Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J-A-K-I-E

JAKIE macie OBRACZKI ? ? ?

Polecane posty

Gość xxxxxowa
Złote, 6 mm szerokości, gr ok 2mm, wysadzane brylantami (moja 3 bryl, meżczyzny 2 bryl. - w żadnym wypadku cyrkonie... a feeee), brylenty są osadzone po skosie na szerokości, a po obydwu stronach są po dwa delikatne, ukośne nacięcia. Mój projekt, wykonanie jubiler gdyński ul. Świętojańska ( z brylantów powierzonych i połowy złota, resztę dołożył).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi podobaja sie obraczki tytanowe, ale nie wiem czy zdecydowlabym sie na nie. nie wiem jak sie beda zachowywac po dlugim czasie uzywania. ponad to widzialam je tylko w internecie, ale moze wkrotce przymierze taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góóórkaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam obraczke diamentowana z delikatnym wzorkiem, moj maz nie chcial sie na nie zgodzic, wolal jakis tradycyjny model ale namowilam go:) jak nam sie zniszcza albo diamentowana powloka posciera to przetopimy je i uformujemy raz jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym sposobem
on nie bedzie nisił takiego pedalstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakia obraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobra teściowa
my wcale nie mamy obrączek , nie mieliśmy ochoty - i bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) My zamowilismy obraczki cale z zoltego zlota, fazowane. Ze wzgledu na dosc duza roznice wielkosci naszych rak, dla mnie zamowilismy 5 milimetrow, dla mojego przyszlego meza 6. Acha i jeszcze jedno. Bardzo fajna rzecz wyprobowalismy. Przynajmniej dla nas bardzo wygodne sa obraczki , tzw. \"soczewki\". Ten ksztalt od wewnetrznej strony obraczek jest swietny i nawet kiedy palce spuchna ( np pod wplywem upalow), obraczki nie \"wcinaja\" sie w palce. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biale zloto
zle sie czuje w zlocie, dlatego wybralismy biale zloto; rozni sie odcieniem od srebra; wzor znalezlismy w niemieckiej "Hochzeit"; wzor skomplikowany i wiekszosci wyda sie przesycony, ale tak sie sklada, ze to jedyny wypas na jaki sie zdecydowalismy...wkoncu zakladamy z zamiarem noszenia do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam od siebie
wybralismu proste zlote obraczki zaokraglone, jedyna ozdoba to dwie male wstawki z piaskowanego zlota i dodatkowo w damskiej diamencik jest naprawde ogromny wybor; KOBE, APART, KRUK i wiele innych, radze chodzic po sklepach i dokladnie ogladac, przymierzac itd. albo zrobcie na zamowienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAZEPKA
A my mamy obrączki rodowe... po dziadkach .. ich małżeństwo było szczęśliwe, więc może i nam przyniesie to szczęście.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tradycyjne
ale z białego złota. Żółtego NIE TRAWIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wole żółte złoto ;-) uważam że ładniej wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniee
czy w momencie mierzenia obraczka powinn abyc nieco węższa czy troszke przyluzna?Nosze 14,ktora była taka na styk,wzięłam 15-stkę-a ta znów jest nie taka stabilna jak bym chciała,przy myciu rak troche jeżdzi do pół palca...i co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja
jest z zółtego złota, mimo,ze wole biale..z prostej przyczyny: biale zloto po przeróbkach sie kruszy i nici z poblogosławionej obraczki.a nie wyobrazam soebie topienia i nowego formowania obraczki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółte złoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ---> z tego co mowil mi jubiler jak zapytalam otrwalosc bialego zlota: nie ma roznicy czy zloto jest biale czy zolte - kolor jest tylko kwestia dodanego barwnika, zloto jest zlotem. ja sama specjalista nie jestem, wiec glowy sobie uciac nie dam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natika
ciekawe te obraczki ale strasznie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białe złoto jest przepiekne
i takkie mamy obraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy laczone s jeszcze modne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najka
teraz to w kwestii obraczek to pelna dowolnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakowaaa
a ja bede miala obraczke cała wysadzana dookola cyrkoniami jest piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Złote grawerowane, całe białe wyglądaja jak tania tandeta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz chcialam odpisac alance a propos tytanowych obraczek, ale sie zorientowalam ze pisala posta prawie 2,5 roku temu :) smieszne to jest ze tyle lat trwaja te topiki i ciagle sie rozrastaja pomimo ze niektore osoby (ktore zakladaly topiki i pisaly posty) juz dawno tu nie zagladaja... nasze tez tu beda za kilka lat, ciekawe co my wtedy bedziemy robic. pewnie wiekszosc przerzuci sie na "macierzynkie" forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiakowa -----> ja też o takiej myślałam ale zdajesz sobie sprawę że nie bedzie wtedy w srodku mozliwy grawer? dlatego ostatnio znalazłam piekna też dookoła wysadzaną cyrkoniami lub jak się chce brylantami ale tylko wzdłuż jednego brzegu - wtedy na ok 2/3 szerokosci pozostalej w sroku mozna zrobic grawer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2682
moja ma 6 mm jest 2-kolorowa(zolty,bialy,zolty), 3 lata temu para kosztowala 1500 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×