Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J-A-K-I-E

JAKIE macie OBRACZKI ? ? ?

Polecane posty

A mnie się bardzo spodobały obrączki firmy KOBE jest tam kilka wzorów dla nas :) Zielony groszku --------> stopka the best !!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona21.
Srebrno - złote (białe złoto) z grawerem daty oraz imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia_1982
Zdecydowaliśmy się na obrączki z kolekcji Stelmacha. Kupiliśmy je w sklepie http://www.selana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kok
okrągłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o obrączkach tytanowych? Ostatnimi czasy takie obrączki są na czasie, coraz więcej osób mówi mi, że decyduje się właśnie na takie, bo są oryginalne, nietypowe i bardzo trwałe. Znalazłam na stronie hadrys.pl bardzo fajną parę, bardzo proste obrączki, ale ciekawie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi_bomba
Natalia_1982 i jak sprawują się obrączki? Są tak łądne jak na zdjęciach? Przyznam ,że ceny mają naprawdę dobrę ale nieco się boję przez internet... jesteście zadowoleni? wszystko przebiegało jak nalezy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam z zewnątrz białe złoto nierodowane (czyli taki bardzo jasny żółty) od wewnątrz żółte złoto. 7mm, kwadratowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my jeszcze nie mamy
ale chcemy kupić proste z białego złota, bo żółtego nie noszę. wolę srebro, więc obrączka z białego złota będzie w sam raz. pierścionek zaręczynowy też mam z białego złota. ostatnio to się nawet zastanawiam, czy w ogóle obrączkę po ślubie nosić. mało biżuteryjna jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lindzik, też zastanawialiśmy się nad obrączkami tytanowymi, ale na szczęście zapytaliśmy i sprzedawca powiedział, że nie można ich w razie czego zmniejszyć ani rozciągnąć. ie potwierdzałam tej informacji już u nikogo. my mamy z białego złota (nie lubimy żółtego), z lekko ściętymi brzegami - tuż przed tym, jak się po nie wybraliśmy, Apart gigantycznie obniżył na nie cenę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytanowe
mamy tytanowe obraczki od hadrysia; na razie, oboje z mezem, jestesmy bardzo zadowoleni -- juz 3 lata; sa leciutkie, a praktycznie niezniszczalne -- troche juz przezyly hadrys naprawde bardzo sie przyklada do wykonania, wszystko robione na zamowienie, wiec nie ma zadnego problemu z nietypowymi rozmiarami ale to prawda, ze nie da sie ich zmniejszac, ani rozciagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkonia
Odsyłam tutaj - http://www.inneobraczki.pl/ Różne ciekawostki w Polsce można wyczytać, ale... nie wszystkie są prawdziwe. Materiałów nie ocenię, ale mam od 5 lat złotą obrączkę z diamentami i wszystko się trzyma. Tak więc nie jest tak, że diamenty muszą wypadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaa78
Mi się podobają takie cieniutkie obrączki, subtelne i delikatne, bez żadnych kamieni-klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga97
Unikatowe obrączki ślubne na pewno znajdziesz w internetowym sklepie jubilerskim pod adresem www.savicki.pl Marka Savicki znana jest z najwyższej jakości autorskiej biżuterii, która moim zdaniem zachwyci każdego. Uważam, że warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawnie poszły zakupy obrączek przez portal www.savicki.pl Wybór mają rozbudowany, można zamówić obrączkę w dowolnym rozmiarze, a akurat ja mam dość duże ręce i palce co za tym idzie. Obsługa bardzo pomocna w doborze rozmiaru, gdyby nie pani od jubilera to pewnie bym długo błądził z trafieniem we właściwy obwód obrączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo duży wybór obrączek mają w salonach jubilerskich A&A w Łodzi można również kupic biżuterię slubną o niepowtarzalnych wzorach polecam bo warto.www.domjubilerski.aia.pl wejdż na stronę i naciesz oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrączki kupowałem na stronie www.savicki.pl Wolę tak niż stać w kolejce u jubilera a potem nie móc się zdecydować. Potrzeba czasu, żeby na spokojnie się zastanowić i wybrać. Aha – piszę że ja wybrałem, a gdzie druga połówka? Narzeczona dała mi zielone światło, co pewnie rzadko się zdarza, żeby to facet decydował, ale mi to odpowiada, widać że ma do mnie zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie lubisz żóltego złota to nie wiem nad czym się zastanawiasz :0 Opinie innych nie mają znaczenia, to Ty będziesz nosić je przez całe życie :) Zajrzyj sobie na www.gdziewesele.pl tam był artykuł na temat wyboru obrączek, może pomoże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak oglądałam obrączki ślubne cena nie była najważniejsza, ale udało mi się znaleźć i dobrej jakości i w dobrej cenie na https://wkruk.pl/slubne :) przepiękne, dobrze się je nosi, ja ogólnie jestem z nich bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy złote (żółte złoto), okrągły profil, gładkie. Najbardziej klasyczne, jakie udało się znaleźć ;) wyszliśmy z założenia, że takie zawsze będą modne i eleganckie. Tak naprawdę na początku chciałam profil "kanciasty", oszlifowany, ale mąż się uparł. Dopiero po ślubie (w sumie sprytnie) powiedział, że przypominają mu Jedyny Pierścień z LOTR :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apart ma wiele pięknych wzorów obrączek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×