wypowiedzi wynika,że nie jesteś zbytnio skromną osobą! Może to nie uroda a właśnie zarozumialstwo spowodowało,że nie masz przyjaciółek? Czy faceci poza podrywaniem ,traktują Cię poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś pusta i próżna
dlatego nie masz przyjaciół, rozejrzyj się dookoła, może wtedy zobaczysz coś poza czubkiem własnego pięknego noska? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła ipiekna
wszystcy mi zazdroscicie tak naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santiago_23*
a niby czego mamy ci zazdroscic? Chyba kluchów w gębie bo rzeczywiscie tak mi to wyglada. Skąd wiesz jak kto tu wygląda ze jestes taka pewna ze wszyscy tu ci zazdroszcza? Jesli juz chodzi o urode to jestem piękna kobieta i nie mam potrzeby umieszczania moich zdjęć w necie bo nikt nie musi mnie dowartościowywać. A toczyc z kims walke na zdjecia uwazam za zbyt pustym zajeciem!!! Poza tym zgadzam sie ze stwierdzeniem ze ten temat to jakas niezla prowokacja a po przeczytaniu paru twoich wypowiedzi czuje ze wiekiem jestes duuuuuuzo mlodsza niz ta panienka ze zdjecia. Po prostu dziecinada:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najszczuplejsz inajpiekniejsza
jestem madra piekna cipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEEEEtam
EEEEEeeee tam. Ja mam powodzenie i pfrzyjaciolki. Wszystko zalezy od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reret3
jestes głupia ze myslisz ze jestes łądna hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam 30 lat i też
też jestem ładna, zgrabna, jak mojemu męzowi robię streaptease to poprostu pada na kolana i błaga, że chce mnie. Nie interesują mnie inni faceci, jestem tylko jego, podobam mu się, szaleje za mną i jestem szczęśliwa. A jeżeli chodzi o zazdrość wśród innych kobiet to tez mnie to nie interesuje. Cieszę się tylko z tego, że podobam się męzowi, którego kocham. Współczuję ci, że masz urodę tylko dla koleżanek, może jesteś lesbijką, że tak sie iteresujesz tym, czy podobasz się innym dziewczynom? A czy w moim wieku będziesz potrafiła sprawić, że po 13 latach małżeństwa mąż będzie miał dalej wielką ochotę na ciebie? Jak jesteś zapatrona tak tylko w swoją urodę, to biedna będziesz z upływem lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×